Dneboh 2018 - Pohár Drábských světniček

Liga: JL
Místo: Dneboh
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 19. 08. 2018 10:00
Kontakt:   Miroslav Šťastný
Telefon:  +420602456955

Začátek rezervace: 13. 08. 2018 20:00
Konec rezervace: 17. 08. 2018 20:00
Začátek tipování:  13. 08. 2018 20:00
Konec hlasování: 17. 08. 2018 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

víceúčelový sportovní areál
e-mail: stastny@eltro.eu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-dneboh-9299.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,2216,6916,692016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Benešov u Semil SM16,7416,9016,902016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Krásná Ves MB--17,532014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Borovice MB--17,672014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Libuň JC17,4317,7617,762016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Krásná Ves MB17,1417,8417,842016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Malá Skála BéčkoJN17,8318,3618,362016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Huť JN18,1118,6418,642016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Košťálov SM18,6916,5418,692017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Borovice MB--18,822013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Touchovice LN16,9818,8618,862016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Benešov u Semil SM18,9516,4118,952017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Malá Skála BéčkoJN--19,012014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Libuň JC19,1417,7419,142017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Libuň JC--19,282014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Sychrov MMB19,9619,2319,962017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Benešov u Semil SM--20,462014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Malá Skála BéčkoJN--20,482013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Břehy MB--20,502013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Frýdlant LI19,9920,5820,582017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jablonec nad Jizerou SM21,3021,0521,302016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bratříkov JN--21,532013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bratříkov JN21,6321,6321,632017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Sukorady MB--21,872013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Krásná Ves MB--22,102013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Loukov MB22,7621,5922,762016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Ploukonice SM19,7123,3123,312017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Jablonec nad Jizerou SM23,9717,6423,972017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Bratříkov JN--24,822014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Libuň JC--26,412013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Myštěves HK--27,292014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Břehy MB--29,172014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Sychrov MB--29,282014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Benešov u Semil SM--32,802013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Sychrov MB35,4235,4235,422016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Krásná Ves MB35,9924,9235,992017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Jeřmanice LI--49,212014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Sychrov MB--NP2013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Obrubce MB18,18NPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Borovice MBNPNPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Malá Skála BéčkoJNNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Břehy MBNPNPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Břehy MBNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Huť JN--NP2014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bratříkov JNNP20,69NP2016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Košťálov SMNPNPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Myštěves HKNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Myštěves HK--NP2013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Sychrov MBNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Myštěves HKNPNPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Huť JN--DSQ2013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/08/25 Dneboh, MB, O pohár Drábských světniček
JL
2008/08/30 Dneboh, MB, O pohár Drábských světniček
JL
2013/08/24 Dneboh, víceúčelový areál, Pohár Drábských světniček
JL
2014/09/07 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2015/09/06 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2016/09/04 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2017/09/03 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2018/08/19 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/12 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2018/05/19 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2018/05/20 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2018/05/26 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2018/05/27 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2018/06/09 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2018/06/17 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2018/08/18 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2018/08/19 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2018/09/09 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2018/09/15 Borovice, Borovický pohár
JL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga