Dolní Hradiště 2017 - ICE CUP 2017

Liga: -
Místo: Dolní Hradiště
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 14. 01. 2017 11:00
Kontakt:   Josef Vokáč
Telefon:  722055767

Začátek rezervace: 01. 01. 2017 11:00
Konec rezervace: 14. 01. 2017 11:00
Začátek tipování:  14. 01. 2017 20:00
Konec hlasování: 14. 01. 2017 00:00
Zadal: Houk

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor dobrouvolných hasičů v Dolním Hradišti pro Vás připravuje zimní hasičskou soutěž ICE CUP 2017.

Soutěž proběhne dne 14.1. 2017 v Dolním Hradišti před kulturním domem.

Dle pravidel ZČHL, 2B pro kategorie mužů a žen, skolopné terče s el. časomírou.

Presence soutěžních družstev do  10:30 (11:00 - zahájení soutěže)

Soutěž bude zařazena do POHÁRU VLÁDCE SEVERU (14.1. 2017 - Dolní hradiště, 28.1. 2017 - Úněšov, 11.2. - Nevřeň)


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-dolni-hradiste-8241.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Úněšov Pepařky (ženy)PSNikola Kalousová
22Neznašovy KTMartin Salamánek
33Štítary muži BDOPetr Lešek
44Vranovice Peklo - mužiPBStanda Strnad
55Buková PBPavel Fiřt
66Černuc ,,Šmejdi"KLAntonín Henych
77Bolevec ŽenyPMLuděk Bech
88Vidice MužiDOTereza Voráčová
99Chotíkov PSSDH Chotikov
1010Štítary mužiDODenis Balounová
1111Nevřeň PSHouk
1212Horšovský Týn ŽenyDOAdéla Chejlavová
1313Horní Metelsko mužiDOTomáš Zverka
1414Mělník Blata - mužiMEMarkéta Veselá
1515Březová mužiSOTomáš Katzer
1616Nová Ves ( Domažlice) mužiDOVáclav Pejsar
1717Štítary ženyDODenis Balounová
1818Úněšov PSMiloslav Pytlik
1919Letiny PJDušan Faitenhanzl
2020Příšov PSJitka Racková
2121Obora PSHouk
2223Mirošov - mužiROsmatlak vaclav
2324Radětice PBRadětice Vaci
2425Hostivice PZMilan Bláha
2526Božkov PMDaniel Šimice
2627Nové Dvory LTJirka Šimek
2728Bolevec MužiPMLuděk Bech
2829Kmetiněves ČudliciKLJosef Polívka
2930Nové Dvory ženy LTJirka Šimek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Brodeslavy PS16,8617,0917,092008/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Horní Lukavice PJ17,3517,2317,352008/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Horní Lukavice PJ17,4217,2717,422009/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Únětice PJ17,4317,3617,432012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Horní Lukavice PJ17,4917,3817,492012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,5817,8217,822008/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Brodeslavy PS17,8117,8717,872009/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Vřeskovice KT17,5217,9117,912012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Brodeslavy PS17,9217,9017,922007/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Strážov KT17,7117,9517,952007/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Vřeskovice KT17,6417,9917,992011/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Horní Lukavice PJ17,9917,6017,992007/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Strážov KT17,7917,9917,992006/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Malinec PJ17,7118,0018,002010/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bezděkov pod Třemšínem PB18,0017,9418,002006/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Únětice PJ18,0317,6318,032010/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Horní Kamenice DO18,0617,4218,062012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Poděvousy DO17,9218,1118,112011/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Úherce PS17,9018,1218,122009/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Poděvousy DO18,1018,1518,152012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Strážov KT17,6518,1818,182008/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Horní Lukavice PJ--18,182004/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Strážov KT--18,242004/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Malinec PJ17,8918,2518,252011/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Poděvousy DO18,2518,0618,252010/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Hubenov BPS18,3018,3918,392012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Hubenov BPS18,5218,4918,522010/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Horní Hradiště PS--18,572004/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Louňová PJ18,6118,5318,612009/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Louňová PJ18,2518,6918,692008/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Hubenov PS18,7117,8418,712009/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Hubenov PS18,7317,8618,732010/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Nekmíř PS18,5218,7318,732008/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Horní Kamenice DO18,5118,7718,772007/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Žákava PJ18,7818,2218,782010/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Strážov KT17,6918,7918,792005/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Poděvousy DO18,8018,8418,842009/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Horní Kamenice DO18,8617,7318,862010/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Krašovice PS18,7918,8818,882008/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Mokrouše PJ18,2218,8818,882012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Vřeskovice KT18,9217,6818,922010/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Nekmíř PS18,9218,9418,942007/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Nekmíř PS18,9518,4218,952010/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Louňová PJ18,2118,9718,972011/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Krašovice PS18,6218,9818,982010/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Malinec PJ18,9917,8918,992008/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Štichovice PS18,6218,9918,992011/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Horní Kamenice DO19,0117,9919,012009/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Únětice PJ17,8319,0719,072008/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Krašovice PS19,1118,2619,112007/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Kopidlo PS18,8219,1319,132006/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Mokrouše PJ19,1418,6819,142007/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Poděvousy DO18,1919,1919,192008/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Brodeslavy PS18,5719,2019,202011/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Obora PS19,2018,9119,202009/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Štěnovický Borek PJ19,2318,6319,232012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Dolní Hradiště PS18,6019,2419,242010/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Bučí PS18,3419,2519,252010/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Brodeslavy APS18,9919,2919,292012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Krašovice PS18,4019,3019,302009/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Horní Kamenice DO17,5319,3119,312008/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Strýčkovice DO18,8119,3319,332012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Malinec PJ19,3418,0219,342009/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Krašovice PS19,3518,6819,352006/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Hubenov BPS19,1919,4619,462009/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Hůrky RO19,0719,4619,462005/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Horní Lukavice PJ19,2719,4819,482006/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Robčice PJ19,5519,4519,552012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Úherce PS18,1019,5519,552012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Štichovice PS19,6619,0119,662010/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Bolkov PJ19,7019,2619,702012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Malinec PJ18,8819,7219,722007/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Krašovice PS--19,722004/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Louňová PJ19,7419,3819,742007/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Mokrouše PJ18,5219,7519,752009/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Mokrouše PJ19,1119,7719,772006/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Žákava PJ18,8119,8119,812008/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Dražovice KT19,8119,4219,812007/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Bučí PS19,8719,2919,872007/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Vřeskovice KT18,0119,8919,892008/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Úherce PS--19,942004/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Žákava PJ19,8519,9719,972009/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Kopidlo PS19,9817,8519,982009/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Hejná KT19,0220,0120,012010/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Hubenov APS20,1018,4420,102011/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Chotíkov PS19,3220,1320,132009/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Hůrky RO18,3920,1720,172008/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Dolní Hradiště PS20,2119,7020,212006/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Dobříč PS20,2119,3020,212008/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Strýčkovice DO19,0820,2620,262007/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Seč PJ19,9320,2620,262008/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Žákava PJ20,3119,0920,312012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Seč PJ20,3619,4320,362009/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Nekmíř PS18,9020,4320,432011/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Dražovice KT19,8020,4620,462006/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Horní Kamenice DO20,5020,3220,502006/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Nekmíř PS18,5820,5620,562012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Bílenice KT19,6520,5720,572005/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Chotíkov PS18,7420,5720,572010/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Seč PJ19,7920,5820,582011/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/07/31 Dolní Hradiště, O pohár - SDH Dolní Hradiště
ZČHL
2005/08/20 Dolní Hradiště (PS), O pohár - SDH Dolní Hradiště
ZČHL
2006/07/29 Dolní Hradiště (PS), O pohár - SDH Dolní Hradiště
ZČHL
2007/07/28 Dolní Hradiště (PS), O pohár - SDH Dolní Hradiště
ZČHL
2008/07/27 Dolní Hradiště (PS), O pohár - SDH Dolní Hradiště
ZČHL
2009/09/13 Dolní Hradiště (PS), O pohár - SDH Dolní Hradiště
ZČHL
2010/08/01 Dolní Hradiště (PS), O pohár - SDH Dolní Hradiště
ZČHL
2011/01/22 Dolním Hradišti, ICE CUP 2011, 7. ročník
-
2011/07/31 Dolní Hradiště, O POHÁR DOLNÍHO HRADIŠTĚ
ZČHL
2012/01/14 Dolním Hradišti, ICE CUP 2012, 8. ročník
-
2012/07/29 Dolní Hradiště, Pohár Dolního Hradiště
ZČHL
2013/01/19 Dolní Hradiště, ICE CUP 2013, 9. ročník
-
2013/05/25 Dolní Hradiště,okresní kolo PS, okresní kolo Hra plamen
-
2013/05/25 Dolní Hradiště, Okresní kolo hra plamen
-
2014/01/18 Dolní Hradiště, ICE CUP 2014, 10. ročník
-
2015/01/23 Dolni Hradiste, ICE cup 2016
-
2016/01/23 Dolni Hradiste, ICE cup 2016
-
2017/01/14 Dolní Hradiště, ICE CUP 2017
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/06/23 Lešná(Výletiště), Memoriál Miroslava Grygaříka(noční 2B)
-
2017/06/24 Heraltice, náves, asfalt, O pohár starosty městyse Heraltice
-
2017/06/24 Fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce Valašská Bystřice
-
2017/06/24 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Bácovice, obec, Soutěž o pohár Starosty o pohár obce Bácovice
-
2017/06/24 Hasičský areál Ješov, O pohár starost SDH
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/24 Vranín, Hasič. areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/06/25 Ihrisko Jedľové Kostoľany, Súťaž o pohár starostu obce
-
2017/06/25 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze
-
2017/06/25 Němetice-výletiště, Pohárová soutěž mužů a žen na 2B
-
2017/06/25 Výletiště Zahrázovo, ZLPS Sazovice M - 3B, Ž,Dor-ci/ky - 2B
-
2017/07/01 V. Kunětice - Fotbalové hřiště, O pohár SDH
-
2017/07/01 Čelákovy, 6. ročník memoriálu Jaroslava Seidla
-
2017/07/01 Litohoř, za fot. hřištěm, Memoriál Antonína Abraháma,PS12 bez omezení a PS 8
-
2017/07/01 Areál Březiny, VI. ročník Memoriálu Eduarda Uličníka
-
2017/07/01 Mastník, Na bráně, O pohár starostky obce
-
2017/07/01 Buřenice, O pohár Starosty obce Buřenice
-
2017/07/01 Hřiště SDH, O putovní pohár SDH Běhařovice
-
2017/07/01 sport. areal SDH Hostěradice, Noční soutěž 2B
-
2017/07/01 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2017/07/01 Hrotovice, u Dolního rybníka, O pohár Města Hrotovice
-
2017/07/02 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O Putovní pohár starosty obce - IV. kolo MSL, 2B
-
2017/07/02 sportovní areál Svatoslav, XXIII. ročník pohárové soutěže
-
2017/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2017/07/05 Ctiněves, fotbalové hřiště, O Pohár starostů obcí Černouček/Ctiněves.
-
2017/07/05 Zdislavice - Sokolská zahrada, O Pohár starosty SDH
-
2017/07/05 Leskovec nad Moravicí, Pohárová soutěž - 2B, kategorie : M,Ž
-
2017/07/06 Jablůnka, O putovní pohár starosty
-
2017/07/06 Fotbalové hřiště Karlovice, O pohár starostky obce Karlovice - II.ročník, 2B
-
2017/07/07 Velké Karlovice, Noční TFA Velké Karlovice
-
2017/07/07 Závada, hřiště TJ Sokol, 5. kolo NHHL
-
2017/07/08 Hasičský areál u hřiště TJ, Memoriál Martina Horáka a Josefa Pospíšila
-
2017/07/08 Vidice, 8. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2017/07/08 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
-
2017/07/08 Oprechtice-f. hřiště Zahořany, O Pohár starosty obce
-
2017/07/08 St. Červ. Voda - louka před HZ, HL - Praděd, muži 3B, ženy 2B
-
2017/07/08 Areál SDH Nevšová, Miškářský pohár v PÚ
-
2017/07/08 Peč na návsi, O putovní pohár starosty obce Peč
-
2017/07/08 ihrisko Letničie, Nočná súťaž o Zlatú medailu starostu obce Letničie
-
2017/07/08 Roseč, Noční soutěž
-
2017/07/09 V.Karlovice Tisňavy zbrojnice, O Valašský širák, 2B
-
2017/07/09 Jindřichovice, O putovní pohár SDH Jindřichovice
-
2017/07/14 Stachovice, Noční hasičská soutěž, 2B
-
2017/07/15 TJ Tatran Holčovice, Pohárová soutěž mladých hasičů 3.ročník
-
2017/07/15 Ješov TFC, Ješov TFC
-
2017/07/15 Poruba u Hustopeč n/B - hřiště, XXII. ročník memoriálu br. Františka Horníka v PÚ
-
2017/07/15 Malý Čepčín, 5. kolo THL + O pohár veliteľa + nočná súťaž
-
2017/07/15 Želeč, Noční soutěž, 5. ročník
-
Kdy Kde Liga