Koupaliště Dolní Libina 2017 - Holba Cup Dolní Libina

Liga: VCOS
Místo: Dolní Libina
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Kdy: 25. 06. 2017 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 18. 06. 2017 10:00
Konec rezervace: 18. 06. 2017 10:00
Začátek tipování:  18. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 18. 06. 2017 00:00
Zadal: Martin Churavý

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-dolni-libina-8570.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ostrava NemrlovOV16,7616,5816,762014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Domamyslice PV16,8016,8916,892014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Janovice BR16,7117,1617,162014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sádek OP17,0917,3217,322014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Brno RáječekBM18,0017,7318,002014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dětkovice BPV17,9018,0518,052014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dolní Libina SU17,3118,1518,152014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Plinkout OL16,9918,2218,222014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nemile SU18,8418,7218,842014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Rohle SU19,5019,3819,502014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Hrabišín SU19,6918,8419,692014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kolšov SU19,7119,1919,712014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Sobotín SU19,9519,8219,952014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Šumvald OL20,4120,4620,462014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Niva PV21,8921,9021,902014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Odrlice OL22,0722,0722,072014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Lesnice SU--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Nová Hradečná OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Troubelice OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Olešnice XOL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Cholina OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Třeština SU--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Ludéřov OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Nový Malín SU--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Břevenec OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Měrotín OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nová Dědina OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mostkov SU--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Dolní Libina, Memoriál Josefa Jančíka
HE
2014/06/14 Dolní Libina, O pohár
HE
2016/06/12 Dolní Libina, Holba Cup Dolní Libina
VCOS
2017/06/25 Koupaliště Dolní Libina, Holba Cup Dolní Libina
VCOS
Kdy Kde Liga


Soutěže