Dřevohostice 2017 - Memoriál br. Vašíčka

Liga: PRL
Místo: Dřevohostice
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 26. 08. 2017 21:00
Kontakt:   David Stiskálek
Telefon:  607 666 818

Začátek rezervace: 18. 06. 2017 20:00
Konec rezervace: 25. 08. 2017 20:00
Začátek tipování:  18. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 29. 06. 2017 00:00
Zadal: Admin Přerovská liga PÚ

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

5. kolo PRL - "Memoriál br. Vašíčka" - Dřevohostice

Noční soutěž na 2B v zámecké areálu!

v pátek 26.srpna od 21.00 hodin

v areálu zámecké zahrady

Soutěž proběhne dle směrnice požárního sportu a pravidel Přerovské ligy, na travnatém povrchu,

start z betonové základny, terče sklopné, časomíra elektronická.

Sportovní hadice povoleny.

Soutěžit se bude v kategorii veteráni, muži a ženy na 2 hadice B.

Muži: 1.místo - 2500 Kč + pohár        Ženy: 1.místo - 1500 Kč + pohár

         2.místo - 1500 Kč + pohár               2.místo - 1000 Kč + pohár    

         3.místo - 1000 Kč + pohár               3.místo -   800 Kč + pohár

            4.místo -   500 Kč                           4.místo -   300 Kč

          5.místo -   300 Kč

                             Veterání:    1.místo - 500 Kč + pohár

                                        2.místo - 300 Kč + pohár

                                        3.místo - 200 Kč + pohár 

Startovné: 200 Kč    kontakt na SDH: David Stiskálek tel. 607666818

Těšíme se na Vaši účast



Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-drevohostice-8267.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Dřevohostice muži 35PRAdmin Přerovská liga PÚ
22Svésedlice ŽenyOLAleš Zavadil
33Hrabůvka PRHonza
44Sobíšky PRHonza Balint
55Dřevohostice mužiPRAdmin Přerovská liga PÚ
66TAG Zahnašovice KMVeronika Květoňová
77Svésedlice MužiOLAleš Zavadil
88Podolí VSAleš
99Luboměř NJDaniel Peřina
1010TAG Zahnašovice ženyKMVeronika Květoňová
1111Čekyně - Přerov VII mužiPRAdam Obzina
1212Křenovice mužiPRAdmin Přerovská liga PÚ
1313Hlinsko PRPetr Šromota
1414Hranice PRVítězslav Stratil
1515Radkova Lhota PRJan Klimecký
1616Čekyně - Přerov VII ženyPRAdam Obzina
1717Chropyně KMAdmin Přerovská liga PÚ
1818Císařov PRAleš Pěkník
1919Měrotín MužiOLIvo Hél
2020Hlinsko ženyPRPetr Šromota
2121Rymice KMRadim Svěchota
2222Mořice muži nad 35 letPVPetr Lecián
2323Určice ŽenyPVvaša mirvald
2424Čechy ženyPRMartin Školoud
2525Čechy mužiPRMartin Školoud
2626Výkleky ŽenyPRIveta Hnilicová
2727Podolí PRBřeťa Koplík
2828Čechy muži nad 35 letPRMartin Školoud
2929Kožušany OLTomáš Hlavinka
3030Podhradní Lhota KMZdeněk Frýdek
3131Přílepy KMRadim Kašpárek
3232Střítež nad Ludinou ŽENYPRKristýna Čočková
3333Radkova Lhota " B "PRJan Klimecký
3434Chropyně KMVladislav Sedlařík
3535Radkova Lhota " V "PRJan Klimecký
3636Holešov ženyKMBlanka Janálová
3737Opatovice PRDalibor Vašíček
3838Sulimov KMSvatopluk Minařík
3939Býškovice ženyPRjarka kulickova
4040Loukov ZenyKMmarta
4141Staměřice PRMiroslav Kolář
4243Opatovice ženyPRNikol Romanová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  TAG Zahnašovice KM15,3314,7815,332016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Podolí VS15,8515,6615,852016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hranice PR15,9915,7615,992016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Podhradní Lhota KM16,1915,9016,192016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Císařov PR16,2816,1116,282016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bohuslávky PR16,9716,6116,972016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Loučka VS16,6917,2817,282016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hlinsko PR15,9817,5517,552016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Luboměř NJ17,7716,0217,772016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Troubky PR17,8817,9617,962016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Loukov KM18,0518,3218,322016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Vítonice KM15,7418,3518,352016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Tršice OL20,2516,4620,252016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hrabůvka PR20,3917,8920,392016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dřevohostice PR24,2923,8524,292016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Tučapy KM19,6128,6628,662016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Čekyně - Přerov VII PR31,4030,6331,402016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Henčlov - Přerov VIII PR17,3532,1332,132016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Žopy KM33,3033,5833,582016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Podolí PR34,6733,2634,672016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Radslavice PR60,2061,5361,532016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Široký Brod JENPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bařice KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Radkova Lhota PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Býškovice PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Sulimov KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bohuňovice OLNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Určice PVNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Radvanice PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Čechy PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Křenovice PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Rychlov KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Sobíšky PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pravčice KM19,1019,1319,132016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hlinsko PR19,8419,6519,842016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Býškovice PR23,5123,0523,512016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Henčlov - Přerov VIII PR26,1726,5326,532016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Císařov PR31,9131,0031,912016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Čechy PR38,1337,8138,132016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Tršice OL24,3940,8540,852016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sulimov KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Rychlov KM19,44NPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Němčice KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Pavlov-výběr SUNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/21 Dřevohostice, Noční soutež "Memoriál br. Vašíčka"
-
2015/06/27 Dřevohostice,zámecká zahrada, Memoriál br. Vašíčka,noční soutěž 2B
-
2016/06/24 Dřevohostice, zámecký areál, Memoriál br. Vašíčka
PRL
2017/08/26 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka
PRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/08/26 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka
PRL
2017/09/09 Křenovice, O pohár starosty
PRL
2017/09/10 Čechy, O pohár starosty
PRL
2017/09/24 Henčlov, O pohár pivovaru Zubr
PRL
Kdy Kde Liga