Dubenec 2017 - 9. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Dubenec
Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 15. 07. 2017 14:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 02. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 14. 07. 2017 23:59
Začátek tipování:  15. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 15. 07. 2017 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-dubenec-8217.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Čeperka NPALeoš Kříž
22Stéblová DPAPatrik Kučera
33Dolní Čermná UOLuboš Hrabčuk
44Hrobice PAHonza Pajer
55Moravany PAHonza Pajer
66Dubenec TUHonza Pajer
77Bystřec AUOHonza Pajer
88Roudnice HKHonza Pajer
99Zderaz ACRHonza Pajer
1010Choustníkovo Hradiště TUMartínek z Dubence
1111Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
1212Myštěves HKHonza Pajer
1313Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
1414Pšánky HKHonza Pajer
1515Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
1616Velký Třebešov NAHonza Pajer
1717Letohrad JeleniUOHonza Pajer
1818Bašnice JCHonza Pajer
1919Tuř JCMichal
2021Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
2122Třebihošť TUMartin
2223Jeníkovice HKMatěj Potůček
2350Trnov RKHonza Pajer
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Přím HKHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Dlouhá Ves RKHonza Pajer
55Roudnice HKHonza Pajer
66Nepomuky UOKateřina Krudencová
77Hrobice PAjan pleskot
88Dolní Čermná UOLuboš Hrabčuk
99Rokytno PAMichaela Knížková
1010Holice PAVeronika Janusová
1111Trnov RKdavid rohlena
1212Dubenec TUMartínek z Dubence
1313Letohrad - Červená UOadus


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK16,9416,5116,942017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice BUO17,1017,1217,122017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jinolice RenmotorJC17,0917,2017,202017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Letohrad JeleniUO16,6717,3217,322017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Čeperka PA17,6918,1318,132017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Zderaz ACR18,4118,2518,412017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dubenec TU18,5318,6918,692017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hrobice PA17,5318,7218,722017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Trnov RK17,6419,3719,372017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Letohrad - Orlice BUO17,9519,6019,602017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dolní Čermná UO20,1420,2420,242017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Velký Třebešov NA20,4117,8020,412017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Jeníkovice HK20,6220,5920,622017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Zderaz CCR21,1622,1622,162017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bystřec AUO17,3622,2522,252017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Stéblová DPA20,2422,6222,622017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Moravany PA24,3424,5924,592017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Pšánky HK28,3216,7128,322017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Třebihošť TU34,5834,4834,582017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Tuř JCNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Letohrad - Kunčice DUONPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Choustníkovo Hradiště TUNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bašnice JCNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Rohovládova Bělá PANPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/27 U hasičské zbrojnice, Noční soutěž, M 3B, Ž 2B, hadice min B65 C42
-
2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/19 Rohovládova Bělá, 1. kolo VČHL
VČHL
2018/05/20 Velký Třebešov, 2. kolo VČHL
VČHL
2018/06/02 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2018/06/03 Bystřec, 4. kolo VČHL
VČHL
2018/06/30 Nepomuky, 5. kolo VČHL
VČHL
2018/07/05 Trnov, 6. kolo VČHL
VČHL
2018/07/06 Roudnice, 7. kolo VČHL
VČHL
2018/07/14 Velichovky, 8. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, 10. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/07/29 Letohrad - Kunčice, 11. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/09/02 Myštěves, 12. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/09/08 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga