Dubenec 2018 - 9. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Dubenec
Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 15. 07. 2018 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 15. 07. 2018 10:00
Konec rezervace: 15. 07. 2018 10:00
Začátek tipování:  15. 07. 2018 00:00
Konec hlasování: 15. 07. 2018 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-dubenec-9211.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK16,9416,5116,942017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice BUO17,1017,1217,122017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jinolice RenmotorJC17,0917,2017,202017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Letohrad JeleniUO16,6717,3217,322017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Čeperka PA17,6918,1318,132017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Zderaz ACR18,4118,2518,412017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dubenec TU18,5318,6918,692017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hrobice PA17,5318,7218,722017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Trnov RK17,6419,3719,372017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Letohrad - Orlice BUO17,9519,6019,602017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dolní Čermná UO20,1420,2420,242017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Velký Třebešov NA20,4117,8020,412017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Jeníkovice HK20,6220,5920,622017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Zderaz CCR21,1622,1622,162017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bystřec AUO17,3622,2522,252017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Stéblová DPA20,2422,6222,622017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Moravany PA24,3424,5924,592017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Pšánky HK28,3216,7128,322017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Třebihošť TU34,5834,4834,582017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Letohrad - Kunčice DUONPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Choustníkovo Hradiště TUNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bašnice JCNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Rohovládova Bělá PANPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Tuř JCNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/27 U hasičské zbrojnice, Noční soutěž, M 3B, Ž 2B, hadice min B65 C42
-
2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/19 Rohovládova Bělá, 1. kolo VČHL
VČHL
2018/05/20 Velký Třebešov, 2. kolo VČHL
VČHL
2018/06/02 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2018/06/03 Bystřec, 4. kolo VČHL
VČHL
2018/06/30 Nepomuky, 5. kolo VČHL
VČHL
2018/07/05 Trnov, 6. kolo VČHL
VČHL
2018/07/06 Roudnice, 7. kolo VČHL
VČHL
2018/07/14 Velichovky, 8. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, 10. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/07/29 Letohrad - Kunčice, 11. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/09/02 Myštěves, 12. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/09/08 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga