Areál DHZ Ďurďové 2017 - Ďurďovský výstrek - Finále SMHL

Liga: -
Místo: Ďurďové
Okres: Považská Bystrica
Kraj: Trenčiansky
Kdy: 09. 09. 2017 09:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 09. 09. 2017 09:00
Konec rezervace: 09. 09. 2017 09:00
Začátek tipování:  09. 09. 2017 00:00
Konec hlasování: 09. 09. 2017 00:00
Zadal: Tibor Haviar

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-durdove-9103.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Podhorie ZA--13,202015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Stupné PB--13,722015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Brumov BZL--13,872015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lidečko VS--14,012015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Zbora BPU--14,072015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Svinná TN--14,072015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Krásno APE--14,162015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bytčica ZA--14,222015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zbora APU--14,262015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Tŕstie PB--14,332015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  - Hodruše Hamre---14,442015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mikušovce pri Pruskom IL--14,522015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Orechová Potôň DS--14,782015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Beluša APU--14,832015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Socovce MT--14,832015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Trenčianske Bohuslavice NM--14,942015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Ruskovce BN--15,042015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  - Topolecka---15,062015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Prašník PN--15,112015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kláštor pod Znievom MT--15,212015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Libichava BN--15,232015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Háj TR--15,262015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bolešov IL--15,432015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Ihrište PU--15,532015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jasenové ZA--15,652015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Visolaje PU--15,992015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Krásno BPE--16,152015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Vavrečka NO--16,452015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nedašova Lhota ZL--16,822015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Poriadie MY--17,422015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Podskalie PB--17,982015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Podlužany nad Bebravou BN--18,062015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Hliník nad Váhom BY--18,132015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  - Tesárske Mlyňany---18,842015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  - Štefultov---18,942015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Drábsko BR--18,972015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Pata GA--19,142015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Lehota pod Vtáčnikom PD--19,342015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Ladce IL--19,712015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Koš APD--20,382015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Mirošov ZL--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Rudník MY--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Poruba PD--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Nosice PU--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Veselá VS--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Brvnište PB--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Ďurďové PB--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Sládkovičovo BGA--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Kanianka PD--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Rakša TR--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Koš PD--16,482015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dežerice BN--16,652015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nedašova Lhota ZL--16,912015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  - Horenická Hôrka---17,172015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Horná Ves PD--17,252015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bytčica ZA--17,252015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Setechov BY--17,612015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Ihrište PU--17,742015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Mostište PU--17,832015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Pata GA--18,472015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Ladce IL--18,532015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rudník MY--18,542015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hloža-Podhorie PU--18,942015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lehota pod Vtáčnikom PD--19,022015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dubková PU--19,602015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Ruskovce BN--19,652015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Sielnica ZV--20,022015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Moškovec TR--20,172015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Prašník PN--20,472015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Malá Bytča BY--21,572015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Brvnište PB--21,742015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mikušovce pri Pruskom IL--34,292015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Veselá VS--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Zeleneč TT--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nosice PU--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  - Kláštor pod Znievom---NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/08/10 Ďurďové, SR, Pohárová soutěž
SMHL
2004/08/08 Ďurďové, SR, O PUTOVNÍ POHÁR JÁNA ĎURIŠA
SMHL
2005/08/14 Ďurďové, -, Pohárová soutěž
SMHL
2006/08/13 Ďurďové, SR, Pohárová soutěž
SMHL
2007/08/12 Ďurďové, SR, Pohárová soutěž
SMHL
2008/08/10 Ďurďové, SR, -, Pohárová súťaž
SMHL
2009/09/12 Ďurďové, SR, 13. kolo SMHL 2009
SMHL
2010/09/11 Ďurďové, SR, 14. kolo SMHL 2010
SMHL
2012/09/08 areál DHZ Ďurďové, Finále SMHL 2012 - O pohár Jána Ďuriša
-
2013/09/07 Ďurďové, 80m - SMHL
-
2014/09/13 Ďurďové, areál DHZ, 17.kolo SMHL
SMHL
2015/09/12 Ďurďové, Ďurďovský vystrek - Finále SMHL 2015
SMHL
2017/09/09 Areál DHZ Ďurďové, Ďurďovský výstrek - Finále SMHL
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/09/22 Sportovní areál, Noční soutěž o pohár starostky sboru - Dolní Bečva
-
2017/09/23 místní hřiště, O POHÁR OBCE ÚSTRAŠICE a Memoriál Patrika Pažina
-
2017/09/23 Areál Mšk Hurbanovo, Pohár primátorky mesta Hurbanovo
-
2017/09/23 Hřiště u KD Bohuňovice, Železný hasič Trusovice - soutěž TFA
-
2017/09/23 Kulturní areál Výkleky, Pohárová soutěž v PÚ ( muži - 3B, ženy - 2B )
-
2017/09/23 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 stadion Lokomotiva olomouc, Lokomotiva Olomouc - o pohár OSH Olomouc
-
2017/09/23 Výkleky, Pohárová soutěž v požárním útoku Výkleky 2017
-
2017/09/23 Kamenná - koupaliště, Kamenský výstřik - 9. ročník soutěže v PÚ na 2B
-
2017/09/23 Malhotice, před obecním úřadem, Malhotská kýblovačka
-
2017/09/23 Police - zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2017/09/24 Třebelovice, O POHÁR STAROSTKY OBCE
-
2017/09/30 Náměstí Hrdinů 388, Moravany, 14. Moravanský Memoriál
-
2017/09/30 Radotice, hřiště, Kozlovna CUP O putovní pohár SDH Radotice
-
2017/09/30 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka Podhradní Lhota
-
2017/10/07 FK Velké Hoštice, Hoštický pohár
-
2017/10/07 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
2017/10/07 Chlumčany, 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2017/10/07 Nová Ves, hřiště nad Novou Vsí, O pohár starosty SDH muži,O pohár fa. Dotiko ženy
-
2017/10/14 Jeseník - fotbalové hřiště, POZOR!!! ZMĚNA TERMÍNU NA 14.10.2017!!!
-
2017/10/21 Bukovina u Čisté, pod Kaňkem, Sky run fighter, putovní pohár velitele SDH
-
2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl
-
2017/11/11 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2017/12/09 Prosetín, V. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky
-
Kdy Kde Liga