Frahelž 2017 - O pohár SDH Frahelž

Liga: VCT
Místo: Frahelž
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 05. 08. 2017 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 23. 07. 2017 18:00
Konec rezervace: 04. 08. 2017 18:00
Začátek tipování:  05. 08. 2017 20:00
Konec hlasování: 05. 08. 2017 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

2B, nástřik


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-frahelz-8252.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Frahelž mužiJHJan Zahradník
22Mníšek JHJan Zahradník
33Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
44Halámky JHJan Prokes
55Slavošovice CBKuba Kohoutek
66Rapšach JHstáňa
77Stříbřec JHKateřina Jonáčková
88Lásenice JHHanka Straňáková
99Záblatí JHMilan Řehoř
1010Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
1111Frahelž ŽenyJHJan Slipka
1212Markvarec JHmartin pecha
1313Polště JHKarel Hummler
1414Lásenice MužiJHHanka Straňáková
1515Stříbřec BJHKateřina Jonáčková
1616Chlum u Třeboně ŽenyJHPetr Belanský
1717Staňkov JHHasiči Staňkov
1818Stajka JHLuboš Petr
1919Cizkrajov JHMartina Brůžková
2020Lomnice nad Lužnicí ženyJHKateřina Bočková
2121Višňová JHAleš
2222Lomnice nad Lužnicí JHAleš Richter
2323Příbraz JHMartin Neumann
2425Stříbřec ženyJHKateřina Jonáčková
2526Cizkrajov mužiJHJan Povolný
2640Mysletice JIStanislav Dolský


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Markvarec JH--15,792016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Stříbřec JH--16,292016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Slavošovice CB--16,722016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Cizkrajov JH--16,972016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mníšek JH--17,832016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Halámky JH--17,842016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Frahelž JH--18,412016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chlum u Třeboně JH--18,572016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lomnice nad Lužnicí JH--18,722016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Stajka JH--19,452016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hosín CB--20,102016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lásenice JH--22,422016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hamr JH--22,722016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Višňová JH--26,922016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Novosedly nad Nežárkou JH--28,322016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Rapšach JH--36,342016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Záblatí JH--37,312016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Polště JH--NP2016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chlum u Třeboně JH--22,272016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Lomnice nad Lužnicí JH--22,922016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Staňkov JH--23,982016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lásenice JH--24,312016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Suchdol nad Lužnicí JH--27,612016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Rapšach JH--43,092016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Novosedly nad Nežárkou JH--NP2016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/08/06 Frahelž, O pohár Frahelž
VCT
2012/08/04 Frahelž, Frahelž
VCT
2013/08/03 Frahelž,
VCT
2014/08/09 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2015/08/08 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2016/08/06 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2017/08/05 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/08/26 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2017/09/16 Slavošovice, O pohár SDH Slavošovice
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga