Kulturní dům Frýdštejn 2016 - Celkové vyhlášení FNC 2016

Liga: FNC
Místo: Frýdštejn
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 19. 11. 2016 18:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 07. 10. 2016 12:00
Konec rezervace: 11. 11. 2016 23:59
Začátek tipování:  19. 11. 2016 20:00
Konec hlasování: 19. 11. 2016 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Rezervace míst na celkové vyhlášení FNC2016. Při rezervaci napište do poznámky počet požadovaných míst. Kapacita sálu omezena na 200 míst.

Účast pouze ve společenském oblečení !!!!


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-frydstejn-8152.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Frýdštejn 13 míst pro rozhodčíJNFNC
22Janov nad Nisou  15 místJNJan Sajewicz
33Roztoky u Semil 15 místSMTomáš Zelenka
44Dalešice 12 místJNDavid Beránek
55Benešov u Semil 10 místSMVeronika Slavíková
66Janův Důl 10 místLIDavid Beránek
77Košťálov 14SMTomáš Tulach
88Smidary 15 míst HKJaromír Rosůlek
99Rychnov u Jablonce nad Nisou 12JNKryštof Svoboda
1010Těpeře 6 místJNIveta
1111Odolenovice 10 místJNSDH Odolenovice
1212Tatobity 7 místSMJiří Šťastný
1313Jeřmanice 18 místLISDH Odolenovice
1414Škodějov 5 místSMRoman Dolenský
1515Rozstání 5LIAleš Korda
1616Radimovice 2 místaLISára Müllerová
1717Jílové u Držkova 10JNPavel Štěpán
1818Krásná Ves 10MBJan Macoun
1919Velké Hamry 10 místJNMAD Matthew videos
2020Hradčany 13 mistLITomáš Najman
2121Pěnčín 10JNRoman Paldus
2222Příchovice 9 místJNJan Kupka
2323Malá Skála 13 místJNNikol Vavřichová
2424Sukorady 7 místJCMichal Horák


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Veselá SM16,2016,1316,202014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Roudný JN17,0917,6817,682014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hradčany LI18,1217,0818,122014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Jílové u Držkova JN18,2015,8018,202014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bukovina, Turnov SM18,3717,3018,372014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Desná II JN19,8919,7319,892014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Janův Důl LI18,8120,0420,042014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bozkov SM20,7420,3320,742014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nová Ves u Bakova MB21,8320,8221,832014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velké Hamry JN23,7720,0823,772014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chuchelna SM23,9623,7923,962014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Sytová SM23,9723,9923,992014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jeřmanice LI26,8828,3828,382014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Malá Skála JN29,8528,1329,852014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Krásná Ves MB42,3442,7342,732014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Maršovice JNNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Košťálov SMNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Vlastiboř JNNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Tatobity SMNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Karlinky LINPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Příšovice LINPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Karlinky DorostLINPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lestkov SMDSQDSQDSQ2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Malá Skála AJN18,8819,2819,282014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bratříkov JN22,3023,7123,712014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bozkov SM23,9823,2923,982014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radimovice LI24,8725,0025,002014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chuchelna SM27,2328,2528,252014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Velké Hamry HamrskaJN29,6829,0929,682014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Malá Skála BJN31,3331,9831,982014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Huť JN30,4432,4532,452014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Krásná Ves MB22,8334,2134,212014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Karlinky LI52,3952,5452,542014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Jeřmanice LI19,9366,0066,002014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rychnov u Jablonce nad Nisou JN84,6791,6891,682014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libuň JCNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Frýdštejn, Noční soutěž Frýdštějn
FNC
2014/06/21 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2015/06/20 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2016/06/18 Frýdštejn, 3. kolo Frýdštejn
FNC
2016/11/19 Kulturní dům Frýdštejn, Celkové vyhlášení FNC 2016
FNC
2017/06/17 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/05/20 Škodějov, FNC Škodějov
FNC
2017/06/03 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2017/06/10 Velké Hamry, FNC Velké Hamry
FNC
2017/06/17 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2017/06/23 Vesec p. Kozákovem, FNC Vesec pod Kozákovem
FNC
2017/07/08 Raspenava, FNC Raspenava
FNC
2017/07/15 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2017/07/22 Tuř, FNC Tuř
FNC
2017/08/05 Karlinky, FNC Karlinky - Lyžařský areál Liberec-Vesec
FNC
2017/08/19 Roudný, FNC Roudný
FNC
2017/08/26 Kosořice, FNC Kosořice
FNC
Kdy Kde Liga