Frýdštejn 2017 - FNC Frýdštejn

Liga: FNC
Místo: Frýdštejn
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 17. 06. 2017 21:15
Kontakt:   SDH Frýdštejn
Telefon: 

Začátek rezervace: 07. 06. 2017 20:00
Konec rezervace: 17. 06. 2017 00:00
Začátek tipování:  07. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 17. 06. 2017 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/Hasi%C4%8Di-Fr%C3%BDd%C5%A1tejn-731093123628611/?fref=ts

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-frydstejn-8230.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Frýdštejn JNFNC
22Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
33Pěnčín JNFNC
44Nová Ves LILukáš Pokorný
55Karlinky LIFNC
66Velké Hamry JNMAD Matthew
77Škodějov SMRoman Dolenský
88Janův Důl LIDavid Beránek
99Jílové u Držkova JNMAD Matthew
1010Chyjice JCTomáš Mikšík
1111Veselá SMJaroslav Novotný
1212Malá Skála JNMatěj Masný
1313Příchovice JNJan Kupka
1414Záskalí LIhasici Bezaskovice
1515Tanvald ŠumburkJNTomáš
1616Březová LIMartina Šámalová
1717Rváčov SMJaroslav Novotný
1818Valdice JCjirka chodur
1919Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
2020Příšovice LIRomana Danišová
2121Košťálov SMLenka Poloprutská
2222Krásná Ves MBVašek Knebl
2323Hradčany LITomáš Najman
2424Desná I JNOndřej Antoš
2525Jeřmanice LITomáš Najman
2626Krásná Ves MBFNC
2727Mělník BlataMEMilan Corna
2828Koberovy JNTomáš Mašek
2930Bratříkov JNLuděk Hlavatý
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Frýdštejn Muži - Veteráni (PS-12)JNFNC
23Březová LIMartina Šámalová
34Košťálov SMLenka Poloprutská
45Příchovice JNJan Kupka
56Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
67Raspenava LILuboš Roušal
78Veselá ženySMEliška Novotná
89Příšovice LIRomana Danišová
910Koberovy JNTomáš Mašek
1011Příšovice LIRomana Danišová
1112Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1213Zlatá Olešnice JNJan Kupka
1314Jeřmanice LIIveta
1415Mělník Blata MEMarkéta Veselá
1516Odolenovice JNSDH Odolenovice
1620Jeřmanice BéčkoLIJan Kühnel
PS-12
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Karlinky LIFNC
22Frýdštejn BJNFNC
33Sukorady JCMichal
44Březová LILukáš Pokorný
55Dalešice JNDavid Beránek
66Roztoky u Semil SMRoman Dolenský
77Nová Ves LILukáš Pokorný
88Příchovice JNJan Kupka
99* Bezáskovice-hasici Bezaskovice
1010Škodějov SMRoman Dolenský
1111Janův Důl LIDavid Beránek
1212Koberovy A, mužiJNTomáš Mašek
1313Janov nad Nisou JNJan Sajewicz
1414Příšovice LIRomana Danišová
1515Koberovy B, ženyJNTomáš Mašek
1616Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda
1718Smržovka JNMartin Briestenský
1819Hradčany LITomáš Najman
1920Křížkový Újezdec ZenyPHPetra Skružná
2021Desná I JNOndřej Antoš
2122Jeřmanice LITomáš Najman
2223Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
2324Mělník BlataMEMilan Corna
2425Bratříkov JNLuděk Hlavatý
2526Rozstání LIAleš Korda


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Frýdštejn, Noční soutěž Frýdštějn
FNC
2014/06/21 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2015/06/20 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2016/06/18 Frýdštejn, 3. kolo Frýdštejn
FNC
2016/11/19 Kulturní dům Frýdštejn, Celkové vyhlášení FNC 2016
FNC
2017/06/17 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/08/26 Kosořice, FNC Kosořice
FNC
Kdy Kde Liga