Halámky 2017 - O pohár SDH Halámky

Liga: VCT
Místo: Halámky
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 27. 05. 2017 13:00
Kontakt:   Jan Prokeš
Telefon: 

Začátek rezervace: 27. 05. 2017 13:00
Konec rezervace: 27. 05. 2017 13:00
Začátek tipování:  27. 05. 2017 00:00
Konec hlasování: 27. 05. 2017 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhhalamky/?fref=ts

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-halamky-8257.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chlum u Třeboně JH16,3416,3016,342014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Stříbřec JH16,9216,2516,922015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mníšek JH16,4717,2217,222014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Stříbřec JH17,5616,3317,562014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Valtínov JH17,8317,6517,832015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lomnice nad Lužnicí JH17,7218,0918,092015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lásenice JH17,1518,5718,572014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Slavošovice CB19,0818,6019,082015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Novosedly nad Nežárkou JH19,1119,5319,532015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Stajka JH20,0220,2020,202014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Branná JH20,2318,1420,232014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kolence JH20,4719,0020,472015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Stajka JH19,1720,7720,772015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lomnice nad Lužnicí JH19,4422,2022,202014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Halámky JH22,6522,4522,652014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Majdalena JH22,7722,2022,772014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Halámky JH23,3121,9323,312015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kolence JH16,8524,0624,062014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Novosedly nad Nežárkou JH24,5124,6824,682014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Chlum u Třeboně JH24,8121,5024,812015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Ústrašice BTA24,9724,2324,972014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Rapšach JH25,1424,5325,142014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Mníšek JH26,0023,5026,002015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hosín CB25,9726,3226,322014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Rapšach JH26,4525,2526,452015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Hamr JH17,2526,7826,782014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hamr JH33,4624,6533,462015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Suchdol nad Lužnicí JH40,5241,2641,262015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Lásenice JH43,0418,7543,042015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Majdalena JH31,6759,4659,462015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Staňkov JH20,85-NP2015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Zdešov JH16,6216,78MS2014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Mirochov JH21,6020,53MS2014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lásenice JH20,0020,4320,432015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ústrašice TA20,1720,5620,562014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zdešov JH20,4421,0421,042014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hrdějovice CB--21,252016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chlum u Třeboně JH--21,322016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lásenice JH--22,452016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lomnice nad Lužnicí JH22,4922,4822,492014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chlum u Třeboně JH21,9922,8522,852015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lásenice JH23,3623,2323,362014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Rapšach JH24,2923,6024,292015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lomnice nad Lužnicí JH--24,872016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Staňkov JH23,7527,1027,102015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Rapšach JH--27,532016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Staňkov JH--29,402016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Rapšach JH31,3129,9931,312014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Majdalena JH30,1331,5431,542014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Majdalena JH34,2633,1634,262015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lomnice nad Lužnicí JH35,8638,6838,682015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hamr JH24,5740,6140,612015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Novosedly nad Nežárkou JH--57,132016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Chlum u Třeboně JH23,9467,9067,902014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hamr JH105,5731,51105,572014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Novosedly nad Nežárkou JH30,89-NP2015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/07/06 Halámky,
VCT
2014/05/24 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2015/05/23 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2016/05/14 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2017/05/27 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/05/13 Cizkrajov, Memoriál Jana Štolby
VCT
2017/05/27 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/24 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
VCT
2017/07/01 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2017/07/08 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2017/07/15 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2017/07/22 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2017/08/05 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2017/08/12 Příbraz, O pohár obce Příbraz
VCT
2017/08/19 Rapšach, VCT Rapšach
VCT
2017/08/26 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2017/09/16 Slavošovice, O pohár SDH Slavošovice
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga