Halámky 2017 - O pohár SDH Halámky

Liga: VCT
Místo: Halámky
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 27. 05. 2017 13:00
Kontakt:   Jan Prokeš
Telefon: 

Začátek rezervace: 14. 05. 2017 18:00
Konec rezervace: 27. 05. 2017 13:00
Začátek tipování:  27. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 27. 05. 2017 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhhalamky/?fref=ts

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-halamky-8257.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Halámky JHJan Zahradník
22Stříbřec AJHKateřina Jonáčková
33Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
44Lásenice JHHanka Straňáková
55Slavošovice CBKuba Kohoutek
66Stajka JHLuboš Petr
77Kolence JHDaniel Vacek
88Rapšach JHstáňa
99Stříbřec BJHKateřina Jonáčková
1010Mníšek JHJan Zahradník
1111Polště JHKarel Hummler
1212Cizkrajov JHbohuslav brůžek
1313Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
1414Frahelž JHJan Slipka
1515Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
1616Hamr JHMichal Szokol
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stříbřec JHKateřina Jonáčková
22Rapšach JHstáňa
33Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
44Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
55Staňkov JHHasiči Staňkov
66Lásenice JHHanka Straňáková
77Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
88Suchdol nad Lužnicí JHNatálie Petroušková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Markvarec JH--18,132016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Kolence JH--19,212016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Mníšek JH--19,612016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Hosín CB--20,312016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Slavošovice CB--20,312016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stříbřec JH--20,602016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Cizkrajov JH--20,662016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Lásenice JH--21,572016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Novosedly nad Nežárkou JH--21,922016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Chlum u Třeboně JH--22,152016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Valtínov JH--23,622016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Rapšach JH--26,972016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Halámky JH--27,332016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Stříbřec BJH--34,532016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Frahelž JH--NP2016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/07/06 Halámky,
VCT
2014/05/24 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2015/05/23 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2016/05/14 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2017/05/27 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/05/27 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/24 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
VCT
2017/07/01 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2017/07/08 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2017/07/15 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2017/07/22 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2017/08/05 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2017/08/12 Příbraz, O pohár obce Příbraz
VCT
2017/08/19 Rapšach, VCT Rapšach
VCT
2017/08/26 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2017/09/16 Slavošovice, O pohár SDH Slavošovice
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga