Hlubočky 2016 - Hanácká extraliga 3B

Liga: HE
Místo: Hlubočky
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 10. 09. 2016 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 04. 09. 2016 18:00
Konec rezervace: 10. 09. 2016 11:00
Začátek tipování:  10. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 10. 09. 2016 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-hlubocky-7742.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hlubočky OLGabriela Krejčí
22Tršice OLTomáš Hradil
33Haňovice OLJiří Novák
44Polkovice PRTomáš Mareček
55Ludéřov OLLukáš Navrátil
66Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
77Trusovice OLTomáš Hradil
88Dětkovice PVLadislav Kořínek
99Čelechovice na Hané PVJan Makovec
1010Měrotín OLTomáš Hlavinka
1111Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1213Nová Dědina OLEva Dušková
1314Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
1415Plinkout OLivo šnejdar
1516Topoľčianky ZMMartin Pecko
1617Šumvald OLBoB Kobylka
1718Bílovice PVStanislav Režný
1819Velký Týnec OLAnna Majerova
1920Loučany OLPetr Kohoutek
2021Břevenec OLJosef Šenk
2122Radkova Lhota PRJan Klimecký
2223Bělkovice-Lašťany OLivo šnejdar
2327Domamyslice PVMartin Vykopal
2428Náměšť na Hané OLRudolf Piterka
2529Čelechovice na Hané PVZdeněk Smolka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hlubočky OLGabriela Krejčí
22Nová Dědina OLEva Dušková
33Dětkovice PVLadislav Kořínek
44Loučany OLDagmar Bartoňková
55Trusovice OLTomáš Hradil
66Potštát ženyPRVeronika Kocjanová
77Pěnčín PVMartin Bartoš
88Tršice OLTomáš Hradil
99Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
1010Haňovice OLMafka Sobotová
1111Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1212Topoľčianky ZMMartin Pecko
1313Olešnice OLMartina Hubáčková
1414Velký Týnec OLAnna Majerova
1515Kožušany OLPetr Zmeškal
1616Svésedlice OLAleš Zavadil
1717Přáslavice OLHana Bartoňková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pěnčín PV18,3518,1218,352017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Velký Týnec OL18,5818,7618,762017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Droždín ChvadrožOL18,3619,1619,162017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hlubočky OL19,6118,2819,612017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Přáslavice OL19,6918,2319,692017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dětkovice PV19,9418,7319,942017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Výkleky PR19,6920,2020,202017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Svésedlice OL20,8018,5020,802017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nenakonice OL26,3525,9726,352017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Haňovice OL27,1520,7427,152017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Loučany OLNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bílovice APVNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nová Dědina OLNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/09/10 Hlubočky, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/08/26 Hlubočky, Hlubočky
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže