Hlubočky 2017 - Hlubočky

Liga: HE
Místo: Hlubočky
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 26. 08. 2017 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 26. 08. 2017 11:00
Konec rezervace: 26. 08. 2017 11:00
Začátek tipování:  26. 08. 2017 00:00
Konec hlasování: 26. 08. 2017 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-hlubocky-8282.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bílovice PV17,4117,3717,412016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Topoľčianky ZM17,6217,4717,622016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Domamyslice PV17,7116,2917,712016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Plinkout OL17,8417,8717,872016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Hlubočky OL17,5418,0318,032016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Čelechovice na Hané PV18,2517,9918,252016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Ludéřov OL18,4317,7718,432016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Loučany OL19,0718,6419,072016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Haňovice OL19,2219,7619,762016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Měrotín OL17,9019,9219,922016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Domamyslice DvojkaPV20,9119,1920,912016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Radkova Lhota PR22,3822,4822,482016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Trusovice OL22,8422,7222,842016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Šumvald OL23,3523,8923,892016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dětkovice PV25,1718,0025,172016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Tršice OL25,4217,7825,422016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Pavlov výběrSU30,7630,9830,982016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Chválkovice OLNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Břevenec OLNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Polkovice PRNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Nová Dědina OLNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pěnčín PV17,6417,6017,642016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hlubočky OL17,5617,6917,692016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Nová Dědina OL18,3118,1418,312016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Loučany OL17,4718,5418,542016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dětkovice PV18,6718,4118,672016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Svésedlice OL19,3718,3819,372016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Kožušany OL19,5319,2719,532016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Droždín ChvadrožOL19,0119,7719,772016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Olešnice OL19,8919,8619,892016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Haňovice OL18,5023,0523,052016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Topoľčianky ZM23,3119,4123,312016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Trusovice OL25,0021,1325,002016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Přáslavice OL25,7718,2825,772016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Velký Týnec OL29,6429,8529,852016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Chválkovice OL40,6244,1944,192016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Dubková PUNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/09/10 Hlubočky, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/08/26 Hlubočky, Hlubočky
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/05/20 Loučany , hřiště, Loučany
HE
2017/06/24 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2017/07/01 Haňovice - Kluzov, Haňovice - Kluzov
HE
2017/07/05 Břevenec - hřiště, Břevenec
HE
2017/07/16 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2017/07/22 Šumvald, Šumvald
HE
2017/08/06 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2017/08/12 Plinkout, Plinkout
HE
2017/08/26 Hlubočky, Hlubočky
HE
2017/09/16 Dětkovice, Dětkovice
HE
Kdy Kde Liga