Horní Třešňovec 2017 - 5. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Horní Třešňovec
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 17. 06. 2017 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 04. 06. 2017 19:30
Konec rezervace: 16. 06. 2017 23:59
Začátek tipování:  17. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 17. 06. 2017 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-horni-tresnovec-8213.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
22Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
33Lanšperk UOHonza Pajer
44Hrobice PAHonza Pajer
55Lukavice UOJosef Lehký
66Moravany PAHonza Pajer
77Nepomuky UOLukáš Lešikar
88Dubenec TUHonza Pajer
99Nekoř UOOndrej Kavalek
1010Bystřec AUOHonza Pajer
1111Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
1212Roudnice HKHonza Pajer
1313Dolní Čermná UOLuboš Hrabčuk
1414Zderaz ACRHonza Pajer
1515Bošín UOFerda
1616Trnov RKHonza Pajer
1717Horní Čermná UOPetr Jirásek
1818Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
1919Dlouhoňovice UODavid Třešňák
2020Myštěves HKHonza Pajer
2121Záchlumí UOHonza Pajer
2222Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
2324Pšánky HKHonza Pajer
2426Velký Třebešov NAHonza Pajer
2528Letohrad JeleniUOHonza Pajer
2630Bašnice JCHonza Pajer
2734Tuř JCTomaš Vích
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
22Dolní Přím HKHonza Pajer
33Letohrad - Kunčice UOPetr Hlaváček
44Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
55Horní Čermná UOMarkéta Mikulová
66Myštěves HKHonza Pajer
77Letohrad - Červená UOHonza Pajer
88Dlouhá Ves RKHonza Pajer
99Hrobice PAHonza Pajer
1010Roudnice HKHonza Pajer
1111Česká Rybná UOLucie Raliková
1212Nepomuky UOHonza Pajer
1313Nekoř UOTereza Štěpánková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Orlice AUO16,5516,3016,552016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jinolice RenmotorJC16,5116,6016,602016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Letohrad JeleniUO16,7316,2316,732017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO16,4816,7516,752017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Trnov RK16,8116,8616,862017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Myštěves HK16,7516,8716,872017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bystřec AUO17,1616,9117,162016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Pšánky HK16,9017,2717,272016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Velichovky NA17,3316,8917,332016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Rohovládova Bělá PA17,4117,1317,412017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Pšánky HK17,2217,7117,712017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Trnov RK17,7917,6617,792016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Moravany PA17,9818,0118,012017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Letohrad - Kunčice BUO17,0118,1418,142016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bašnice JC16,3318,2318,232016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Hrobice PA16,9418,4018,402016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Myštěves HK18,4317,3818,432016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Roudnice HK18,4318,5718,572016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Moravany PA18,5817,9818,582016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Jeníkovice HK18,1218,9418,942016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bystřec BUO19,1418,8819,142016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Velký Třebešov NA17,7519,1719,172017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Roudnice HK18,5619,2419,242017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Zderaz ACR19,1319,2919,292017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Hrobice PA18,0519,3419,342017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Nepomuky UO19,5719,2619,572017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Dubenec TU19,5818,6519,582016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Nepomuky UO19,6819,0819,682016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Lukavice UO20,0418,7520,042016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Letohrad - Orlice BUO18,0720,1020,102017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Tuř JC20,6020,5720,602017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Letohrad - Kunčice CUO20,7820,7520,782016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Letohrad - Orlice AUO--21,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Velký Třebešov NA21,0420,5321,042016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Pšánky HK--22,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Trnov RK--23,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Myštěves HK--24,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Letohrad - Kunčice BUO--25,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Bošín UO20,2525,5825,582016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Horní Třešňovec AUO25,9623,9925,962016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Mostek UO--26,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Letohrad - Kunčice DUO25,1726,0226,022017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Choustníkovo Hradiště TU26,9126,3426,912016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Letohrad - Kunčice CUO--27,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Lukavice AUO--28,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Nepomuky UO--29,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Dubenec TU--30,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Bystřec AUO--31,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Horní Čermná AUO--32,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Jeníkovice HK--33,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Brandýs nad Orlicí UO--34,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Velichovky NA--35,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Moravany PA--36,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Roudnice HK--37,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Letohrad - Kunčice DUO--38,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Bystřec BUO--39,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Letohrad - Orlice BUO--40,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Bošín UO--41,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Lanšperk UO--42,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Dolní Čermná UO--43,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Horní Třešňovec AUO--44,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Záchlumí UO--45,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Rohovládova Bělá PA--46,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Choustníkovo Hradiště TU--47,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Dolní Dobrouč UO--48,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Dubenec TUNPNPNP2017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Jinolice RenmotorJCNPNPNP2017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Letohrad - Orlice BUONPNPNP2016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Rohovládová Bělá PANPNPNP2016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Bašnice JCNPNPNP2017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Horní Třešňovec UONPNPNP2017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Bystřec AUONPNPNP2017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Horní Třešňovec AUO--21,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--22,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Vitiněves JC--23,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Lanšperk UO--24,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Rokytno PA--25,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Myštěves HK--26,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Roudnice HK--27,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dlouhá Ves RK--28,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Libuň JC--29,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Česká Rybná UO--30,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Letohrad - Kunčice BUO--31,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Nepomuky UO--32,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Lukavice UO--33,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bystřec UO--34,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Nekoř UO--35,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Letohrad - Červená UO--36,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Horní Čermná UO--37,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Hylváty UO--38,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/07 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2009/06/06 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2013/06/01 Horní Třešňovec, O pohár
VCU
2014/06/07 Horní Třešňovec, Horňotřešňovský pohár
VCU
2015/06/06 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2016/06/04 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2016/06/04 Horní Třešňovec, Hornotřešňovský pohár
VCU
2017/06/17 Horní Třešňovec, 5. kolo VČHL
VČHL
2017/06/17 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/07/22 Letohrad- Kunčice, Kunčický pohár
VČHL
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
2017/09/10 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2017/09/16 Velichovky, 14. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga