Horní Třešňovec 2017 - 5. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Horní Třešňovec
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 17. 06. 2017 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 04. 06. 2017 19:30
Konec rezervace: 16. 06. 2017 23:59
Začátek tipování:  17. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 17. 06. 2017 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-horni-tresnovec-8213.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
22Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
33Lanšperk UOHonza Pajer
44Hrobice PAHonza Pajer
55Lukavice UOJosef Lehký
66Moravany PAHonza Pajer
77Nepomuky UOLukáš Lešikar
88Dubenec TUHonza Pajer
99Nekoř UOOndrej Kavalek
1010Bystřec AUOHonza Pajer
1111Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
1212Roudnice HKHonza Pajer
1313Dolní Čermná UOLuboš Hrabčuk
1414Zderaz ACRHonza Pajer
1515Bošín UOFerda
1616Trnov RKHonza Pajer
1717Horní Čermná UOPetr Jirásek
1818Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
1919Dlouhoňovice UODavid Třešňák
2020Myštěves HKHonza Pajer
2121Záchlumí UOHonza Pajer
2222Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
2324Pšánky HKHonza Pajer
2426Velký Třebešov NAHonza Pajer
2528Letohrad JeleniUOHonza Pajer
2630Bašnice JCHonza Pajer
2734Tuř JCTomaš Vích
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
22Dolní Přím HKHonza Pajer
33Letohrad - Kunčice UOPetr Hlaváček
44Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
55Horní Čermná UOMarkéta Mikulová
66Myštěves HKHonza Pajer
77Letohrad - Červená UOHonza Pajer
88Dlouhá Ves RKHonza Pajer
99Hrobice PAHonza Pajer
1010Roudnice HKHonza Pajer
1111Česká Rybná UOLucie Raliková
1212Nepomuky UOHonza Pajer
1313Nekoř UOTereza Štěpánková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--42,972014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--43,392014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bystřec AUO--44,682014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Horní Třešňovec AUO--49,272014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Lukavice AUO--49,952014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bošín UO--50,372014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostek UO--58,592014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Horní Čermná AUO--58,602014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Brandýs nad Orlicí UO--58,712014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lukavice BUO--79,222014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Horní Třešňovec BUO--79,232014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horní Čermná BUO--79,242014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bystřec BUO--79,252014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lanšperk UO--90,722014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nepomuky UO--145,502014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolní Čermná UO--240,002014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK16,1016,4516,452016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO16,5016,1416,502016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Rokytno PA17,1617,0917,162016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vitiněves JC16,8217,4917,492016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dolní Přím HK17,6617,6217,662016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Roudnice HK17,9818,1618,162017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Libuň JC18,2017,4618,202016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Roudnice HK17,9718,2118,212016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dolní Přím HK17,9918,4218,422017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Horní Třešňovec UO17,7618,5318,532016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Letohrad - Kunčice BUO18,5218,5518,552016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bystřec UO19,2419,3519,352016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nepomuky UO17,7419,6019,602017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Letohrad - Orlice UO18,8419,6419,642017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Letohrad - Červená UO20,0719,9920,072017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Horní Třešňovec UO20,1619,1620,162017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Letohrad - Červená UO19,4520,2420,242016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Myštěves HK19,1221,8821,882017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dlouhá Ves RK21,5221,9721,972016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nepomuky UO17,8421,9821,982016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hrobice PA22,1221,5022,122017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dlouhá Ves RK21,6824,3724,372017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Horní Čermná UO27,1426,2627,142016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Česká Rybná UO--41,692014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Česká Rybná UO42,2242,2542,252017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Letohrad - Orlice UO--45,182014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Letohrad - Červená UO--45,192014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Horní Třešňovec UO--64,432014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nepomuky UO--71,282014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dolní Třešňovec UO--71,292014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Lanšperk UO--71,302014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Horní Čermná UO--71,312014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dlouhá Ves RK--80,412014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Lukavice UONPNPNP2016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Česká Rybná UONPNPNP2016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bystřec UO--142,172014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/07 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2009/06/06 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2013/06/01 Horní Třešňovec, O pohár
VCU
2014/06/07 Horní Třešňovec, Horňotřešňovský pohár
VCU
2015/06/06 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2016/06/04 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2016/06/04 Horní Třešňovec, Hornotřešňovský pohár
VCU
2017/06/17 Horní Třešňovec, 5. kolo VČHL
VČHL
2017/06/17 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2018/06/02 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/19 Rohovládova Bělá, 1. kolo VČHL
VČHL
2018/05/20 Velký Třebešov, 2. kolo VČHL
VČHL
2018/06/02 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2018/06/03 Bystřec, 4. kolo VČHL
VČHL
2018/06/30 Nepomuky, 5. kolo VČHL
VČHL
2018/07/05 Trnov, 6. kolo VČHL
VČHL
2018/07/06 Roudnice, 7. kolo VČHL
VČHL
2018/07/14 Velichovky, 8. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, 10. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/07/29 Letohrad - Kunčice, 11. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/09/02 Myštěves, 12. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/09/08 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga