Horní Třešňovec 2017 - Horní Třešňovec

Liga: VCU
Místo: Horní Třešňovec
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 17. 06. 2017 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 17. 06. 2017 10:00
Konec rezervace: 17. 06. 2017 10:00
Začátek tipování:  17. 06. 2017 00:00
Konec hlasování: 17. 06. 2017 00:00
Zadal: Lukáš Lešikar

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-horni-tresnovec-8916.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Kunčice UOLukáš Lešikar
22Letohrad UOLukáš Lešikar
33Lukavice UOLukáš Lešikar
44Dolní Čermná UOLukáš Lešikar
55Bošín UOLukáš Lešikar
66Záchlumí UOLukáš Lešikar
77Letohrad - Orlice UOLukáš Lešikar
88Horní Čermná UOLukáš Lešikar
99Nepomuky UOLukáš Lešikar
1010Lanšperk UOLukáš Lešikar
1111Nekoř UOLukáš Lešikar
1212Horní Třešňovec UOLukáš Lešikar
1313Dlouhoňovice UOLukáš Lešikar
1414Bystřec UOLukáš Lešikar
1515Pšánky HKLukáš Lešikar
1616Rohovládová Bělá PALukáš Lešikar
1717Hrobice PALukáš Lešikar
1818Zderaz CRLukáš Lešikar
1919Dubenec TULukáš Lešikar
2020Trnov RKLukáš Lešikar
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Česká Rybná UOLukáš Lešikar
22Letohrad - Červená UOLukáš Lešikar
33Myštěves HKLukáš Lešikar
44Dlouhá Ves RKLukáš Lešikar
55Nepomuky UOLukáš Lešikar
66Letohrad - Kunčice UOLukáš Lešikar
77Horní Čermná UOLukáš Lešikar
88Horní Třešňovec UOLukáš Lešikar
99Nekoř UOLukáš Lešikar


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--42,972014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--43,392014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bystřec AUO--44,682014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Horní Třešňovec AUO--49,272014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Lukavice AUO--49,952014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bošín UO--50,372014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostek UO--58,592014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Horní Čermná AUO--58,602014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Brandýs nad Orlicí UO--58,712014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lukavice BUO--79,222014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Horní Třešňovec BUO--79,232014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horní Čermná BUO--79,242014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bystřec BUO--79,252014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lanšperk UO--90,722014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nepomuky UO--145,502014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolní Čermná UO--240,002014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK16,1016,4516,452016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO16,5016,1416,502016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Rokytno PA17,1617,0917,162016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vitiněves JC16,8217,4917,492016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dolní Přím HK17,6617,6217,662016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Roudnice HK17,9818,1618,162017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Libuň JC18,2017,4618,202016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Roudnice HK17,9718,2118,212016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dolní Přím HK17,9918,4218,422017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Horní Třešňovec UO17,7618,5318,532016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Letohrad - Kunčice BUO18,5218,5518,552016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bystřec UO19,2419,3519,352016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nepomuky UO17,7419,6019,602017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Letohrad - Orlice UO18,8419,6419,642017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Letohrad - Červená UO20,0719,9920,072017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Horní Třešňovec UO20,1619,1620,162017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Letohrad - Červená UO19,4520,2420,242016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Myštěves HK19,1221,8821,882017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dlouhá Ves RK21,5221,9721,972016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nepomuky UO17,8421,9821,982016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hrobice PA22,1221,5022,122017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dlouhá Ves RK21,6824,3724,372017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Horní Čermná UO27,1426,2627,142016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Česká Rybná UO--41,692014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Česká Rybná UO42,2242,2542,252017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Letohrad - Orlice UO--45,182014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Letohrad - Červená UO--45,192014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Horní Třešňovec UO--64,432014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nepomuky UO--71,282014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dolní Třešňovec UO--71,292014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Lanšperk UO--71,302014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Horní Čermná UO--71,312014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dlouhá Ves RK--80,412014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Lukavice UONPNPNP2016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Česká Rybná UONPNPNP2016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bystřec UO--142,172014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/07 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2009/06/06 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2013/06/01 Horní Třešňovec, O pohár
VCU
2014/06/07 Horní Třešňovec, Horňotřešňovský pohár
VCU
2015/06/06 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2016/06/04 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2016/06/04 Horní Třešňovec, Hornotřešňovský pohár
VCU
2017/06/17 Horní Třešňovec, 5. kolo VČHL
VČHL
2017/06/17 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2018/06/02 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže