Huť 2018 - Pohár sklářské hutě

Liga: JL
Místo: Huť
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 18. 08. 2018 10:00
Kontakt:   Luboš Kundera
Telefon:  +420 602 617 285

Začátek rezervace: 13. 08. 2018 20:00
Konec rezervace: 17. 08. 2018 20:00
Začátek tipování:  13. 08. 2018 20:00
Konec hlasování: 17. 08. 2018 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

areál u hasičské zbrojnice
e-mail: l.kundera@tfnet.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-hut-9307.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM17,0216,7417,022017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krásná Ves MB17,1417,0617,142016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Benešov u Semil SM17,2216,7417,222017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Libuň JC17,2817,1317,282016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jablonec nad Jizerou SM17,1517,3417,342017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Benešov u Semil SM17,3517,0517,352014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Benešov u Semil SM17,3816,4417,382016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Libuň JC17,2917,4817,482017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Myštěves HK17,2317,5017,502014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Borovice MB17,6117,5917,612016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bratříkov JN17,6517,2517,652017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Malá Skála BéčkoJN16,5817,8817,882017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Malá Skála BéčkoJN17,7517,9117,912016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Sychrov MB18,0617,9918,062014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Krásná Ves MB18,0717,9018,072014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Obrubce MB17,8518,0818,082016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Jablonec nad Jizerou SM18,2518,1718,252016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bratříkov JN18,5517,0418,552014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Sychrov MB18,6318,5518,632017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Sychrov MB--18,702013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Benešov u Semil SM--18,882013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Borovice MB18,4819,0719,072014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Huť JN17,4619,1719,172016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Myštěves HK--19,252013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Krásná Ves MB--19,322013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Břehy MB--20,022013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Borovice MB--20,102013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Libuň JC20,4218,9320,422014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Bratříkov JN--20,892013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Sychrov MMB18,1620,9820,982017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Libuň JC--22,062013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Huť JN--22,352013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Loukov MB22,4622,2222,462016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Pěnčín LI--26,762013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Malá Skála BéčkoJN26,9226,7026,922014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Košťálov SM29,0228,7829,022016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Sychrov MB29,9429,0829,942016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Jeřmanice LI--35,432013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bratříkov JN37,6037,3637,602016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Krásná Ves MB43,2243,0443,222017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Jeřmanice LINPNPNP2016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Malá Skála BéčkoJN--NP2013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/06/30 Huť, JN, O pohár sklářské hutě
JL
2008/06/28 Huť, JN, O pohár sklářské hutě
JL
2010/09/26 Huť, -, O POHÁR SKLÁŘSKÉ HUTĚ
JL
2013/06/01 Huť, hasičský areál, Pohár sklářské hutě
JL
2014/09/13 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2015/06/27 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2016/07/02 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2017/08/27 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2018/08/18 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/12 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2018/05/19 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2018/05/20 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2018/05/26 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2018/05/27 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2018/06/09 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2018/06/17 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2018/08/18 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2018/08/19 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2018/09/09 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2018/09/15 Borovice, Borovický pohár
JL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga