Hvězdoňovice 2016 - Memoriál Stanislava Poláka

Liga: -
Místo: Hvězdoňovice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 27. 08. 2016 13:00
Kontakt:   SDH Hvězdoňovice
Telefon:  737429602

Začátek rezervace: 05. 08. 2016 13:00
Konec rezervace: 26. 08. 2016 23:59
Začátek tipování:  27. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 27. 08. 2016 00:00
Zadal: Jakub Jeřábek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor Dobrovolných Hasičů

HVĚZDOŇOVICE

Si Vás dovoluje pozvat na 12. ročník soutěže v požárním útoku

„Memoriál Stanislava Poláka”

Datum: 27.8.2016

Místo konání: areál SDH Hvězdoňovice – na návsi

Program: Příjezd a prezentace družstev do 13:00

Průběh soutěže: Muži nad 35 let

Nástup družstev a porada velitelů 13:15

Zahájení soutěže mužů 13:30

Příjezd družstev žen do 15:00

Muži bez omezení

Ženy

5 družstev finále mužů 2B

STARTOVNÉ 200 Kč

Technická ustanovení:

Soutěž bude provedena dle Směrnice hasičských sportovních soutěží pro muže a ženy –

platné od 1.1.2012 (Soubor předpisů SH ČMS – 1/17-2011).

Časomíra elektronická - sklopné terče SDH Petrovice (Ing. Jeřábek)

Povrch travnatý s asfaltovou základnou

Odlišnosti od platných směrnic:

použití sportovních hadic, nepoužití přetlakového ventilu, možno použít pojistky,

půjčení soutěžících z jiného soutěžního družstva, nedoplňování kádí,

kontrola nářadí bude prováděna namátkově, ženy na 2B, finále muži na 2B

Ceny: Putovní pohár

Poháry

finanční odměny a věcné ceny od sponzorů

Finále mužů o živé sele

Kontakty: Veleba Petr (velitel) 737429602

Radek Dokulil 603178143


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-hvezdonovice-8053.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hvězdoňovice TRJakub Jeřábek
29Petrovice BTRJakub Jeřábek
310Čechtín TRLibor Tvarůžek
415Mysletice JIStanislav Dolský
530Sedlatice JIMartin Běhounek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radonín TRZuzana Číhalová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI16,5916,2516,592007/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Petrovice TR--16,812010/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Trnava TR17,0317,3917,392007/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Petrovice BTR17,2717,4217,422007/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Plumlov PV17,4017,4517,452007/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dolní Němčice JH17,5017,0517,502008/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Petrovice BTR17,0217,5717,572008/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevcehle JI17,6517,3417,652006/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Budíkovice TR17,2917,7117,712007/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Litovany TR17,2717,7617,762009/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Petrovice TR17,2917,8417,842009/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Litovany TR17,1817,8717,872008/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Čechtín TR17,1017,9117,912008/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Předín TR17,4917,9217,922006/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Litovany TR18,0217,7818,022006/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Kožichovice TR18,0418,1518,152006/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Předín TR17,4518,1618,162007/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Panská Lhota JI18,0618,3318,332006/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Račerovice TR--18,422010/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Trnava TR18,4417,9018,442006/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Hrotovice TR--18,552010/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lipník TR18,5218,5818,582006/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Litovany TR--18,602010/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Litovany TR18,6518,3418,652007/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Budíkovice TR16,8818,6718,672008/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Kněžice TR18,5218,8218,822008/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Předín TR16,7718,8518,852008/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Strachoňovice JI--18,862010/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Moravské Budějovice TR--18,882010/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Sokolí TR--18,942010/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Sokolí TR17,8018,9718,972008/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Pavlov JI18,5619,0119,012006/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Lipník TR--19,032010/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Svatoslav TR--19,062010/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Kouty TR18,8119,1519,152006/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Hvězdoňovice TR19,2219,1619,222008/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Čechtín BTR18,2419,2519,252007/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Hvězdoňovice TR19,2717,9819,272006/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Chlum TR19,3219,3119,322006/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Kožichovice BTR19,3318,5719,332006/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Bransouze TR--19,452010/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Chlum TR--19,462010/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Stařeč TR--19,662010/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Myslibořice TR--19,772010/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Strachoňovice JI19,8419,3219,842009/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Pavlov JI19,3519,8819,882008/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Mastník TR19,7519,8919,892006/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Jindřichovice JI18,3319,9019,902008/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Kožichovice TR18,5819,9619,962007/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Hrotovice TR19,9120,2620,262007/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Chlum TR20,3220,1120,322009/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Petrovice BTR20,4818,6120,482006/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Kouty TR19,8220,5220,522008/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Svatoslav TR19,7020,7020,702009/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Hvězdoňovice TR17,8420,7220,722007/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Výčapy TR--20,892010/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Želetava TR20,9019,3420,902007/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Kouty TR--20,992010/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Kouty TR21,0021,1621,162007/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Lipník TR20,6821,3521,352009/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Trnava TR17,1521,6921,692009/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Nárameč TR--21,712010/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Mastník TR21,7621,4321,762007/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Okříšky TR20,4921,7721,772006/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Nová Ves TR19,4122,7122,712008/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Radonín TR--22,962010/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Svatoslav TR23,1021,0423,102007/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Lipník TR23,2518,7623,252008/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Radkov JI23,3923,3723,392008/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Hrotovice TR23,5319,9523,532009/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Kouty CTR23,6323,5023,632008/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Račerovice BTR--24,052010/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Bransouze TR24,2523,1524,252009/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Hvězdoňovice TR25,6825,2725,682009/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Hrotovice TR26,3326,7426,742008/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Chlum TR20,4727,2627,262007/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Přibyslavice TR27,5626,6227,562006/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Lipník TR27,7126,2027,712007/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Brtnice JI24,9228,4228,422006/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Kožichovice CTR19,7929,5429,542006/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Hvězdoňovice TR--32,282010/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Kněžice TR32,2132,3932,392006/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Čechočovice TR--32,762010/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Nová Ves TR35,2523,3135,252007/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Horky TR36,6621,9936,662006/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Krasonice JI--NP2008/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Přibyslavice TR18,00-NP2007/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Budíkovice TR--NP2006/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Panská Lhota JI--NP2008/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Radonín TR--NP2006/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Čechtín TR--NP2007/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Sokolí TR--NP2007/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Přibyslavice TR--NP2009/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Budíkovice TR--NP2009/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Sokolí TR--NP2009/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Panská Lhota JI67,60-NP2007/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Stará Říše JI--NP2008/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Stařeč TR--NP2009/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Petrovice TR16,80-NP2007/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/08/20 Hvězdoňovice, TR, O pohár SDH
TRL
2007/08/19 Hvězdoňovice, TR, Memoriál Stanislava Poláka
TRL
2008/08/17 Hvězdoňovice, TR, Memoriál Stanislava Poláka
TRL
2009/08/16 Hvězdoňovice, TR, Memoriál Stanislava Poláka
TRL
2010/08/22 Hvězdoňovice, TR, Memoriál Stanislava Poláka
TRL
2014/08/16 Hvězdoňovice - na návsi, Memoriál Stanislava Poláka - Hvězdoňovice
-
2015/08/15 Hvezdoňovice – na návsi, Memoriál Stanislava Poláka
-
2016/08/27 Hvězdoňovice, Memoriál Stanislava Poláka
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/05/26 hřiště tj sokol liptaň, pohár SDH Liptaň 2B
-
2017/05/27 fotbalové hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2017/05/27 Křepice (Znojmo), hřiště, O pohár starosty obce
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/05/27 Hostěrádky - Rešov, 5. ročník Memoriálu mjr. Jana Červinky
-
2017/05/27 Radíkov, Noční Radíkov CUP 2017
-
2017/05/28 Racková hřiště, O pohár starosty SDH, muži 3B, ženy, dorost
-
2017/05/28 Svoboda - hřiště, 1. kolo MSP, Memoriál Josefa Halfara, 2B
-
2017/06/03 Provodovice, Okresní kolo Přerov
-
2017/06/03 Rugby hřište, park Přelouč, Požární útoky v kat. muži, ženy, ml. a st. žáci
-
2017/06/03 fotbalové hřiště, Memoriál Rudolfa Gony, 2B
-
2017/06/04 Bílovec-Výškovice, hřiště, XIII. ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2017/06/04 Obec Šarovy, 17. Ročník souteže o Melůnový pohár
-
2017/06/04 Před hasičskou zbrojnicí, utovní pohár starosty obce Střelice
-
2017/06/04 Vrbka, u hasičské zbrojnice, Memoriál Bruna Hanského, pohárová soutěž, 2B
-
2017/06/09 Leskovec,hřiště, 5.Noční soutěž O pohár valašských kotárů
-
2017/06/09 za fotbalovým hřištěm, O putovní pohár starosty SDH Markvartovice,
-
2017/06/09 Provodovice, O pohár SDH Provodovice - noční soutěž
-
2017/06/10 Oplocany hriště, OPLOCKEJ KOPEČEK , 2B .
-
2017/06/10 Janovice u Rýmařova, HL-Praděd M.Ž. 2B
-
2017/06/10 Kolence, O pohár SDH Kolence, 7. ročník
-
2017/06/10 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2017/06/10 Hasičský areál, Tyršova ul., 2. kolo Moravskoslezkého poháru
-
2017/06/10 Horní Dubňany,hřiště, pohar starostky obce,2B
-
2017/06/10 Dešná, Noční hasičská soutěž Dešná
-
2017/06/10 sportovní areál, X. ročník noční soutěže Větřkovice
-
2017/06/10 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2017/06/11 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2017/06/16 Vrchoslavice, Vrchoslavská pohárovka
-
2017/06/17 Dolní část Zámeckého parku, O putovní štít města Oder
-
2017/06/17 Měrotín - areál "Parduska", XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2017/06/17 Rešice, hřiště, noční soutěž na 2B
-
2017/06/17 VÝČAPY NOČNÍ, areál SDH Výčapy, Pohár SDH Výčapy
-
2017/06/18 Hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka 2B
-
2017/06/23 Lešná(Výletiště), Memoriál Miroslava Grygaříka(noční 2B)
-
2017/06/24 Heraltice, náves, asfalt, O pohár starosty městyse Heraltice
-
2017/06/24 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/24 Vranín, Hasič. areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/06/25 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze
-
2017/07/01 Čelákovy, 6. ročník memoriálu Jaroslava Seidla
-
2017/07/01 sport. areal SDH Hostěradice, Noční soutěž 2B
-
2017/07/02 Kozmice, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce (denní) MSL 2017
-
2017/07/05 Ctiněves, fotbalové hřiště, O Pohár starostů obcí Černouček/Ctiněves.
-
2017/07/05 Zdislavice - Sokolská zahrada, O Pohár starosty SDH
-
2017/07/06 Jablůnka, O putovní pohár starosty
-
2017/07/08 Vidice, 8. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2017/07/08 Miřetice, O pohár starosty obce Miřetice - II. ročník
-
2017/07/08 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
-
Kdy Kde Liga