Jabloňov 2017 - 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově

Liga: ŽL
Místo: Jabloňov
Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
Kdy: 17. 06. 2017 13:00
Kontakt:   Tomáš Voda
Telefon:  774967624

Začátek rezervace: 28. 05. 2017 20:00
Konec rezervace: 16. 06. 2017 13:00
Začátek tipování:  17. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 17. 06. 2017 00:00
Zadal: Tomáš Voda

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-jablonov-8556.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Katov ZRIvo Urbánek
22Oponešice TRJosef Navrátil
33Maršovice ZRJiri Mica
44Horní Lhotice TRRadek Staněk
55Krasonice JILukáš Pivonka
610Lavičky ZRJan Hejl
711Trnava TRJakub Halouzka
812Netín CirkusZROndřej Pešek
913Radostín nad Oslavou BZRMiroslav Šantrůček
1014Čikov TROndřej Lukeš
1120Lhotky Sport ZRTomáš Voda
1221Benetice BTRPetr Krejčí
1322Meziříčko ZRKarel Mokrejš
1423Pavlov ExperimentZRMiroslav Šantrůček
1530Kamenná TRMilan Prochazka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Meziříčí FňZRStanda Kratochvíl
22Heroltice BOSoňa Vojtová
33Stará Říše JIKlára Pelejová
44Radostín nad Oslavou ZRMarie Cejnková
55Pavlov ExperimentZREliška Drápelová
66Jasenice TRSimona Pavlíčková
78Bohuňov SYBarbora Svojanovská
89Netín ZRKateřina Roušová
Junioři
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Radostín nad Oslavou AZRMarie Cejnková
Juniorky
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jabloňov ZRTomáš Voda
22Velké Meziříčí ZRStanda Kratochvíl


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bohuňov SY18,1418,1118,142017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Netín ZR18,3017,9518,302016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bohuňov SY18,5218,2018,522016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Velké MeziříčíZR18,9217,0618,922016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Horní Meziříčko JH19,0719,1319,132016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Radostín nad Oslavou ZR19,6818,9019,682017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Stará Říše JI19,7919,7319,792017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Radostín nad Oslavou ZR18,2319,9619,962016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Jasenice TR19,8519,9919,992017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Netín ZR21,1520,9421,152017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Heroltice BO20,3721,3121,312016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Heroltice BO20,4922,3422,342017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jabloňov ZR24,1618,9324,162016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Velké MeziříčíZR18,9425,9325,932017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Pavlov ExperimentJI26,4326,6426,642016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lhotky Sport ZR33,8533,5733,852016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Velké Meziříčí DorostenkyZR20,4040,3840,382016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Jezeřany-Maršovice ZN20,4644,6844,682016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Jasenice TRNPNPNP2016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/27 Jabloňov, 8. kolo Žďárské ligy v Jabloňově
ŽL
2017/06/17 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově
ŽL
Kdy Kde Liga


Soutěže