Jemnice - náměstí Svobody 2016 - O putovní pohár Barchanu

Liga: -
Místo: Jemnice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 16. 09. 2016 19:30
Kontakt:   Milan Šerka
Telefon:  604 305 788

Začátek rezervace: 02. 09. 2016 19:30
Konec rezervace: 16. 09. 2016 16:00
Začátek tipování:  16. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 16. 09. 2016 00:00
Zadal: Josef Karpíšek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.facebook.com/SDH.Jemnice

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

SDH Jemnice
vás zve na X. ročník noční hasičské soutěže O putovní pohár Barchanu


termín 16. září 2016 (pátek)

místo Jemnice – náměstí Svobody GPS: 49°1'6.875"N, 15°34'13.101"E

program 19:30÷20:15 – příjezd družstev, prezence 20:30 – zahájení soutěže

kategorie muži, ženy

disciplína požární útok na 2 B

pravidla požární sport, povoleny sportovní hadice,
PS 12 bez omezení – v okamžiku startu musí být v klidu, časomíra elektronická

startovné 400,-Kč družstvo

ceny
muži: 1. místo – putovní pohár + pohár + 3.000Kč
        2. místo – pohár + 2.000Kč
        3. místo – pohár + 1.000Kč
        4. a 5. místo – věcné ceny

ženy: 1. místo – putovní pohár + pohár + 1.500Kč
        2. místo – pohár + 1.000Kč
        3. místo – pohár + 500Kč
        4. a 5. místo – věcné ceny

další info tel. +420 604 305 788 - Šerka Milan

rezervace startovního pořadí na www.firesport.eu - u rezervace družstev uvádějte M nebo Ž

na vaši účast se těší hasiči Jemnice


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-jemnice-8122.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Jemnice TRJosef Karpíšek
23Krasonice JILukáš Pivonka
35Oponešice TRJosef Navrátil
46Rácovice TRMartin Fiala
57Lhotice TRLaďa Jánský
68Kostníky TRMartin Puchnar
710Mysletice JIStanislav Dolský
814Dešná BJHAleš Coufal


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,3316,5216,522012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hornice TR16,4817,0917,092012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Kostníky TR17,2716,8117,272012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Nesvačilka BO17,7517,5617,752012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mladoňovice TR17,1318,0918,092012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Lesůňky TR18,2717,2518,272012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Police TR18,0518,4418,442012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hornice TR19,3219,1719,322012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Želetava TR16,4019,7719,772012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Oponešice TR18,1919,9819,982012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Vranín TR17,8620,6620,662012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Horky TR21,5622,1522,152012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kostníky TR22,5020,8122,502012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Rácovice TR20,7322,5922,592012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Mrákotín JI24,1725,0025,002012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Jemnice TR23,9225,5925,592012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Police TR19,6726,3626,362012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dešná JH22,8826,9626,962012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Oponešice TR27,8924,9527,892012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Budkov TR20,5628,3628,362012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Ostojkovice JH29,0427,2329,042012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Kamenná TR25,8430,2930,292012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Písečné AJH28,1930,4930,492012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Jemnice TR42,2129,2942,212012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Písečné BJH46,9347,3247,322012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Radkovice u Budče TRNPNPNP2012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Dešná JHNPNPNP2012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Jaroměřice nad Rokytnou TRNPNPNP2012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Krasonice JINPNPNP2012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Radkovice u Budče TRNPNPNP2012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladoňovice TR22,8222,9222,922012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jaroměřice nad Rokytnou TR23,1922,4923,192012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Hornice TR23,5423,5823,582012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kamenná TR24,0920,9024,092012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Kostníky TR24,2022,7524,292012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Budkov TR26,4323,0026,432012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Budeč JH30,4627,2930,462012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Častohostice TRNPNPNP2012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Vratěnín ZNNPNPNP2012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Šašovice TRNPNPNP2012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/23 Jemnice - Podolí, O putovní pohár starosty města
-
2012/08/25 Jemnice - Podolí, O putovní pohár starosty města - mladí hasiči
-
2012/09/21 Jemnice - nám. Svobody, noční soutěž O putovní pohár Barchanu
-
2013/09/20 Náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2015/08/22 Jemnice - Podolí, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2015/09/11 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2016/08/27 Jemnice - Podolí, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2016/09/16 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/06/23 Lešná(Výletiště), Memoriál Miroslava Grygaříka(noční 2B)
-
2017/06/24 Heraltice, náves, asfalt, O pohár starosty městyse Heraltice
-
2017/06/24 Fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce Valašská Bystřice
-
2017/06/24 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Bácovice, obec, Soutěž o pohár Starosty o pohár obce Bácovice
-
2017/06/24 Hasičský areál Ješov, O pohár starost SDH
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/24 Vranín, Hasič. areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/06/25 Ihrisko Jedľové Kostoľany, Súťaž o pohár starostu obce
-
2017/06/25 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze
-
2017/06/25 Němetice-výletiště, Pohárová soutěž mužů a žen na 2B
-
2017/06/25 Výletiště Zahrázovo, ZLPS Sazovice M - 3B, Ž,Dor-ci/ky - 2B
-
2017/07/01 V. Kunětice - Fotbalové hřiště, O pohár SDH
-
2017/07/01 Čelákovy, 6. ročník memoriálu Jaroslava Seidla
-
2017/07/01 Litohoř, za fot. hřištěm, Memoriál Antonína Abraháma,PS12 bez omezení a PS 8
-
2017/07/01 Areál Březiny, VI. ročník Memoriálu Eduarda Uličníka
-
2017/07/01 Mastník, Na bráně, O pohár starostky obce
-
2017/07/01 Buřenice, O pohár Starosty obce Buřenice
-
2017/07/01 Hřiště SDH, O putovní pohár SDH Běhařovice
-
2017/07/01 sport. areal SDH Hostěradice, Noční soutěž 2B
-
2017/07/01 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2017/07/01 Hrotovice, u Dolního rybníka, O pohár Města Hrotovice
-
2017/07/02 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O Putovní pohár starosty obce - IV. kolo MSL, 2B
-
2017/07/02 sportovní areál Svatoslav, XXIII. ročník pohárové soutěže
-
2017/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2017/07/05 Ctiněves, fotbalové hřiště, O Pohár starostů obcí Černouček/Ctiněves.
-
2017/07/05 Zdislavice - Sokolská zahrada, O Pohár starosty SDH
-
2017/07/05 Leskovec nad Moravicí, Pohárová soutěž - 2B, kategorie : M,Ž
-
2017/07/06 Jablůnka, O putovní pohár starosty
-
2017/07/06 Fotbalové hřiště Karlovice, O pohár starostky obce Karlovice - II.ročník, 2B
-
2017/07/07 Velké Karlovice, Noční TFA Velké Karlovice
-
2017/07/07 Závada, hřiště TJ Sokol, 5. kolo NHHL
-
2017/07/08 Hasičský areál u hřiště TJ, Memoriál Martina Horáka a Josefa Pospíšila
-
2017/07/08 Vidice, 8. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2017/07/08 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
-
2017/07/08 Oprechtice-f. hřiště Zahořany, O Pohár starosty obce
-
2017/07/08 St. Červ. Voda - louka před HZ, HL - Praděd, muži 3B, ženy 2B
-
2017/07/08 Areál SDH Nevšová, Miškářský pohár v PÚ
-
2017/07/08 Peč na návsi, O putovní pohár starosty obce Peč
-
2017/07/08 ihrisko Letničie, Nočná súťaž o Zlatú medailu starostu obce Letničie
-
2017/07/08 Roseč, Noční soutěž
-
2017/07/09 V.Karlovice Tisňavy zbrojnice, O Valašský širák, 2B
-
2017/07/09 Jindřichovice, O putovní pohár SDH Jindřichovice
-
2017/07/14 Stachovice, Noční hasičská soutěž, 2B
-
2017/07/15 TJ Tatran Holčovice, Pohárová soutěž mladých hasičů 3.ročník
-
2017/07/15 Ješov TFC, Ješov TFC
-
2017/07/15 Poruba u Hustopeč n/B - hřiště, XXII. ročník memoriálu br. Františka Horníka v PÚ
-
2017/07/15 Malý Čepčín, 5. kolo THL + O pohár veliteľa + nočná súťaž
-
2017/07/15 Želeč, Noční soutěž, 5. ročník
-
Kdy Kde Liga