Jeřmanice 2017 - Jeřmanická álej 2017

Liga: PKL
Místo: Jeřmanice
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 03. 06. 2017 15:00
Kontakt:   Jan Kühnel
Telefon:  774935649

Začátek rezervace: 29. 05. 2017 20:00
Konec rezervace: 03. 06. 2017 00:00
Začátek tipování:  03. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 03. 06. 2017 00:00
Zadal: Podkozákovská liga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-jermanice-8143.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Březová LIRomana Danišová
22Velké Hamry JNMAD Matthew
33Ploužnice SMMiloslav Turek
44Smidary HKJaromír Rosůlek
55Chyjice JCTomáš Mikolášek
66Veselá SMJaroslav Novotný
77Březová LIJirka Havlík
88Jílové u Držkova JNMAD Matthew
99Pěnčín JNMAD Matthew
1010Tatobity SMMarek Bárta
1111Příšovice LIRomana Danišová
1212Cetenov LIPetr Kováč
1313Malá Skála JNRadek Havelka
1414Košťálov ženy BSMLenka Poloprutská
1515Olešnice SMLukáš Marek
1616Frýdštejn JNMartin Bušek
1717Veselá ženySMJaroslav Novotný
1818Valdice JCjirka chodur
1919Březová ženyLIJirka Havlík
2020Bratříkov ŽenyJNZuzana Pfeiferová
2121Malá Skála Béčko, ženy JNGabriela Prokopová
2222Košťálov SMLenka Poloprutská
2323Myštěves HKJaromír Rosůlek
2424Smidary ženyHKJaromír Rosůlek
2525Olešnice SMLukáš Marek
2626Jirkov BJNLuboš Barvínek
2727Příchovice JNJan Kupka
2828Hradčany LITomáš Najman
2930Tanvald Šumburk JNJakub Kozák
3031Rozstání LIAleš Korda
3150Sloup PZBaďa


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Veselá SM15,2115,6215,622014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Lestkov SM15,5916,0916,092014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jablonec nad Jizerou SM15,8416,2616,262014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Sloup PZ14,9516,3316,332014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Tatobity SM16,9915,9916,992014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jílové u Držkova JN17,3016,5817,302014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Malá Skála JN17,3915,6217,392014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bukovina, Turnov SM17,2017,5717,572014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Příšovice LI17,8217,5617,822014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nová Ves u Bakova MB18,6518,9218,922014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Janův Důl LI19,8919,9019,902014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Karlinky DorostLI29,7829,0129,782014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Záskalí LI21,5032,1232,122014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Velké Hamry JN50,3550,9550,952014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Karlinky LINPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hradčany LINP15,76NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Roudný SMNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Maršovice JNNP15,69NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Czech ( Česko ) Jindřichovice pod Smrkem-27,7024,85NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Košťálov SMNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Březová LINP17,10NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Jeřmanice LINP16,60NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Krásná Ves MBNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Benešov u Semil SM18,3118,5818,582014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Malá Skála AJN19,0817,9019,082014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jeřmanice LI19,6919,2819,692014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krásná Ves MB20,9319,7220,932014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Březová LI21,9020,6221,902014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sloup PZ24,1223,8924,122014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Záskalí BezáskoviceLI24,9724,1724,972014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jeřmanice DorostenkyLI26,3225,2626,322014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Karlinky LI36,1735,1436,172014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Malá Skála BJN19,2143,5543,552014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Sloup DorostenkyPZ26,41NPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bulovka LI34,5131,98NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Dlouhý Most, O pohár Obřího sudu
-
2012/09/16 Jeřmanice, Pohár starosty OSH Liberec a O pohár Jeřmanic
-
2013/04/13 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2013/06/08 Jeřmanice, Avis Cup
PKL
2013/06/08 Jeřmanice, O pohár Obřího sudu
FNC
2013/11/09 Jeřmanice- kulturní dům, Celkové vyhodnocení FNC 2013
FNC
2014/04/12 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2014/06/07 Liberec, Jeřmanice, PKL Jeřmanice
PKL
2014/06/07 ZŠ Dobiášova, Jeřmanice, Velká cena PlanSecuru
FNC
2015/09/05 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2015/10/03 Jeřmanice, Jeřmanická Alej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, 8. kolo Jeřmanice
FNC
2017/06/03 Jeřmanice, Jeřmanická álej 2017
PKL
2017/06/03 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/10/21 Košťálov - vyhlášení, Vyhlášení PKL 2017
PKL
Kdy Kde Liga