Jeseník - fotbalové hřiště 2016 - Pohárová soutěž o putovní pohár starosty sboru

Liga: -
Místo: Jeseník
Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
Kdy: 08. 10. 2016 10:00
Kontakt:   Pavel Lučan
Telefon:  606498080

Začátek rezervace: 12. 09. 2016 20:00
Konec rezervace: 08. 10. 2016 10:00
Začátek tipování:  12. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 08. 10. 2016 00:00
Zadal: Michal Straka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.youtube.com/watch?v=W6pR1EMiUHg

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

 

 

Videopozvánka: https://www.youtube.com/watch?v=W6pR1EMiUHg

V případě problému s přehráváním videa zde: https://vimeo.com/181195487

 

 

 

 

Sbor dobrovolných hasičů

JESENÍK

         Vás srdečně zve na soutěž hasičských družstev mužů a žen

O putovní pohár starosty SDH Jeseník

Program:                   od  9:00                    prezentace (do startu posledního

                                                                                              družstva dané kategorie)

                                              Spanilá jízda Hasičských automobilů od budovy IPOSu

                                             (městský úřad) centrum města (účast dobrovolná).

                                        10:00                       slavnostní nástup  

                                        10:15                      zahájení soutěže           

Startovné:                   150,- Kč za každé družstvo         

Kategorie:                   muži 3B

                                     ženy 2B

Místo konání:            fotbalové hřiště, ul. Dukelská 

Povrch tratě:            hřiště s umělou  trávou (prosíme o nekouření na povrchu trati), zpevněný náběh

Výstroj:              jednotná – pracovní stejnokroj nebo sportovní oblečení, obuv pracovní nebo sortovní, přilba, opasek

Nářadí:              PS 12 bez viditelných úprav, 2 ks savic 2,5 m, sací koš, 3 ks hadice B65, 4 ks hadic C42, rozdělovač, 2 ks proudnic C

*prosíme zúčastněná družstva o sportovní obuv bez hřebů, z důvodu umělé trávy

Pravidla:          dle pravidel HL-Praděd (dostupné na www.HL-Praděd.cz)

              

 

Organizace soutěže:

-        sklopné terče

-        elektronická časomíra s displejem

-        soutěžní družstva žen budou startovat po družstvech mužů

Rezervace:       na firesport.eu: od 12. 9. 2016

Ceny za umístění:                      muži                                  ženy

               1. Místo                             pohár + 1200.-                               pohár + 800.-

               2. Místo                             pohár + 1000.-                               pohár + 500.-

               3. Místo                             pohár + 800.-                                  pohár + 300.-

               4. Místo                             pohár + 500.-

               5. Místo                             pohár + 300.-

                                           

Na Vaší účast se těší pořadatelé

Kontakt: tel.: 724 186 920 p. Labaj

                        606 498 080  p. Lučan


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-jesenik-8124.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hrabůvka PRHonza
22Chlebičov OPMichal Straka
33Bílý Potok JEJiří Urban
44Neplachovice OPMichal Straka
55Vrbno pod Pradědem mužiBRJan Urban
66Leskovec nad Moravicí BRNikola Škodáková
77Janovice BRJaroslav Dokládal
88Stará Červená Voda JEJiří Urban
99Břidličná BRJaroslav Dokládal
1010Široká Niva BRNikola Škodáková
1111Sádek OPKlára Konečná
1212Široký Brod Muži BJERoman Muzikant
1313Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš
1414Zátor mužiBRAlžběta Miturová
1515Velké Kunětice muži AJERoman Varga
1616Jamnice OPDominik
1717Široký Brod Muži AJERoman Muzikant
1818Karlovice BRDominika Mikulášková
1919Suchá Rudná BRDominika Mikulášková
2020Velké Kunětice muzi BJERoman Varga
2121Liptaň mužiBRJan Čech
2222Ráječek SUlallin
2323Velké Hoštice OPLukáš Pluške
2424Vraclávek BRPavel Lučan
2525Jeseník JEMichal Straka
2626Milostovice OPMartin Kavan
2727Chlebičov Dream teamOPJiří Bena
2828Milotice nad Opavou mužiBRPavel Bartoník
2929Šumvald OLBoB Kobylka
3030Maršíkov SUjan Vaculík
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Karlovice ženyBRDominika Mikulášková
22Široká Niva BRNikola Škodáková
33Vrbno pod Pradědem ženyBRJan Urban
44Bílý Potok JEJiří Urban
55Leskovec nad Moravicí BRNikola Škodáková
66Malé Hoštice OPSDH Malé Hoštice
77Zátor ženyBRAlžběta Miturová
88Vidnava JEPavel Lučan
99Janovice BRpetrb boxan
1010Služovice OPMonika Neminářová
1111Velká Kraš JEMarcela Kuběnová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Neplachovice OP17,6317,4717,632016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Sádek OP16,9118,1618,162014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Vrbno pod Pradědem BR18,6718,2318,672016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sádek OP17,7118,6918,692016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Leskovec nad Moravicí BR18,8019,0319,032014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hrabišín SU18,0819,2719,272014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Široký Brod AJE18,3119,4019,402014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Stará Červená Voda JE19,4519,8019,802016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Široký Brod BJE18,7719,8219,822016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Břidličná BR18,7719,8219,822016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Stará Červená Voda JE19,8819,8819,882014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Leskovec nad Moravicí BR18,4019,9419,942016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chlebičov OP19,0220,0320,032014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bílý Potok JE20,1118,4620,112016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Ráječek SU17,1120,1520,152016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Velké Kunětice BJE20,0520,2820,282016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Lipová-lázně JE19,9520,4320,432016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Milotice nad Opavou BR20,4620,1820,462016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Široká Niva BR20,8119,2220,812014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Skrochovice OP19,2620,8720,872014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Široký Brod BJE20,0521,2721,272014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Velké Kunětice AJE21,3621,9221,922016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Široký Brod AJE21,0822,5822,582016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Jeseník JE20,9422,9022,902014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Suchá Rudná BR23,0020,9023,002014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Ostružná JE23,2622,9223,262016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Vraclávek BR22,8923,5623,562016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Šumvald OL20,7023,6523,652016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Velké Kunětice JE23,8124,0824,082014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Vidnava JE24,4523,6724,452014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Suchá Rudná BR24,5421,5424,542016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Bolatice OP24,8024,2624,802014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Karlovice BR24,4625,1425,142016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Vlčice JE19,9325,8325,832014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Jeseník JE25,9223,8025,922016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Široká Niva BR36,2419,4036,242016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Česká Ves JE36,9422,8336,942014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Zátor BR36,1938,5838,582016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Zlaté Hory JE42,5441,7642,542016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Janovice BRNPNPNP2016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Janovice BRNPNPNP2014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Maršíkov SUNPNPNP2014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/10/12 Jeseník, Pohárová soutěž zařazená do HL-Praděd
-
2014/10/11 Jeseník - fotbalové hřiště, pohárová soutěž
-
2016/10/08 Jeseník - fotbalové hřiště, Pohárová soutěž o putovní pohár starosty sboru
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/05/26 hřiště tj sokol liptaň, pohár SDH Liptaň 2B
-
2017/05/27 fotbalové hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2017/05/27 Křepice (Znojmo), hřiště, O pohár starosty obce
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/05/27 Hostěrádky - Rešov, 5. ročník Memoriálu mjr. Jana Červinky
-
2017/05/27 Radíkov, Noční Radíkov CUP 2017
-
2017/05/28 Racková hřiště, O pohár starosty SDH, muži 3B, ženy, dorost
-
2017/05/28 Svoboda - hřiště, 1. kolo MSP, Memoriál Josefa Halfara, 2B
-
2017/06/03 Provodovice, Okresní kolo Přerov
-
2017/06/03 Rugby hřište, park Přelouč, Požární útoky v kat. muži, ženy, ml. a st. žáci
-
2017/06/03 fotbalové hřiště, Memoriál Rudolfa Gony, 2B
-
2017/06/04 Bílovec-Výškovice, hřiště, XIII. ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2017/06/04 Obec Šarovy, 17. Ročník souteže o Melůnový pohár
-
2017/06/04 Před hasičskou zbrojnicí, utovní pohár starosty obce Střelice
-
2017/06/04 Vrbka, u hasičské zbrojnice, Memoriál Bruna Hanského, pohárová soutěž, 2B
-
2017/06/09 Leskovec,hřiště, 5.Noční soutěž O pohár valašských kotárů
-
2017/06/09 za fotbalovým hřištěm, O putovní pohár starosty SDH Markvartovice,
-
2017/06/09 Provodovice, O pohár SDH Provodovice - noční soutěž
-
2017/06/10 Oplocany hriště, OPLOCKEJ KOPEČEK , 2B .
-
2017/06/10 Janovice u Rýmařova, HL-Praděd M.Ž. 2B
-
2017/06/10 Kolence, O pohár SDH Kolence, 7. ročník
-
2017/06/10 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2017/06/10 Dešná, Noční hasičská soutěž Dešná
-
2017/06/10 sportovní areál, X. ročník noční soutěže Větřkovice
-
2017/06/10 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2017/06/11 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2017/06/16 Vrchoslavice, Vrchoslavská pohárovka
-
2017/06/17 Dolní část Zámeckého parku, O putovní štít města Oder
-
2017/06/17 Měrotín - areál "Parduska", XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2017/06/17 Rešice, hřiště, noční soutěž na 2B
-
2017/06/17 VÝČAPY NOČNÍ, areál SDH Výčapy, Pohár SDH Výčapy
-
2017/06/18 Hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka 2B
-
2017/06/23 Lešná(Výletiště), Memoriál Miroslava Grygaříka(noční 2B)
-
2017/06/24 Heraltice, náves, asfalt, O pohár starosty městyse Heraltice
-
2017/06/24 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/24 Vranín, Hasič. areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/07/01 Čelákovy, 6. ročník memoriálu Jaroslava Seidla
-
2017/07/01 sport. areal SDH Hostěradice, Noční soutěž 2B
-
2017/07/02 Kozmice, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce (denní) MSL 2017
-
2017/07/05 Ctiněves, fotbalové hřiště, O Pohár starostů obcí Černouček/Ctiněves.
-
2017/07/06 Jablůnka, O putovní pohár starosty
-
2017/07/08 Vidice, 8. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2017/07/08 Miřetice, O pohár starosty obce Miřetice - II. ročník
-
2017/07/08 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
-
2017/07/08 Oprechtice-f. hřiště Zahořany, O Pohár starosty obce
-
2017/07/08 Roseč, Noční soutěž
-
2017/07/08 ihrisko Letničie, Nočná súťaž o Zlatú medajlu starostu obce Letničie
-
2017/07/15 TJ Tatran Holčovice, Pohárová soutěž mladých hasičů 3.ročník
-
Kdy Kde Liga