Jirkov 2016 - Jirkovská proudnice

Liga: JL
Místo: Jirkov
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 03. 09. 2016 10:00
Kontakt:   Tomáš Fichtner
Telefon:  774 356 017

Začátek rezervace: 29. 08. 2016 20:00
Konec rezervace: 02. 09. 2016 20:00
Začátek tipování:  29. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 02. 09. 2016 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

hřiště za požární zbrojnicí


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-jirkov-7595.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Příchovice JNJan Kupka
22Veselá MBOlda Česák
33Krásná Ves MBJan Macoun
44Jílové u Držkova JNMAD Matthew videos
55Jinolice RenmotorJCBlanka Kuntošová
66Kosmonosy MBJan Klimo
77Podůlší BéčkoJCMartina Panožková
88Dneboh MBLukáš Danda
99Košťálov SMLenka Poloprutská
1010Obrubce MBPepa Adam
1111Tatobity SMMarek Bárta
1212Pšánky HKMichaela Malá
1313Sychrov MBBarbora Křapková
1414Velké Hamry JNMAD Matthew videos
1515Jablonec nad Jizerou SMLukáš Němec
1616Dobšín MBPepa Adam
1717Pěnčín JNRoman Paldus
1818Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
1919Malá Skála JNNikol Vavřichová
2020Mříčná SMsdhmricna
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Košťálov SMLenka Poloprutská
24Sychrov MBBarbora Křapková
35Borovice MBBlanka Kuntošová
46Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
57Libuň JCMartina Panožková
68Benešov u Semil SMLenka Poloprutská
79Obrubce MBVeronika Musilová
810Jablonec nad Jizerou SMKarolína Jonová
911Huť JNPetra Šteyrová
1015Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
1116Malá Skála Malá Skála BéčkoJNNikol Vavřichová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jablonec nad Jizerou SM16,6516,3016,652016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Chrášťany LT16,7317,0417,042016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Obrubce MB17,0117,3117,312016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Pšánky HK17,1217,4117,412016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Jinolice RenmotorJC--17,452013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Kosmonosy MB17,4117,4917,492014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Zlatá Olešnice JN17,5517,2817,552016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Malá Skála JN--17,552013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Pšánky AHK--17,562013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Libuň JC17,0917,6017,602014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Jinolice RenmotorJC17,6317,1417,632014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Lestkov SM17,4117,6417,642014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Pšánky AHK17,9017,3317,902014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Tatobity SM17,6817,9117,912016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Jirkov JN17,5017,9517,952016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Kosmonosy MB--18,002013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Libuň JC--18,062013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Tuř JC18,0717,6018,072014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Podůlší JC--18,082013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Veselá MB18,0718,1218,122016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dobšín KameniceMB18,3418,3318,342016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Pšánky BHK--18,342013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dobšín - KameniceMB17,9418,3518,352014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Jirkov JN--18,502013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Veselá MB--18,562013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Sychrov MB18,6418,3418,642014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Podůlší BéčkoJC17,9918,6418,642016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Karlinky LI--18,742013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Sychrov MB18,5518,9218,922016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Kosmonosy MB16,9918,9518,952016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Bašnice JC--19,052013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Lestkov SM--19,162013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Jílové u Držkova JN--19,242013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Veselá MB18,5019,2719,272014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Bratříkov JN19,2719,0819,272014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Jinolice RenmotorJC19,4417,9519,442016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Košťálov SM19,5419,3219,542016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Jeřmanice LI--20,032013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Benešov u Semil SM20,2418,6920,242016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Jílové u Držkova JN20,4319,3620,432014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Jirkov BJN19,0420,4320,432016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Malá Skála JN18,8820,7020,702016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Malá Skála JN20,7618,3220,762014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Krásná Ves MB--20,772013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Příchovice JN22,2819,3822,282016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Krásná Ves MB22,0522,3922,392014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Loukov MB19,8922,7422,742014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Dneboh MB23,7721,4723,772014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Pěnčín JN24,1821,9724,182016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Sukorady MB19,2324,5624,562014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Mříčná SM22,6625,4125,412014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Benešov u Semil SM--26,282013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Bratříkov JN--28,142013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Sychrov MB--32,522013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Dneboh MB34,7933,2634,792016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Jirkov JN37,4637,7537,752014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Pěnčín JN39,9340,3240,322014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Tatobity SM--NP2013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Jílové u Držkova JNNPNPNP2016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Bašnice JC--NP2014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Dneboh MB--NP2013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Tatobity SM--NP2014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Pšánky BHK--NP2014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Dobšín - KameniceMB--NP2013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Sloup PZ--DSQ2014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/09/06 Jirkov, JN, Jirkovská proudnice
JL
2010/09/04 Jirkov, -, Jirkovská proudnice
JL
2013/09/21 Jirkov, požární hřiště, Jirkovská proudnice
JL
2014/09/20 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2015/09/05 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2016/09/03 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2017/09/02 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/05/27 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2017/05/28 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2017/06/24 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2017/07/15 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2017/08/26 Borovice, Borovický pohár
JL
2017/08/27 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2017/09/02 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2017/09/03 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2017/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga