Jirkov 2017 - Jirkovská proudnice

Liga: JL
Místo: Jirkov
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 02. 09. 2017 10:00
Kontakt:   Tomáš Fichtner
Telefon:  774 356 017

Začátek rezervace: 28. 08. 2017 20:00
Konec rezervace: 01. 09. 2017 20:00
Začátek tipování:  28. 08. 2017 20:00
Konec hlasování: 02. 09. 2017 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-jirkov-8531.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Jablonec nad Jizerou SMLukáš Němec
24Dneboh MBOndřej Jirčák
35Tatobity SMMichaela Malá
46Sychrov MBMichal Kuntoš
57Pšánky HKJakub Doskočil
68Malá Skála JNAndrea Vavřichová
79Podůlší JCJakub Tomeš
810Kopidlno JCTomáš Dubský
911Krásná Ves MBJan Macoun
1012Olešnice SMLukáš Marek
1113Kosmonosy MBJan Klimo
1214Pšánky HKMichaela Malá
1315Dobšín MBPepa Adam
1416Jinolice RenmotorJCVojtěch Kratochvíl
1517Jablonec nad Jizerou SMJoska Mládek
1618Košťálov SMLenka Poloprutská
1719Obrubce MBPepa Adam
1821Jílové u Držkova JNMichal Štěpán
1930Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Libuň JCMichaela Malá
22Sychrov MMBBarbora Křapková
34Benešov u Semil SMBlanka Halamová
45Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
57Sychrov MBBarbora Křapková
69Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
712Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
813Jablonec nad Jizerou SMKarolína Jonová
914Košťálov SMLenka Poloprutská


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM16,4716,7316,732017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jablonec nad Jizerou SM17,0016,9517,002016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Benešov u Semil SM16,8217,0917,092016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Jablonec nad Jizerou SM17,1317,2417,242017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Libuň JC17,3517,2917,352016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Benešov u Semil SM17,4717,3517,472017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Benešov u Semil SM--17,522013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Malá Skála BéčkoJN17,6617,7217,722016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Borovice MB17,2017,7517,752016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Košťálov SM17,6517,8017,802016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Myštěves HK17,2317,9017,902014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Krásná Ves MB17,0117,9417,942016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bratříkov JN17,9916,9517,992017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Libuň JC17,5218,1918,192017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Jablonec nad Jizerou SM--18,242013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Krásná Ves MB18,3717,6318,372014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Krásná Ves MB18,3816,8918,382017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Huť JN18,4018,4318,432014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Sychrov MB18,5017,9318,502014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Obrubce MB17,8718,6218,622016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Sychrov MB--18,632013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Libuň JC18,4618,6318,632014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Krásná Ves MB--18,692013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Malá Skála BéčkoJN--18,802013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Libuň JC--18,882013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Benešov u Semil SM19,0417,3819,042014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Sychrov MB19,0619,2119,212017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Malá Skála BéčkoJN19,3418,0819,342014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Břehy MB--19,442013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Borovice MB--19,952013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Bratříkov JN--19,962013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Huť JN--20,222013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Jablonec nad Jizerou SM17,2421,0321,032014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Malá Skála BéčkoJN23,6923,6423,692017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Bratříkov JN25,3518,4425,352016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bratříkov JN27,2727,7227,722014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Borovice MB18,9628,3128,312014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Malá Skála ÁčkoJN--34,972013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Jeřmanice LI22,5848,0048,002014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Sychrov MB46,5149,5549,552016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Těpeře JN22,7860,6560,652014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Sychrov MMBNPNPNP2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Huť JNNPNPNP2016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/09/06 Jirkov, JN, Jirkovská proudnice
JL
2010/09/04 Jirkov, -, Jirkovská proudnice
JL
2013/09/21 Jirkov, požární hřiště, Jirkovská proudnice
JL
2014/09/20 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2015/09/05 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2016/09/03 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2017/09/02 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2018/09/09 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/12 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2018/05/19 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2018/05/20 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2018/05/26 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2018/05/27 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2018/06/09 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2018/06/17 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2018/08/18 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2018/08/19 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2018/09/09 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2018/09/15 Borovice, Borovický pohár
JL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga