Kamenice nad Lipou 2017 - O pohár SDH, 3B úzké

Liga: PLPU
Místo: Kamenice nad Lipou
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Kdy: 15. 07. 2017 13:00
Kontakt:   Lukáš Chalupa
Telefon:  728 454 808

Začátek rezervace: 02. 07. 2017 18:00
Konec rezervace: 15. 07. 2017 13:00
Začátek tipování:  15. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 15. 07. 2017 00:00
Zadal: Ondřej Pecha

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-kamenice-nad-lipou-8467.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kamenice nad Lipou PEVojta Šindelář
22Rohovka PEJan Štětka
33Žďár JHVojta Šindelář
44Český Rudolec JHOndřej Huml
55Kaliště JILukáš Erber
66Božejovice TAJiří Mácha
77Markvarec JHmartin pecha
88Heřmaneč JHOndřej Pecha
99Batelov JIJan Štok
1010Strmilov JHOndřej Pecha
1111Bílý Kámen JIRadim Kriegsmann
1212Bohdalín PEMatěj Staněk
1313Kozmice TATomáš Křivánek
1415Žirovnice PEjakub
1529Libkova Voda PEVena Drahný
1630Mysletice JIStanislav Dolský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Včelnice JHPavlína Jirků
23Strachoňovice JIJiří Líčka
35Chválkov PEBarbora Michalová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Žďár AJH17,1317,1117,132016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Stoklasná Lhota TA16,8617,2217,222016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Kamenice nad Lipou PE17,9616,7417,962016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Český Rudolec JH17,6518,1318,132016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Chotěmice TA18,5016,9018,502016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bílý Kámen JI18,3918,5918,592016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Drunče JH18,6818,0518,682016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Žirovnice PE18,7918,5018,792016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Heřmaneč JH18,8917,7518,892016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Střížov JI18,9918,0018,992016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Božejovice TA19,9118,6919,912016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Strmilov JH20,0219,5320,022016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kaliště JI20,6820,0420,682016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Batelov JI19,0120,9420,942016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Mysletice JI20,9920,8620,992016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Cizkrajov JH23,2323,4823,482016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Markvarec JH32,6617,6132,662016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Rohovka PE25,4539,9739,972016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Libkova Voda PENPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Bohdalín PENPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/21 Kamenice nad Lipou, PE,
JČHL
2010/06/19 Kamenice nad Lipou, -,
THL
2011/06/11 Kamenice n. Lipou, PE, O putovní pohár města Kamenice n. Lipou
THL
2012/06/16 Kamenice nad Lipou, O pohár města Kamenice n. Lipou
THL
2013/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
THL
2013/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
PLPU
2014/06/21 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
PLPU
2015/06/20 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
PLPU
2016/06/18 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
PLPU
2016/07/30 Kamenice nad Lipou, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2017/06/17 Kamenice nad Lipou, Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B
PLPU
2017/07/15 Kamenice nad Lipou, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/08/19 Bílý Kámen, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/08/26 Žirovnice, Noční soutěž O perletovou plaketu
PLPU
Kdy Kde Liga