Kamenná - koupaliště 2016 - Kamenský výstřik - 8. ročník soutěže v PÚ žen, 2B

Liga: -
Místo: Kamenná
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 24. 09. 2016 12:30
Kontakt:   Tomáš Nováček, SDH Kamenná
Telefon:  776550230

Začátek rezervace: 01. 09. 2016 12:30
Konec rezervace: 23. 09. 2016 20:00
Začátek tipování:  02. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 24. 09. 2016 00:00
Zadal: Jakub Procházka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhkamenna.eu/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-kamenna-8120.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kamenná TRJakub Procházka
23Budišov TRLeňule Vaňková
34Myslibořice TRJana Dvořáková
45Krahulov TRAlena Hekerlová
56Stařeč TRSabina Maštalířová
68Petrovice TREliška Novotná
79Bačice TRJitka Hutařová
830Radonín TRViktorie Vidláková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kamenná TR16,8916,8816,892015/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Mladoňovice TR17,0316,8117,032016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Kamenná TR17,0816,8517,082014/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Petrovice ATR17,2517,1317,252013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Výčapy TR16,8717,2917,292014/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Čikov TR17,5017,4317,502016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,5917,3517,592013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Výčapy ATR17,6017,5217,602013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,2417,6117,612014/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Lhotky Sport ZR16,8317,7317,732016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Kněžice TR17,7617,7617,762016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Čikov TR17,8417,4117,842013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Krokočín TR17,9917,6117,992014/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Stará Říše JI18,0016,5018,002016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Petrovice BTR17,0518,0118,012016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Kamenná TR17,5818,0218,022013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mladoňovice TR16,9118,0418,042014/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kněžice TR18,0718,0018,072015/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Nárameč TR17,9418,0818,082015/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Kněžice TR18,1017,7818,102014/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Příštpo TR18,1318,1318,132014/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lhotky Sport ZR17,4018,2118,212013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Horní Lhotice TR18,2617,7218,262013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Kamenná TR18,2618,3018,302016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Mladoňovice TR18,3516,9818,352015/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Radonín TR17,7918,3618,362016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Výčapy TR17,7018,3718,372016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Radonín TR17,7818,4418,442014/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Stařeč TR18,4618,1118,462014/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Nárameč TR18,4818,1918,482014/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Myslibořice TR17,7418,4818,482014/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Jasenice TR18,5218,4718,522016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Jasenice TR18,5317,9218,532013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Chlum TR18,6217,9518,622015/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Bačice TR18,6618,4318,662014/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Moravské Budějovice TR18,1518,6818,682013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Sokolí TR18,8418,5018,842014/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Kněžice TR18,3518,9218,922013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Myslibořice TR18,3719,0519,052015/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Bačice TR18,6619,0819,082016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Bačice TR18,1519,0819,082015/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Moravské Budějovice TR17,5019,1019,102015/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Litovany TR19,1117,0619,112016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Petrovice BTR19,1118,1519,112014/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Příložany TR19,1618,6119,162014/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Chlum TR19,0719,1819,182016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Nárameč TR19,2618,6919,262016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Račerovice TR19,0819,2819,282013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Litovany TR19,2818,5619,282013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Jaroměřice nad Rokytnou TR18,2219,3619,362015/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Myslibořice TR18,0719,3619,362016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Moravské Budějovice TR19,4117,9019,412014/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Jasenice TR19,5319,1019,532015/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Hodov TR19,5418,7619,542016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Stařeč TR19,6619,3819,662013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Bransouze TR19,4819,7319,732016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Chlum TR20,2020,1220,202013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Vladislav TR20,2319,4320,232016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Vladislav TR20,5820,5020,582014/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Jaroměřice nad Rokytnou TR20,9920,1520,992013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Lipník TR21,4121,1521,412014/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Bačice BTR19,8221,9921,992013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Petrovice BTR22,0319,0222,032013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Hodov TR21,2922,0422,042013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Hodov TR22,7719,8522,772014/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Jaroměřice nad Rokytnou TR21,2923,1123,112014/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Sokolí TR24,8724,3024,872015/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Kostníky TR19,0024,9524,952013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Výčapy TR25,4818,0425,482015/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Radonín TR26,4718,1126,472015/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Bransouze TR29,6019,1529,602014/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Nárameč TR29,6429,2429,642013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Bačice ATR--30,442013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Vladislav TR30,7931,1531,152013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Čechtín TR32,58330,5233,052016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Myslibořice TRNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Litovany TRNP17,76NP2015/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Příložany TRNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Dolní Smrčné JINPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Mastník TRNPNPNP2014/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Chlum TRNPNPNP2014/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Petrovice BTRNP18,34NP2015/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Stařeč TRNPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Meziříčko ZRNPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Oponešice TRNPNPNP2014/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Příštpo TRNP18,31NP2015/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Trnava TR17,90NPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Bransouze TRNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Hodov TRNPNPNP2015/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Lavičky ZRNP16,85NP2016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Litovany TRNPNPNP2014/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/30 Kamenná koupaliště, Kamenský výstřik
-
2013/06/23 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2013/09/29 Kamenná koupaliště, Kamenský výstřik - 5. ročník soutěže v PÚ žen
-
2014/07/13 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2014/09/28 Kamenná koupaliště, Kamenský výstřik - 6. ročník soutěže v PÚ žen
-
2015/07/12 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2015/09/27 Kamenná koupaliště, Kamenský výstřik - 7. ročník soutěže v PÚ žen, 2B
-
2016/07/16 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2016/09/24 Kamenná - koupaliště, Kamenský výstřik - 8. ročník soutěže v PÚ žen, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/04/29 Tuř, Vyhánění pavouků+tipovací závody
-
2017/04/29 Medlov u požární nádrže, O pohár starosty obce Medlov, Zborovice 2B
-
2017/04/30 Široká Niva fotbalové hřiště, IV. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2017/04/30 Hasičské hřiště Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2017/05/01 hřiště TJ Družba Hlavnice, Memoriál Rostislava Tesaře pohárová soutěž
-
2017/05/06 Dostihový areál Slušovice, 3. ročník O pohár starosty města Slušovice (2B)
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/05/06 Malý Čepčín, Maločepčianska osmička
-
2017/05/06 Slavíkovice, Pouťový pohár
-
2017/05/06 Bílany, hasičská zahrada, Pohárová soutěž Bílany, M,Ž na 2B
-
2017/05/06 Hukovice, O pohár obce Bartošovice
-
2017/05/07 Vladislav, cvičiště, Pohár SDH Vladislav mladých hasičů v PÚ
-
2017/05/07 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2017/05/07 Hasičský areál na Letišti, O pohár starosty města Moravské Budějovice
-
2017/05/07 Rakšice - Hřiště, o Pohár města Moravský Krumlov
-
2017/05/07 Brusné, o Pohár SDH Brusné na 2B
-
2017/05/12 Děhylov - školní hřiště, Noční soutěž o Bohušův krygel / 1. kolo NHHL
-
2017/05/13 Martinice, Memoriál Karla Žůrka, soutěž mladých hasičů
-
2017/05/13 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice
-
2017/05/13 Břidličná-fotbalové hřiště(2B), O putovní pohár Starosty Města Břidličné
-
2017/05/13 Menhartice, O Putovní pohár starostky obce Menhartice
-
2017/05/13 Martinice, Memoriál Karla Žůrka, požární útok 2B
-
2017/05/13 Hřiště TJ Sokol Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného Vrchoslavice
-
2017/05/13 Armypark Slavičín, O pohár SDH Slavičín
-
2017/05/13 Sloup, Noční útočení v JZD
-
2017/05/19 Odry, 26. ročník Noční hasičské soutěže - 2B
-
2017/05/20 Rymice za hasičskou zbrojnicí, Pohár starosty obce Rymice, 2B, 3B
-
2017/05/20 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, SDH Dešná
-
2017/05/21 Dobříš, O pohár starosty města Dobříše - IX. ročník
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/05/27 Radíkov, Noční Radíkov CUP 2017
-
2017/05/28 Radíkov, O Putovní pohár SDH Radíkov
-
2017/06/03 Rugby hřište, park Přelouč, Požární útoky v kat. muži, ženy, ml. a st. žáci
-
2017/06/09 Provodovice, O pohár SDH Provodovice - noční soutěž
-
2017/06/10 Oplocany hriště, OPLOCKEJ KOPEČEK , 2B .
-
2017/06/10 Kolence, O pohár SDH Kolence, 7. ročník
-
2017/06/10 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2017/06/11 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2017/06/24 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/24 Vranín, Hasič. areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/07/01 Čelákovy, 6. ročník memoriálu Jaroslava Seidla
-
2017/07/01 sport. areal SDH Hostěradice, Noční soutěž 2B
-
2017/07/02 Kozmice, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce (denní) MSL 2017
-
2017/07/05 Ctiněves, fotbalové hřiště, O Pohár starostů obcí Černouček/Ctiněves.
-
2017/07/06 Jablůnka, O putovní pohár starosty
-
2017/07/08 Vidice, 8. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2017/07/08 Miřetice, O pohár starosty obce Miřetice - II. ročník
-
2017/07/08 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
-
Kdy Kde Liga