Karlinky 2017 - FNC Karlinky - Lyžařský areál Liberec-Vesec

Liga: FNC
Místo: Karlinky
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 05. 08. 2017 21:15
Kontakt:   SDH Karlinky
Telefon: 

Začátek rezervace: 26. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 05. 08. 2017 00:00
Začátek tipování:  26. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 05. 08. 2017 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/Hasici-Karlinky-XVIII-Liberec-452382214944213/?fref=ts

Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-karlinky-8234.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Březová LIMartina Šámalová
22Frýdštejn JNMartin Bušek
33Pěnčín JNOndřej Antoš
44Příchovice JNJan Kupka
55Karlinky LISDH Karlinky
66Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
77Záskalí LIhasici Bezaskovice
88Hradčany LITomáš Najman
99Košťálov SMTomáš Tulach
1010Škodějov SMMartin Špidlen
1111Karlinky DorostLISDH Karlinky
1212Velké Hamry JNOndřej Antoš
1313Jeřmanice LITomáš Najman
1414Mělník BlataMERadek Svoboda
1515Janův Důl LIHonza Mašek
1616Chyjice JCTomáš Mikolášek
1718Pěnčín LIHasiči Pěnčín
1819Jílové u Držkova JNMichal Štěpán
1920Tanvald Šumburk JNJakub Kozák
2021Krásná Ves MBJan Macoun
2122Chyjice JCTomáš Mikolášek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
111Příchovice JNJan Kupka
213Košťálov SMTomáš Tulach
314Březová LIJirka Havlík
415Jeřmanice LIIveta
516Raspenava LILuboš Roušal
617Zlatá Olešnice JNJan Kupka
718Karlinky ženyLISDH Karlinky
PS-12
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Karlinky
22Karlinky LISDH Karlinky
33Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov CLISDH Karlinky
44Krásná Studánka, Liberec XXXI LISDH Karlinky
55Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov ALISDH Karlinky
66Vratislavice nad Nisou LISDH Karlinky
77Hradčany LITomáš Najman
88Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
99Česká Lípa CLSDH Karlinky
1010Příchovice JNJan Kupka
1111Lučany nad Nisou JNOtakar Kocourek
1212Dalešice JNDavid Beránek
1313Sukorady JCAles Rozum
1414Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda
1515Česká Lípa CLPetr Augusta
1616Mělník BlataMERadek Svoboda
1717Janov nad Nisou JNJan Sajewicz
1818Záskalí LIhasici Bezaskovice
1919Jeřmanice LITomáš Najman
2020Pěnčín MužiLIHasiči Pěnčín
2121Smržovka JNJan Sajewicz
2222Velké Hamry JNMAD Matthew
2323Škodějov SMMartin Špidlen
2424Janův Důl LIHonza Mašek
2525Roztoky u Semil SMMartin Špidlen
2626Chyjice JCTomáš Mikolášek
2727Roudný JNMilan Kvoch
2830Rozstání LIAleš Korda
2931Chyjice JCTomáš Mikolášek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sloup PZ15,1215,4415,442014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Karlinky LI15,8515,9115,912014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Košťálov SM15,9615,8915,962014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bukovina, Turnov SM16,7016,6616,702014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Malá Skála JN16,7414,9616,742014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jílové u Držkova JN16,7415,2416,742014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Roudný JN17,0215,2417,022014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Janův Důl LI17,6517,8017,802014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hradčany LI18,0618,0518,062014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velké Hamry JN17,9818,2318,232014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krásná Ves MB16,1619,1119,112014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nová Ves u Bakova MB19,4419,0119,442014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hrubý Lesnov CetenovLI20,1619,0020,162014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Záskalí LI20,5020,9820,982014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Jeřmanice LI25,7525,5325,752014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Příšovice LI17,9232,5732,572014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Březová LI37,6737,0337,672014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Karlinky DorostLI--NP2014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Veselá SM--NP2014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Lestkov SM--NP2014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Malá Skála AJN18,7017,4418,702014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krásná Ves MB19,4318,3319,432014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jeřmanice LI19,4818,3319,482014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB20,0019,8519,852014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Malá Skála BJN17,9120,6020,602014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jeřmanice DorostenkyLI21,0020,9621,002014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Karlinky LI25,7623,9025,762014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Záskalí BezáskoviceLI--NP2014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Liberec Vesec, Pohár primátorky města Liberec
-
2014/06/28 Lyžařský areál Vesec, Liberec, O pohár primátorky města Liberec
FNC
2016/08/06 Karlinky, 9. kolo Karlinky
FNC
2017/08/05 Karlinky, FNC Karlinky - Lyžařský areál Liberec-Vesec
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže