Sportovní areál KAROLÍN 2016 - Noční soutěž v požárním útoku na 2B

Liga: -
Místo: Karolín
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 27. 08. 2016 21:00
Kontakt:   Daniel Ondra
Telefon:  721 117 964

Začátek rezervace: 14. 08. 2016 20:00
Konec rezervace: 27. 08. 2016 18:00
Začátek tipování:  14. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 03. 09. 2016 00:00
Zadal: Martin Ondra

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhkarolin.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Soutěž proběhně na 2B. Vydlážděná plocha kolem základny a celý náběh s odvodněním, start z tartanu, rovný travnatý povrch po celé dráze. Základna osvětlená, terče osvětlené. Pravidla dle Podhostýnské Hasičské Ligy 2016. Možnost půjčení jednoho závodníka.


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-karolin-7523.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Karolín KMMartin Ondra
22Tučapy mužiKMRené Jašek
33Pravčice KMJiří Možíš
44Litenčice KMmirrao
55Rymice ženyKMMartin Ondra
66Nová Dědina KMMartin Ondra
77Pravčice KMJiří Možíš
88Vrbka KMMartin Ondra
99Tučapy ženyKMRené Jašek
1010Loukov ZenyKMmarta
1111Počenice ŽenyKMPavel Kunčar
1212Vrbka ženyKMMartin Ondra
1313Podhradní Lhota KMmarta
1414Loukov MuziKMmarta
1515Čelechovice na Hané PVJan Makovec
1616Sulimov KMSvatopluk Minařík
1717Mysločovice ZLLukáš Žák
1818Nová Dědina BKMDominik Krejčíř
1919Dětkovice VYMichal Hrabánek
2020Albrechtičky NJjiljí Šimíček
2121Želeč MužiPVSDH Želeč
2222Bílany ŽenyKMPetra Nadymáčková
2323Brusné KMMartin Šťastný
2424Němčice ženyKMIveta Červinková
2525Zádveřice WZLLucie Tichá
2626Želeč ŽenyPVSDH Želeč
2727Ludslavice KMPavel Lužík
2828Křenovice PRSDH Křenovice
2929Nová Dědina BembeciKMDominik Krejčíř
3030Záhlinice KMjakub frgal
3131Tršice OLHonza Balint
3232Lutopecny ŽenyKMPavel Červený
3333Hoštice KMAntonín Novák
3434Bařice KMMichal Konečný
3535Kostelany KMMartin Ondra


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC16,1316,5816,582015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Lavičky ZR16,6516,5316,652016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Plumlov PV16,4016,7816,782016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Jinolice RenmotorJC16,8516,8116,852016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Plumlov PV16,8616,8316,862015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Pravčice KM16,8716,4816,872016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Pravčice KM16,8716,4816,872016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,9216,2016,922016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bašnice JC16,9416,5916,942016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Letohrad - Kunčice CUO17,0516,9517,052016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Prchalov NJ17,1616,5517,162015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Oponešice TR17,1317,1717,172015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Lhotky Sport ZR17,1917,0417,192016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Prchalov NJ16,5417,2217,222016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Olešná HB17,2716,9517,272016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chrášťany LT16,6617,2917,292016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jankov BN17,1117,3017,302016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Letohrad - Kunčice CUO16,8617,3917,392015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Babice VS17,4816,3417,482016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Zlatá Olešnice JN17,3917,5017,502016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Radkova Lhota PR17,3617,5317,532016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Radkova Lhota PR17,3617,5317,532016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Mladcová ZL17,1617,5817,582016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Mladcová ZL17,1617,5817,582016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Pasohlávky BV17,4417,6117,612016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Bohdalín PE17,7017,6517,702016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Karolín KM17,5217,7017,702013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chrášťany LT17,2417,7217,722015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Pasohlávky BV16,9117,7217,722015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Zahnašovice KM17,5717,7217,722016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Zahnašovice KM17,5717,7217,722016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Ludslavice KM17,7217,7517,752016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Velké Hoštice OP16,8517,7917,792016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Pšánky HK17,0717,8017,802016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Zahnašovice KM17,8117,0217,812015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Bohdalín PE17,4117,8317,832015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Pravčice KM17,7317,8517,852014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Jaronice CB17,8117,8817,882015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Nová Dědina KM17,8917,5917,892013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Babice VS17,9117,7217,912015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Špičky PR16,9417,9417,942016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Špičky PR16,9417,9417,942016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Tučapy KM17,9717,4817,972016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Zahnašovice KM17,9717,6317,972014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Tučapy KM17,9717,4817,972016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Radkova Lhota PR17,6017,9817,982013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Vrbětice ZL17,7318,0118,012016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Mladcová ZL17,2818,0218,022013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Luboměř NJ18,0417,0118,042016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Luboměř NJ18,0417,0118,042016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Stará Říše JI18,1417,8518,142015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Trnava TR17,8318,1418,142016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Ludslavice KM18,1518,1418,152013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Starý Lískovec Sport BM18,2317,0018,232015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Mladcová ZL17,9018,2618,262014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Litenčice KM17,8918,2818,282016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Litenčice KM17,8918,2818,282016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Nová Dědina KM17,9818,3218,322016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Nová Dědina AKM17,9818,3218,322016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Nětčice KM18,2918,4118,412016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Nětčice KM18,2918,4118,412016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Čelechovice na Hané PV18,4318,3418,432014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Dvorce TA17,7218,5218,522016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Špičky PR17,1918,5318,532013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Sobíšky PR18,1418,5818,582016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Pravčice KM18,5917,4718,592013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Nětčice KM18,1118,6018,602014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Nová Dědina KM18,4618,6118,612014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Zahnašovice KM18,6217,5918,622013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Šarovy ZL18,6418,4518,642016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Hlinsko PR18,7118,4618,712015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Jankov BN18,4418,7718,772015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Oponešice TR18,8218,4718,822016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Karolín KM18,8617,8418,862014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Rychlov KM18,4418,8918,892013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Radkova Lhota PR18,8918,3118,892014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Luboměř NJ18,9118,2218,912014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Stará Říše JI16,3818,9418,942016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Starý Lískovec Sport BM19,0016,7319,002016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Bratřejov ZL18,4919,0419,042014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Karolín KM19,0518,6319,052015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Salaš ZL19,0818,6719,082013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Špičky PR17,5819,2219,222015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Bezděkov pod Třemšínem PB19,2718,7919,272015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Podhradní Lhota KM19,2918,4619,292014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Nětčice KM19,2219,3719,372013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Pravčice KM19,2619,4019,402015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Ludslavice KM18,1919,6119,612014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Sulimov KM18,6619,6519,652015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Roštění KM18,3019,6719,672016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Roštění KM18,3019,6719,672016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Mistřice UH19,8017,4819,802015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Podhradní Lhota KM19,1619,8619,862013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Litenčice KM18,7819,9619,962014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Radkova Lhota PR20,0718,1220,072015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Podhradní Lhota KM17,9620,2620,262016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Podhradní Lhota KM17,9620,2620,262016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Křenovice PR20,2918,5320,292016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Nová Dědina BKM19,6720,7020,702016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Nová Dědina BKM19,6720,7020,702016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/06/09 Karolín, KM, O pohár obce Karolín
PHL
2008/06/07 Karolín, KM, O pohár obce Karolín
PHL
2009/06/06 Karolín, KM, O pohár obce Karolín
PHL
2010/06/05 Karolín, KM, O pohár obce Karolín
PHL
2011/06/04 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2012/06/02 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2012/09/01 Karolín, Noční soutěž v požárním útoku na 2B
-
2013/05/11 Karolín, Karolín Camp 2013
-
2013/06/01 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2013/08/31 Karolín, Noční soutěž v požárním útoku na 2B
-
2014/05/31 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2014/08/30 Karolín, Noční soutěž v požárním útoku na 2B
-
2015/07/18 Karolín, O pohár obce Karolín
EXČR
2015/07/18 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2015/08/29 Sportovní areál Karolín, Noční soutěž v požárním útoku na 2B
-
2016/08/06 Karolín, O pohár obce Karolín
EXČR
2016/08/06 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2016/08/27 Sportovní areál KAROLÍN, Noční soutěž v požárním útoku na 2B
-
2017/07/30 Karolín, O pohár obce Karolín - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/30 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/04/15 Eurocamp Běšiny, O pohár starosty obce
-
2017/04/15 Dašice, hřiště, Memoriál Antonína Hory, paralelní soutěž v PÚ
-
2017/04/15 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ
-
2017/04/15 areál u školy v Litovanech, O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA 2B
-
2017/04/22 Skuteč, tréninkové hřiště FBC, O pohár starosty města, Memoriál Honzíka Kreminy
-
2017/04/22 Hodov, 4. ročník Memoriálu Františka Komínka
-
2017/04/22 Holice - Náměstí TGM, 3. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2017/04/22 Hodov, 4. ročník Memoriálu Františka Komínka
-
2017/04/22 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2017/04/29 Medlov u požární nádrže, O pohár starosty obce Medlov, Zborovice 2B
-
2017/04/30 Široká Niva fotbalové hřiště, IV. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2017/05/06 Dostihový areál Slušovice, 3. ročník O pohár starosty města Slušovice (2B)
-
2017/05/06 Bílany, hasičská zahrada, Pohárová soutěž Bílany, M,Ž na 2B
-
2017/05/13 Břidličná-fotbalové hřiště(2B), O putovní pohár Starosty Města Břidličné
-
2017/05/13 Sloup, Noční útočení v JZD
-
2017/05/19 Odry, 26. ročník Noční hasičské soutěže - 2B
-
2017/05/20 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, SDH Dešná
-
2017/05/21 Dobříš, O pohár starosty města Dobříše - IX. ročník
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/06/03 Rugby hřište, park Přelouč, Požární útoky v kat. muži, ženy, ml. a st. žáci
-
2017/06/09 Provodovice, O pohár SDH Provodovice - noční soutěž
-
2017/06/10 Oplocany hriště, OPLOCKEJ KOPEČEK , 2B .
-
2017/06/11 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2017/06/24 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/24 Vranín, Hasič. areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/07/01 Čelákovy, 6. ročník memoriálu Jaroslava Seidla
-
2017/07/01 sport. areal SDH Hostěradice, Noční soutěž 2B
-
2017/07/02 Kozmice, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce (denní) MSL 2017
-
2017/07/05 Ctiněves, fotbalové hřiště, O Pohár starostů obcí Černouček/Ctiněves.
-
2017/07/06 Jablůnka, O putovní pohár starosty
-
2017/07/08 Vidice, 8. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2017/07/08 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
-
2017/07/08 Oprechtice-f. hřiště Zahořany, O Pohár starosty obce
-
2017/07/08 ihrisko Letničie, Nočná súťaž o Zlatú medajlu starostu obce Letničie
-
2017/07/28 Sportovní areál Prosetín, Noční soutěž na 2B nástřik + nejrychlejší náběr
-
2017/08/12 Mikulůvka, O pohár starosty SDH a obce Mikulůvka
-
2017/08/18 Kozmice, hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka (noční)
-
2017/08/19 Hřiště TJ Velká Lhota, O pohár starosty SDH Velká Lhota
-
2017/08/20 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, kolo MSP 2017, 3B
-
2017/08/26 náměstí Míru, Rýmařov. 795 01, TFA Rýmařovský Železný Hasič
-
2017/09/02 Štítary, hřiště SDH Štítary, Noční soutěž, 2B
-
2017/09/16 Atletický stadion, XXII.ročník "O pohár starosty města Nová Včelnice"
-
Kdy Kde Liga