Karolín 2017 - O pohár obce Karolín - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Karolín
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 30. 07. 2017 09:30
Kontakt:   Daniel Ondra
Telefon:  +420 608 242 004

Začátek rezervace: 16. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 29. 07. 2017 20:00
Začátek tipování:  16. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 30. 07. 2017 00:00
Zadal: Denis Balounová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhkarolin.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-karolin-8172.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
17Prchalov  NJHonza Adamec
28Babice  VSHonza Adamec
39Velké Hoštice  OPHonza Adamec
410Chrášťany  LTHonza Adamec
511Pasohlávky  BVHonza Adamec
612Bohdalín  PEHonza Adamec
713Pravčice  KMHonza Adamec
814Chářovice BNMartin Ondra
915Plumlov  PVHonza Adamec
1016Letohrad JeleniUOMartin Ondra
1117Olešná  HBHonza Adamec
1218Stará Říše  JIHonza Adamec
1319Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
1420Oponešice  TRHonza Adamec
1521Trnava  TRHonza Adamec
1622Chotěmice  TAHonza Adamec
1723Bašnice  JCHonza Adamec
1824Lavičky  ZRHonza Adamec
1925TAG Zahnašovice  KMHonza Adamec
2027Obrubce  MBHonza Adamec
2128Lhotky Sport  ZRHonza Adamec
2229Zlatá Olešnice  JNHonza Adamec
2330Mladoňovice  TRHonza Adamec
2431Únětice  PJHonza Adamec
2532Hrobice  PAHonza Adamec
2633Rohovládova Bělá  PAHonza Adamec
2734Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
2835Radostín nad Oslavou  ZRHonza Adamec
2936Moravany  PAHonza Adamec
3037Čikov  TRHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11TAG Zahnašovice  KMHonza Adamec
22Chrášťany  LTHonza Adamec
33Stará Říše  JIHonza Adamec
44Libuň  JCHonza Adamec
55Dvorce  TAHonza Adamec
66Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
77Radíkov  PRHonza Adamec
88Skrochovice  OPHonza Adamec
99Rokytno PAMartin Ondra
1010Benešov u Semil  SMHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC16,1316,5816,582015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Lavičky ZR16,6516,5316,652016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Plumlov PV16,4016,7816,782016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Jinolice RenmotorJC16,8516,8116,852016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Plumlov PV16,8616,8316,862015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Pravčice KM16,8716,4816,872016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Pravčice KM16,8716,4816,872016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,9216,2016,922016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bašnice JC16,9416,5916,942016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Letohrad - Kunčice CUO17,0516,9517,052016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Prchalov NJ17,1616,5517,162015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Oponešice TR17,1317,1717,172015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Lhotky Sport ZR17,1917,0417,192016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Prchalov NJ16,5417,2217,222016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Olešná HB17,2716,9517,272016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chrášťany LT16,6617,2917,292016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jankov BN17,1117,3017,302016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Letohrad - Kunčice CUO16,8617,3917,392015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Babice VS17,4816,3417,482016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Zlatá Olešnice JN17,3917,5017,502016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Radkova Lhota PR17,3617,5317,532016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Radkova Lhota PR17,3617,5317,532016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Mladcová ZL17,1617,5817,582016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Mladcová ZL17,1617,5817,582016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Pasohlávky BV17,4417,6117,612016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Karolín KM17,5217,7017,702013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bohdalín PE17,7017,6517,702016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Pasohlávky BV16,9117,7217,722015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  TAG Zahnašovice KM17,5717,7217,722016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  TAG Zahnašovice KM17,5717,7217,722016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Chrášťany LT17,2417,7217,722015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Ludslavice KM17,7217,7517,752016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Velké Hoštice OP16,8517,7917,792016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Pšánky HK17,0717,8017,802016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  TAG Zahnašovice KM17,8117,0217,812015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Bohdalín PE17,4117,8317,832015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Pravčice KM17,7317,8517,852014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Jaronice CB17,8117,8817,882015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Nová Dědina KM17,8917,5917,892013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Babice VS17,9117,7217,912015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Špičky PR16,9417,9417,942016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Špičky PR16,9417,9417,942016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Tučapy KM17,9717,4817,972016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  TAG Zahnašovice KM17,9717,6317,972014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Tučapy KM17,9717,4817,972016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Radkova Lhota PR17,6017,9817,982013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Vrbětice ZL17,7318,0118,012016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Mladcová ZL17,2818,0218,022013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Luboměř NJ18,0417,0118,042016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Luboměř NJ18,0417,0118,042016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Stará Říše JI18,1417,8518,142015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Trnava TR17,8318,1418,142016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Ludslavice KM18,1518,1418,152013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Starý Lískovec Sport BM18,2317,0018,232015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Mladcová ZL17,9018,2618,262014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Litenčice KM17,8918,2818,282016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Litenčice KM17,8918,2818,282016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Nová Dědina KM17,9818,3218,322016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Nová Dědina AKM17,9818,3218,322016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Nětčice KM18,2918,4118,412016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Nětčice KM18,2918,4118,412016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Čelechovice na Hané PV18,4318,3418,432014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Dvorce TA17,7218,5218,522016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Špičky PR17,1918,5318,532013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Sobíšky PR18,1418,5818,582016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Pravčice KM18,5917,4718,592013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Nětčice KM18,1118,6018,602014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Nová Dědina KM18,4618,6118,612014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  TAG Zahnašovice KM18,6217,5918,622013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Šarovy ZL18,6418,4518,642016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Hlinsko PR18,7118,4618,712015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Jankov BN18,4418,7718,772015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Oponešice TR18,8218,4718,822016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Karolín KM18,8617,8418,862014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Rychlov KM18,4418,8918,892013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Radkova Lhota PR18,8918,3118,892014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Luboměř NJ18,9118,2218,912014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Stará Říše JI16,3818,9418,942016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Starý Lískovec Sport BM19,0016,7319,002016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Bratřejov ZL18,4919,0419,042014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Karolín KM19,0518,6319,052015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Salaš ZL19,0818,6719,082013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Špičky PR17,5819,2219,222015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Bezděkov pod Třemšínem PB19,2718,7919,272015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Podhradní Lhota KM19,2918,4619,292014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Nětčice KM19,2219,3719,372013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Pravčice KM19,2619,4019,402015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Ludslavice KM18,1919,6119,612014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Sulimov KM18,6619,6519,652015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Roštění KM18,3019,6719,672016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Roštění KM18,3019,6719,672016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Mistřice UH19,8017,4819,802015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Podhradní Lhota KM19,1619,8619,862013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Litenčice KM18,7819,9619,962014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Radkova Lhota PR20,0718,1220,072015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Podhradní Lhota KM17,9620,2620,262016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Podhradní Lhota KM17,9620,2620,262016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Křenovice PR20,2918,5320,292016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Nová Dědina BKM19,6720,7020,702016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Nová Dědina BKM19,6720,7020,702016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/06/09 Karolín, KM, O pohár obce Karolín
PHL
2008/06/07 Karolín, KM, O pohár obce Karolín
PHL
2009/06/06 Karolín, KM, O pohár obce Karolín
PHL
2010/06/05 Karolín, KM, O pohár obce Karolín
PHL
2011/06/04 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2012/06/02 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2012/09/01 Karolín, Noční soutěž v požárním útoku na 2B
-
2013/05/11 Karolín, Karolín Camp 2013
-
2013/06/01 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2013/08/31 Karolín, Noční soutěž v požárním útoku na 2B
-
2014/05/31 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2014/08/30 Karolín, Noční soutěž v požárním útoku na 2B
-
2015/07/18 Karolín, O pohár obce Karolín
EXČR
2015/07/18 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2015/08/29 Sportovní areál Karolín, Noční soutěž v požárním útoku na 2B
-
2016/08/06 Karolín, O pohár obce Karolín
EXČR
2016/08/06 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2016/08/27 Sportovní areál KAROLÍN, Noční soutěž v požárním útoku na 2B
-
2017/07/30 Karolín, O pohár obce Karolín - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/30 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/07/01 Babice, O pohár starosty SDH Babice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/02 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/08 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/09 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/22 Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/29 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/30 Karolín, O pohár obce Karolín - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/08/12 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/08/13 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2017/08/19 Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/08/20 Podsedice, O pohár SDH Chrášťany - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga