Kostelec n/Č lesy 2016 - 10. kolo 16. ročníku Podlipanské ligy

Liga: PL
Místo: Kostelec nad Černými Lesy
Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
Kdy: 17. 09. 2016 08:00
Kontakt:   Šárka Žylová
Telefon: 

Začátek rezervace: 29. 08. 2016 08:00
Konec rezervace: 17. 09. 2016 08:00
Začátek tipování:  17. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 17. 09. 2016 00:00
Zadal: Lída Voslářová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž, MH, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Závěrečné, 10. kolo 16. ročníku Podlipanské ligy

SDH Kostelec nad Černými lesy Vás zve na závěrečné kolo 16. ročníku Podlipanské ligy

dne 17. září 2016 od 8,00 hod
Sportovní areál Na Americe

Startovní pořadí:
muži, žáci - prezence do 7,45 hod / zahájení 8,00 hod
ženy, dorost - prezence do 10,45 hod / zahájení 11,00 hod
přípravka - zahájení 12,00 hod

Hřiště má umělý povrch - nebude povolen vstup v tretrách.

Přihlášky
- na firesportu
- Šárka Žylová - e-mail sarkazylova@seznam.cz, tel. 724 075 107

Upozorňujeme, že vzhledem k tomu že sejedná o závěrečné kolo letošního ročníku, bude vyhodnocení všech kategoríí provedeno až v závěru soutěžního dne - tj. nejdříve ve 14,00 hod. Děkujeme za pochopení :) Doufáme, že se tohoto slavnostního nástupu zúčastní všechna družstva, přihlášená do 16. ročníku Podlipanské ligy.


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-kostelec-nad-cernymi-lesy-7521.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mančice KOLída Voslářová
22Horní Kruty KOLída Voslářová
33Horní Měcholupy ABJiří Markuci
44Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
56Křížkový Újezdec PHKarel K
67Ovčáry KOGabriela Hovorková
78Prusice KOLída Voslářová
89Klučov KOZdeněk Měřička
910Pňov NBTomáš Tůma
1011Radovesnice I KOMarek Jandák
1112Zásmuky KOLibor Skala
1213Nučice KOŠárka Žylová
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
22Dolní Měcholupy ABLída Voslářová
33Třebovle AKOMartin Kirlík
44Třebovle BKOMartin Kirlík
55Křížkový Újezdec PHKarel K
66Ovčáry AKOGabriela Hovorková
77Ovčáry BKOGabriela Hovorková
88Klučov KOZdeněk Měřička
99Bulánka KOLída Voslářová
1010Zásmuky KOLibor Skala
Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kšely AKOLída Voslářová
22Kostelec nad Černými Lesy AKOŠárka Žylová
33Kostelec nad Černými Lesy BKOŠárka Žylová
44Tuchoraz KOPavla Šimůnková
55Sloup PZBaďa
66Třebonice ABMarta Horáková
77Třebovle KOMartin Kirlík
89Ovčáry KOGabriela Hovorková
910Klučov KOZdeněk Měřička
1011Zličín ABSDH Zličín
1112Zásmuky KOLibor Skala
1213Nučice KOŠárka Žylová
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kšely KOLída Voslářová
22Kostelec nad Černými Lesy AKOŠárka Žylová
33Kostelec nad Černými Lesy BKOŠárka Žylová
44Dobré Pole KOLída Voslářová
55Třebovle KOMartin Kirlík
66Sloup APZBaďa
77Třebonice ABMarta Horáková
88Ratenice KOJan Čáslava
99Sloup BPZBaďa
1010Ovčáry AKOGabriela Hovorková
1111Ovčáry BKOGabriela Hovorková
1212Poříčany KOAneta Nouzovská
1313Klučov AKOZdeněk Měřička
1414Klučov BKOZdeněk Měřička
1515Rostoklaty KOŠárka Žylová
1616Mančice KORadek Sršeň
1717Zličín ABSDH Zličín
1818Zásmuky KOLibor Skala
Přípravka
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Třebonice ABMarta Horáková
22Ovčáry AKOGabriela Hovorková
33Ovčáry BKOGabriela Hovorková
44Klučov KOZdeněk Měřička
55Rostoklaty KOŠárka Žylová
66Zličín ABSDH Zličín
Dorost
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kšely AKOLída Voslářová
22Kšely BKOLída Voslářová
33Horní Měcholupy ABJiří Markuci
44Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
55Třebovle KOMartin Kirlík
66Ovčáry KOGabriela Hovorková
77Klučov KOZdeněk Měřička
nepřijedou
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kšely M A,B * Ž * SŽ B * PKOLída Voslářová
22Tuchoraz MŽKOPavla Šimůnková
33Křížkový Újezdec st. žáciPHKarel K
44Dolní Měcholupy mužiABLída Voslářová
55Bulánka MKOPetr Starý
66Poříčany Ž, PKOAneta Nouzovská
77Zličín ženyABSDH Zličín
88Ratenice M, SŽKOJan Čáslava


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Přípravka žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ovčáry A KO--19,942015/09/19 Plamen útok
2.  Zásmuky KO--21,912015/09/19 Plamen útok
3.  Ovčáry A KO--22,692016/09/17 Plamen útok
4.  Ovčáry B KO--24,772015/09/19 Plamen útok
5.  Ovčáry B KO--25,402016/09/17 Plamen útok
6.  Třebonice A AB--27,342015/09/19 Plamen útok
7.  Kšely KO--28,942015/09/19 Plamen útok
8.  Rostoklaty B KO--29,652017/09/23 Plamen útok
9.  Ovčáry B KO--31,042014/09/13 Plamen útok
10.  Ovčáry A KO--33,592014/09/13 Plamen útok
11.  Ovčáry KO--33,882017/09/23 Plamen útok
12.  Kšely KO--33,972013/09/21 Plamen útok
13.  Rostoklaty KO--34,442017/09/23 Plamen útok
14.  Sloup PZ--35,342014/09/13 Plamen útok
15.  Poříčany KO--35,812015/09/19 Plamen útok
16.  Kostelec nad Černými Lesy KO--35,972010/10/02 Plamen útok
17.  Zličín AB--36,062016/09/17 Plamen útok
18.  Třebonice AB--36,272016/09/17 Plamen útok
19.  Kostelec nad Černými Lesy KO--37,402015/09/19 Plamen útok
20.  Rožmitál pod Třemšínem PB--37,562017/09/23 Plamen útok
21.  Klučov KO--37,622015/09/19 Plamen útok
22.  Kostelec nad Černými Lesy KO--38,812014/09/13 Plamen útok
23.  Dobré Pole KO--39,972012/09/22 Plamen útok
24.  Rostoklaty KO--40,322012/09/22 Plamen útok
25.  Doubek PH--42,122017/09/23 Plamen útok
26.  Třebovle KO--43,312017/09/23 Plamen útok
27.  Tuchoraz A KO--43,812013/09/21 Plamen útok
28.  Poříčany KO--45,322010/10/02 Plamen útok
29.  Tuchoraz KO--45,752010/10/02 Plamen útok
30.  Poříčany KO--46,722011/10/08 Plamen útok
31.  Kšely KO--48,132012/09/22 Plamen útok
32.  Tuchoraz KO--50,062014/09/13 Plamen útok
33.  Tuchoraz KO--52,812011/10/08 Plamen útok
34.  Rostoklaty KO--52,902016/09/17 Plamen útok
35.  Tuchoraz KO--53,182012/09/22 Plamen útok
36.  Klučov KO--53,192016/09/17 Plamen útok
37.  Kostelec nad Černými Lesy KO--53,902013/09/21 Plamen útok
38.  Tuchoraz B KO--56,192013/09/21 Plamen útok
39.  Dobré Pole KO--56,632015/09/19 Plamen útok
40.  Tuchoraz B KO--64,442012/09/22 Plamen útok
41.  Dobré Pole KO--65,132014/09/13 Plamen útok
42.  Ovčáry C KO--NP2015/09/19 Plamen útok
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Starší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bulánka KO--13,912014/09/13 Plamen útok
2.  Bulánka KO--14,652013/09/21 Plamen útok
3.  Sloup A PZ--14,662015/09/19 Plamen útok
4.  Klučov KO--14,702015/09/19 Plamen útok
5.  Bulánka KO--14,832012/09/22 Plamen útok
6.  Klučov KO--14,842016/09/17 Plamen útok
7.  Kostelec nad Černými Lesy KO--14,932014/09/13 Plamen útok
8.  Kšely A KO--15,022015/09/19 Plamen útok
9.  Třebovle KO--15,072016/09/17 Plamen útok
10.  Kostelec nad Černými Lesy A KO--15,132016/09/17 Plamen útok
11.  Třebovle KO--15,252015/09/19 Plamen útok
12.  Velenka NB--15,352017/09/23 Plamen útok
13.  Kostelec nad Černými Lesy A KO--15,532009/10/10 Plamen útok
14.  Kostelec nad Černými Lesy A KO--15,562015/09/19 Plamen útok
15.  Sloup PZ--15,572017/09/23 Plamen útok
16.  Křížkový Újezdec PH--15,592017/09/23 Plamen útok
17.  Sloup PZ--15,822016/09/17 Plamen útok
18.  Kostelec nad Černými Lesy A KO--15,912010/10/02 Plamen útok
19.  Klučov A KO--16,312013/09/21 Plamen útok
20.  Třebovle A KO--16,652014/09/13 Plamen útok
21.  Zličín AB--16,682008/10/04 Plamen útok
22.  Kšely B KO--16,772015/09/19 Plamen útok
23.  Přehvozdí KO--16,972010/10/02 Plamen útok
24.  Kostelec nad Černými Lesy A KO--17,022013/09/21 Plamen útok
25.  Sloup A PZ--17,082007/05/06 Plamen útok
26.  Dobré Pole KO--17,112012/09/22 Plamen útok
27.  Zásmuky KO--17,142016/09/17 Plamen útok
28.  Zličín A AB--17,242016/09/17 Plamen útok
29.  Kostelec nad Černými Lesy A KO--17,352008/10/04 Plamen útok
30.  Kšely A KO--17,572014/09/13 Plamen útok
31.  Břežany II KO--17,632008/04/26 Plamen útok
32.  Třebovle A KO--17,652013/09/21 Plamen útok
33.  Klučov A KO--17,662012/09/22 Plamen útok
34.  Kostelec nad Černými Lesy A KO--17,892012/09/22 Plamen útok
35.  Klučov A KO--18,032009/10/10 Plamen útok
36.  Kšely KO--18,142013/09/21 Plamen útok
37.  Břežany II KO--18,222009/10/10 Plamen útok
38.  Ovčáry KO--18,292016/09/17 Plamen útok
39.  Kšely A KO--18,302016/09/17 Plamen útok
40.  Kostelec nad Černými Lesy A KO--18,352007/10/06 Plamen útok
41.  Uhlířské Janovice KH--18,422016/09/17 Plamen útok
42.  Nové Jirny PH--18,832017/09/23 Plamen útok
43.  Ovčáry KO--18,862015/09/19 Plamen útok
44.  Břežany II KO--18,862008/10/04 Plamen útok
45.  Klučov B KO--18,892015/09/19 Plamen útok
46.  Třebovle KO--18,932017/09/23 Plamen útok
47.  Třebovle A KO--19,122012/09/22 Plamen útok
48.  Klučov KO--19,312004/05/02 Plamen útok
49.  Kostelec nad Černými Lesy A KO--19,332011/10/08 Plamen útok
50.  Klučov KO--19,342017/09/23 Plamen útok
51.  Zásmuky KO--19,352015/09/19 Plamen útok
52.  Klučov A KO--19,392005/04/17 Plamen útok
53.  Kostelec nad Černými Lesy B KO--19,502008/10/04 Plamen útok
54.  Kostelec nad Černými Lesy A KO--19,592007/05/06 Plamen útok
55.  Tismice KO--19,692009/10/10 Plamen útok
56.  Zásmuky KO--19,882017/09/23 Plamen útok
57.  Sloup PZ--19,902014/09/13 Plamen útok
58.  Ovčáry KO--19,932017/09/23 Plamen útok
59.  Kostelec nad Černými Lesy C KO--19,972010/10/02 Plamen útok
60.  Přehvozdí KO--20,002009/10/10 Plamen útok
61.  Ratenice KO--20,102017/09/23 Plamen útok
62.  Bulánka KO--20,232011/10/08 Plamen útok
63.  Břežany II KO--20,312010/10/02 Plamen útok
64.  Sloup A PZ--20,542008/04/26 Plamen útok
65.  Třebovle B KO--20,792012/09/22 Plamen útok
66.  Kostelec nad Černými Lesy A KO--20,892005/04/17 Plamen útok
67.  Kšely KO--20,942017/09/23 Plamen útok
68.  Bulánka KO--21,002010/10/02 Plamen útok
69.  Dobré Pole KO--21,312010/10/02 Plamen útok
70.  Dobré Pole B KO--21,412011/10/08 Plamen útok
71.  Bulánka B KO--21,562010/10/02 Plamen útok
72.  Přehvozdí KO--21,652011/10/08 Plamen útok
73.  Břežany II KO--21,692007/10/06 Plamen útok
74.  Dobré Pole A KO--21,802011/10/08 Plamen útok
75.  Kostelec nad Černými Lesy B KO--21,942007/10/06 Plamen útok
76.  Přehvozdí KO--22,142008/10/04 Plamen útok
77.  Kostelec nad Černými Lesy B KO--22,262012/09/22 Plamen útok
78.  Kostelec nad Černými Lesy B KO--22,312010/10/02 Plamen útok
79.  Poříčany KO--22,362015/09/19 Plamen útok
80.  Křížkový Újezdec PH--22,632015/09/19 Plamen útok
81.  Kostelec nad Černými Lesy A KO--22,652008/04/26 Plamen útok
82.  Kostelec nad Černými Lesy B KO--22,652013/09/21 Plamen útok
83.  Drahobudice KO--22,682012/09/22 Plamen útok
84.  Klučov A KO--22,792011/10/08 Plamen útok
85.  Sloup B PZ--22,812007/05/06 Plamen útok
86.  Bulánka A KO--22,842009/10/10 Plamen útok
87.  Klučov KO--23,472003/09/20 Plamen útok
88.  Horní Kruty KO--23,512013/09/21 Plamen útok
89.  Plaňany st. KO--23,692004/05/02 Plamen útok
90.  Poříčany A KO--24,032007/10/06 Plamen útok
91.  Tuchoraz KO--24,242017/09/23 Plamen útok
92.  Tismice KO--24,342008/10/04 Plamen útok
93.  Cerhenice A KO--24,852009/10/10 Plamen útok
94.  Kostelec nad Černými Lesy A KO--25,182004/05/02 Plamen útok
95.  Klučov KO--25,232014/09/13 Plamen útok
96.  Kostelec nad Černými Lesy B KO--25,282006/04/22 Plamen útok
97.  Tismice KO--25,372008/04/26 Plamen útok
98.  Poříčany KO--25,412009/10/10 Plamen útok
99.  Kšely KO--25,562012/09/22 Plamen útok
100.  Poříčany B KO--25,842006/04/22 Plamen útok
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Mladší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ovčáry B KO--17,102017/09/23 Plamen útok
2.  Ratenice KO--17,412015/09/19 Plamen útok
3.  Klučov A KO--17,712017/09/23 Plamen útok
4.  Ovčáry A KO--17,752017/09/23 Plamen útok
5.  Třebovle A KO--18,232017/09/23 Plamen útok
6.  Ovčáry A KO--18,692016/09/17 Plamen útok
7.  Kostelec nad Černými Lesy A KO--18,902017/09/23 Plamen útok
8.  Sloup A PZ--18,962016/09/17 Plamen útok
9.  Ovčáry A KO--19,002015/09/19 Plamen útok
10.  Plaňany KO--19,672014/09/13 Plamen útok
11.  Kšely A KO--20,072016/09/17 Plamen útok
12.  Třebovle B KO--20,102017/09/23 Plamen útok
13.  Kšely KO--20,112014/09/13 Plamen útok
14.  Kšely A KO--20,152015/09/19 Plamen útok
15.  Třebovle KO--20,262016/09/17 Plamen útok
16.  Kostelec nad Černými Lesy KO--20,902013/09/21 Plamen útok
17.  Sloup A PZ--20,982017/09/23 Plamen útok
18.  Ratenice B KO--20,982015/09/19 Plamen útok
19.  Kostelec nad Černými Lesy B KO--21,112016/09/17 Plamen útok
20.  Sloup B PZ--21,202017/09/23 Plamen útok
21.  Ovčáry B KO--21,282016/09/17 Plamen útok
22.  Ratenice KO--21,362016/09/17 Plamen útok
23.  Klučov A KO--21,652016/09/17 Plamen útok
24.  Zličín AB--22,002016/09/17 Plamen útok
25.  Křížkový Újezdec PH--22,032015/09/19 Plamen útok
26.  Sloup B PZ--22,182016/09/17 Plamen útok
27.  Kostelec nad Černými Lesy A KO--22,312016/09/17 Plamen útok
28.  Třebonice AB--22,382015/09/19 Plamen útok
29.  Kšely KO--22,632013/09/21 Plamen útok
30.  Dobré Pole KO--23,372016/09/17 Plamen útok
31.  Sloup A PZ--23,432015/09/19 Plamen útok
32.  Rostoklaty KO--23,462017/09/23 Plamen útok
33.  Ratenice KO--23,732013/09/21 Plamen útok
34.  Ovčáry C KO--23,892017/09/23 Plamen útok
35.  Ratenice KO--23,982017/09/23 Plamen útok
36.  Kostelec nad Černými Lesy KO--23,982014/09/13 Plamen útok
37.  Plaňany KO--24,132013/09/21 Plamen útok
38.  Zásmuky KO--24,652016/09/17 Plamen útok
39.  Ratenice A KO--24,732014/09/13 Plamen útok
40.  Klučov KO--25,472014/09/13 Plamen útok
41.  Tuchoraz KO--25,472017/09/23 Plamen útok
42.  Tuchoraz KO--25,712013/09/21 Plamen útok
43.  Tuchoraz A KO--25,962015/09/19 Plamen útok
44.  Kostelec nad Černými Lesy A KO--26,022015/09/19 Plamen útok
45.  Sloup B PZ--26,592015/09/19 Plamen útok
46.  Třebovle KO--27,032015/09/19 Plamen útok
47.  Třebonice AB--27,352016/09/17 Plamen útok
48.  Dobré Pole KO--27,692017/09/23 Plamen útok
49.  Rostoklaty KO--28,302015/09/19 Plamen útok
50.  Tuchoraz B KO--28,382015/09/19 Plamen útok
51.  Kostelec nad Černými Lesy B KO--28,552017/09/23 Plamen útok
52.  Poříčany A KO--29,282016/09/17 Plamen útok
53.  Tuchoraz A KO--29,692014/09/13 Plamen útok
54.  Klučov KO--30,212015/09/19 Plamen útok
55.  Plaňany B KO--31,512014/09/13 Plamen útok
56.  Klučov B KO--31,582016/09/17 Plamen útok
57.  Dobré Pole KO--31,912015/09/19 Plamen útok
58.  Sloup PZ--32,802014/09/13 Plamen útok
59.  Klučov B KO--33,752017/09/23 Plamen útok
60.  Ovčáry B KO--34,582015/09/19 Plamen útok
61.  Poříčany KO--35,362013/09/21 Plamen útok
62.  Kostelec nad Černými Lesy B KO--37,762015/09/19 Plamen útok
63.  Poříčany KO--37,982015/09/19 Plamen útok
64.  Klučov C KO--38,742017/09/23 Plamen útok
65.  Rostoklaty KO--39,872016/09/17 Plamen útok
66.  Dobré Pole KO--40,502014/09/13 Plamen útok
67.  Sloup B PZ--48,432014/09/13 Plamen útok
68.  Tuchoraz B KO--49,962014/09/13 Plamen útok
69.  Mančice KO--114,452016/09/17 Plamen útok
70.  Zásmuky KO--NP2017/09/23 Plamen útok
71.  Nové Jirny PH--NP2017/09/23 Plamen útok
72.  Klučov KO--NP2013/09/21 Plamen útok
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/20 Kostelec n/Č lesy - na hřišti, 8. kolo 3. ročníku Podlipanské ligy
PL
2004/05/02 Kostelec n/Č lesy - na hřišti, 2. kolo 4. ročníku Podlipanské ligy
PL
2005/04/17 Kostelec n/Č lesy - na hřišti, 1. kolo 5. ročníku Podlipanské ligy
PL
2006/04/22 Kostelec n/Č lesy - na hřišti, 1. kolo 6. ročníku Podlipanské ligy
PL
2007/05/06 Kostelec n/Č lesy - na hřišti, 1. kolo 7. ročníku Podlipanské ligy
PL
2007/10/06 Kostelec n/Č lesy - na hřišti, 9. kolo 7. ročníku Podlipanské ligy
PL
2008/04/26 Kostelec n/Č lesy - na hřišti, 1. kolo 8. ročníku Podlipanské ligy
PL
2008/10/04 Kostelec n/Č lesy - na hřišti, 9. kolo 8. ročníku Podlipanské ligy
PL
2009/10/10 Kostelec n/Č lesy - na hřišti, 7. kolo 9. ročníku Podlipanské ligy
PL
2010/10/02 Kostelec n/Č lesy - na hřišti, 9. kolo 10. ročníku Podlipanské ligy
PL
2011/10/08 Kostelec n/Č lesy - na hřišti, 8. kolo 11. ročníku Podlipanské ligy
PL
2012/09/22 Kostelec n/Č lesy - na hřišti, 8. kolo 12. ročníku Podlipanské ligy
PL
2013/09/21 Kostelec n/Č lesy - na hřišti, 12. kolo 13. ročníku Podlipanské ligy
PL
2014/09/13 Kostelec n/Č lesy - na hřišti, 10. kolo 14. ročníku Podlipanské ligy
PL
2014/09/13 Kostelec n/Č lesy - na hřišti, POHÁR STAROSTKY OSH KOLÍN
-
2015/09/19 Kostelec n/Č lesy, 8. kolo 15. ročníku Podlipanské ligy
PL
2016/09/17 Kostelec n/Č lesy, 10. kolo 16. ročníku Podlipanské ligy
PL
2017/09/23 Kostelec n/Č lesy, 9. kolo 17. ročníku Podlipanské ligy
PL
Kdy Kde Liga


Soutěže