Kožušany – Tážaly 2017 - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Kožušany
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 01. 07. 2017 21:00
Kontakt:   delegát ONL: Navrátil Lukáš
Telefon:  776 195 472

Začátek rezervace: 25. 06. 2017 19:00
Konec rezervace: 01. 07. 2017 17:00
Začátek tipování:  01. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 01. 07. 2017 00:00
Zadal: Pavel Navrátil

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SdhKozusanyTazaly/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Areál "Za tratí"


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-kozusany-8361.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Kožušany mužiOLPavel Navrátil
22Olešnice ŽenyOLLukáš Navrátil
33Měrotín OLTomáš Hlavinka
44Krasice ženyPVKarolína Burešová
55Blatec ŽenyOLKateřina Skládalová
66Kožušany ŽenyOLPavel Navrátil
77Ludéřov OLLukáš Navrátil
88Nové Dvory ženyOLJiřina Navrátilová
99Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1010Nová Dědina OLEva Dušková
1111Otaslavice mužiPVKarolína Burešová
1212Blatec MužiOLKateřina Skládalová
1313Olešnice X-teamOLLukáš Navrátil
1414Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1515Krasice mužiPVKarolína Burešová
1616Bílovice PVJan Krupa
1717Tršice OLJaroslav Hubka
1818Náměšť na Hané mužiOLMatěj Sedláček
1919Císařov MuziPRAleš Pěkník
2020Podolí PRBřeťa Koplík
2121Bílovice APVJan Krupa
2222Trusovice OLJaroslav Hubka
2323Střížov mužiOLMartin Andrýsek
2424Střítež nad Ludinou ženyPRKristýna Čočková
2525Náměšť na Hané ženyOLMatěj Sedláček
2626Bílovice BPVJan Krupa
2727Trusovice ŽenyOLJaroslav Hubka
2828Pavlov-výběr SUPavel Vařeka
2929Medlov ŽENYOLMagdalena Břeňová
3030Dětkovice MužiPVLadislav Kořínek
3131Svésedlice ženyOLAleš Zavadil
3232Nenakonice OLJiří Tomecek
3333Hlubočky OLGabriela Krejčí
3434Cholina OLPatrik Maksant
3535Svésedlice OLAleš Zavadil
3636Nenakonice ŽenyOLJiří Tomecek
3737Hlubočky OLGabriela Krejčí
3838Medlov MUŽIOLMagdalena Břeňová
3939Břidličná BRJíří Skopal
4040Troubelice OLTomáš Kotraš
4141Cholina ŽenyOLPatrik Maksant
4242Šumvald OLBoB Kobylka
4343Velký Týnec Ženy OLAnna Majerova
4444Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
4545Buková PVMichal Ošlejšek
4646Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
4747Oplocany ŽenyPRJana Bitalová
4848Sobíšky PRHonza Balint
4949Újezd ŽenyOLPetr Petr
5050Oplocany BETAPRJana Bitalová
5151Dub nad Moravou Muži OLMarek Kopeček
5252Mladeč OLMiroslav Mlčoch
5353Dolany OLPetr Holoubek
5454Sobotín MužiSUjan Vaculík
5555Droždín OLJiří Hájek
5656Střelice OLTábuk Kubát
5757Mladeč ŽenyOLMiroslav Mlčoch
5858Grygov MužiOLštěpán dvorský
5959Maršíkov ZenySUjan Vaculík
6060Velký Týnec muži OLAnna Majerova
6161Újezd MužiOLPetr Petr
6262Dolany OLPetr Holoubek
6363Bělkovice-Lašťany Troubelice- MužiOLTomáš Kotraš
6464Benešov BKMartin Švéda


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ludéřov OL14,7714,7914,792017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bílovice PV15,2914,2015,292017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Domamyslice DvojkaPV15,1715,3915,392017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Cholina OL14,8715,5415,542017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Střelice OL15,7915,3715,792017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sobíšky PR15,5315,8415,842017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Svésedlice OL15,6615,8715,872017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chválkovice OL15,8015,9015,902017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kožušany OL15,3215,9715,972017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nová Dědina OL16,1315,8316,132017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dolany BOL16,1915,7516,192017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Náměšť na Hané OL16,3316,1516,332017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Sobotín SU15,6316,8516,852017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hlubočky OL15,3516,8616,862017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Tršice OL17,0716,8717,072017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Olešnice OL15,5617,4317,432017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Otaslavice PV17,1317,5317,532017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Šumvald OL17,7318,1018,102017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Střížov OL17,4118,3218,322017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Podolí PR19,5519,1019,552017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Velký Týnec OL19,6621,3621,362017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Oplocany BetaPR21,3122,1122,112017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Droždín OL23,3018,8023,302017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Krasice PV24,3725,8625,862017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Medlov OL17,4832,0432,042017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nenakonice OL35,0635,1935,192017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Grygov OL35,5619,4935,562017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Mladeč OL35,6735,3435,572017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Újezd OL36,2433,5936,242017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Oplocany APR30,8046,0646,062017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Dolany AOLNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Pavlov-výběr SUNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Blatec OLNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Troubelice OLNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Měrotín OL15,01NPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Dub nad Moravou OLNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Břidličná BRNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krasice PV18,8218,9718,972017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Svésedlice OL18,8619,3019,302017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nenakonice OL19,4319,1219,432017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hlubočky OL19,4618,5219,462017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Cholina OL19,8920,1020,102017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Medlov OL20,2120,3320,332017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Maršíkov SU20,2620,6320,632017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Blatec OL24,3424,8424,842017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Trusovice OL20,8924,6624,892017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nové Dvory OL23,5431,8731,872017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Mladeč OL33,3932,8633,392017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Olešnice OL19,1634,1634,162017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bílovice BPV46,2446,5446,542017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kožušany OLNP18,79NP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Újezd OL26,06NPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Velký Týnec OLNP20,27NP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/07/02 Kožušany ,,areál za tratí', noční soutěž na 2B
-
2017/07/01 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže