Krásná Ves 2017 - FNC Krásná Ves

Liga: FNC
Místo: Krásná Ves
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 15. 07. 2017 21:15
Kontakt:   SDH Krásná Ves
Telefon: 

Začátek rezervace: 05. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 15. 07. 2017 00:00
Začátek tipování:  05. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 15. 07. 2017 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Kr%C3%A1sn%C3%A1-Ves-151478558234045/?fref=ts

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-krasna-ves-8226.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krásná Ves MBFNC
22Velké Hamry JNMAD Matthew
33Nová Ves LIMatěj Trojan
44Krásná Ves BMBFNC
55Karlinky LIFNC
66Janův Důl LIHonza Mašek
77Jílové u Držkova JNMAD Matthew
88Záskalí LIhasici Bezaskovice
99Pěnčín JNMAD Matthew
1010Škodějov SMRoman Dolenský
1111Březová LIPetra Mocová
1212Košťálov SMTomáš Tulach
1313Příchovice JNTomáš Tulach
1414Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1515Tanvald ŠumburkJNMichal Štěpán
1616Chyjice JCTomáš Mikolášek
1717Frýdštejn JNMartin Bušek
1818Hradčany LITomáš Najman
1919Doubravička MBPetr Šifta
2020Želízy MEMirek Steinz
2121Mělník BlataMEMilan Corna
2222Sloup PZBaďa
2323Tatobity SMMarek Bárta
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
22Příchovice JNJan Kupka
33Košťálov SMTomáš Tulach
44Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
55Mělník BlataMEMarkéta Veselá
68Jeřmanice LIIveta
79Raspenava LILuboš Roušal
811Zlatá Olešnice JNJan Kupka
PS-12
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sukorady JCMichal
22Karlinky LIFNC
33Janov nad Nisou JNJan Sajewicz
44Záskalí LIhasici Bezaskovice
55Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
66Smržovka JNJan Sajewicz
77Škodějov SMRoman Dolenský
88Janův Důl LIHonza Mašek
99Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov ALISDH Pilínkov
1010Nová Ves LIMatěj Trojan
1111Sloup PZBaďa
1212Roztoky u Semil SMRoman Dolenský
1313Dalešice JNFNC
1414Křížkový Újezdec ZenyPHPetra Skružná
1515Želízy MEMirek Steinz
1616Doubravička MBPetr Šifta
1717Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1818Příchovice JNJan Kupka
1919Mělník BlataMEMilan Corna
2020Chyjice JCTomáš Mikolášek
2121Hradčany LITomáš Najman
2222Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda
2323Sudoměř MBAntonín Hokuf
2424Březovice MBAntonín Hokuf
2526Rozstání LIAleš Korda


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC16,2615,8216,262016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jinolice RenmotorJC16,1916,2716,272014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,4716,5016,502014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kosmonosy MB15,9616,5116,512017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pšánky HK16,0416,5616,562017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Tatobity SM16,3816,7516,752017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Jinolice RenmotorJC16,8316,3116,832017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jirkov JN16,6716,9216,922017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Chrášťany LT15,9616,9416,942017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Jinolice RenmotorJC--17,152013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Krásná Ves MB16,7817,2017,202017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kosmonosy MB17,0117,2217,222014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Pšánky AHK--17,252013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lestkov SM17,2417,3517,352014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Zlatá Olešnice JN17,0617,3617,362017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bašnice JC17,3917,0617,392014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Obrubce MB17,6516,9717,652017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Jablonec nad Jizerou SM17,3117,7817,782016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Jirkov JN--17,822013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Podůlší JC17,8717,8117,872014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bašnice JC--17,932013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Podůlší BéčkoJC17,1817,9417,942017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Velichovky ANA--17,942013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Veselá SM17,9817,4517,982017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Libuň JC16,7618,0018,002014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dobšín - KameniceMB--18,012013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Sychrov MB17,4718,0518,052014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Jablonec nad Jizerou SM--18,152013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Tatobity SM--18,172013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Libuň JC--18,242013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Dneboh MB18,2818,5418,542016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Malá Skála JN16,7918,5418,542017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Jirkov JN17,5418,5618,562016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Kosmonosy MB--18,572013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Sloup PZ18,7517,7918,752017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Podůlší BéčkoJC17,4218,7718,772016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Košťálov SM18,8318,3518,832016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Dobšín - KameniceMB18,7618,8418,842014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Dneboh MB18,2418,8618,862014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Dobšín KameniceMB18,9218,4018,922017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Mladějov JC--18,972013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Karlinky LI--18,982013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Jílové u Držkova JN18,4519,0219,022016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Košťálov SM17,6919,0219,022017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Krásná Ves MB18,3819,0419,042016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB--19,042013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Veselá MB19,0518,1819,052014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Olešnice SM17,4019,2019,202017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Kopidlno JC19,2018,7419,202017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Mříčná SM19,3918,8219,392016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Veselá MB18,7619,4319,432016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB19,3819,4419,442014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Úmyslovice NB--19,452013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Veselá MB--19,502013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Jablonec nad Jizerou SM18,2519,5419,542014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Benešov u Semil SM--19,572013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Malá Skála JN19,0619,7619,762016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Myštěves HK16,6919,7719,772016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Křížkový Újezdec PH20,0519,6720,052017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Sukorady MB--20,252013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Maršovice JN--20,462013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Podůlší JC--20,592013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Jirkov JN20,7217,9620,722014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Úmyslovice NB21,4820,3521,482014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Karlinky LI21,9120,9521,912016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Sychrov MB22,1220,0722,122016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Sukorady MB22,5321,4222,532014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Želízy ME22,7022,2222,702017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Kosmonosy MB24,8425,8825,882016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Velké Hamry JN26,5322,3326,532016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Pšánky AHK26,6717,2926,672014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Krásná Ves MB--28,442013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Malá Skála JN29,4517,7529,452014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Jeřmanice LI29,8630,1130,112014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Pšánky HK17,3131,3231,322016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Mříčná SM41,5439,4941,542014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Dobšín MB34,06NPNP2016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Jílové u Držkova JNNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Příšovice LINPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Sychrov MB--NP2013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Doubravička MBNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Smidary HKNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Krásná Ves MBNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Doubravička MB20,29NPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Sloup PZNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Obrubce MBNPNPNP2016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Pátek NBNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Myštěves HK17,14NPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Pšánky BHK--NP2013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Pšánky BHKNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Zlatá Olešnice JNNP17,30NP2016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Dneboh MB--NP2013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Oponešice TRNP17,26NP2016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Dneboh MB16,00NPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/05/05 Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár
JL
2008/05/10 Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár
JL
2010/05/16 Krásná Ves, -, Krásná Ves
JL
2013/05/05 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
-
2013/05/05 Krásná Ves, fotbalové hřiště, Krásnoveský pohár
JL
2013/07/06 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2014/05/03 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2014/07/05 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2015/05/08 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2015/07/04 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2016/05/07 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2016/07/02 Krásná Ves, 5. kolo Krásná Ves
FNC
2017/07/15 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2017/07/15 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže