Krásná Ves 2017 - FNC Krásná Ves

Liga: FNC
Místo: Krásná Ves
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 15. 07. 2017 21:15
Kontakt:   SDH Krásná Ves
Telefon: 

Začátek rezervace: 05. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 15. 07. 2017 00:00
Začátek tipování:  05. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 15. 07. 2017 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Kr%C3%A1sn%C3%A1-Ves-151478558234045/?fref=ts

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-krasna-ves-8226.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krásná Ves MBFNC
22Velké Hamry JNMAD Matthew
33Nová Ves LIMatěj Trojan
44Krásná Ves BMBFNC
55Karlinky LIFNC
66Janův Důl LIHonza Mašek
77Jílové u Držkova JNMAD Matthew
88Záskalí LIhasici Bezaskovice
99Pěnčín JNMAD Matthew
1010Škodějov SMRoman Dolenský
1111Březová LIPetra Mocová
1212Košťálov SMTomáš Tulach
1313Příchovice JNTomáš Tulach
1414Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1515Tanvald ŠumburkJNMichal Štěpán
1616Chyjice JCTomáš Mikolášek
1717Frýdštejn JNMartin Bušek
1818Hradčany LITomáš Najman
1919Doubravička MBPetr Šifta
2020Želízy MEMirek Steinz
2121Mělník BlataMEMilan Corna
2222Sloup PZBaďa
2323Tatobity SMMarek Bárta
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
22Příchovice JNJan Kupka
33Košťálov SMTomáš Tulach
44Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
55Mělník BlataMEMarkéta Veselá
68Jeřmanice LIIveta
79Raspenava LILuboš Roušal
811Zlatá Olešnice JNJan Kupka
PS-12
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sukorady JCMichal
22Karlinky LIFNC
33Janov nad Nisou JNJan Sajewicz
44Záskalí LIhasici Bezaskovice
55Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
66Smržovka JNJan Sajewicz
77Škodějov SMRoman Dolenský
88Janův Důl LIHonza Mašek
99Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov ALISDH Pilínkov
1010Nová Ves LIMatěj Trojan
1111Sloup PZBaďa
1212Roztoky u Semil SMRoman Dolenský
1313Dalešice JNFNC
1414Křížkový Újezdec ZenyPHPetra Skružná
1515Želízy MEMirek Steinz
1616Doubravička MBPetr Šifta
1717Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1818Příchovice JNJan Kupka
1919Mělník BlataMEMilan Corna
2020Chyjice JCTomáš Mikolášek
2121Hradčany LITomáš Najman
2222Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda
2323Sudoměř MBAntonín Hokuf
2424Březovice MBAntonín Hokuf
2526Rozstání LIAleš Korda


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krásná Ves MB14,5614,8314,832017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Tatobity SM14,8714,7114,872017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Maršovice JN15,0714,5115,072016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Maršovice JN15,1615,1815,182015/07/04 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Chyjice JC15,2914,6815,292017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Kosmonosy MB15,6014,7815,602016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Smidary HK15,7215,6715,722016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Březová LI15,5015,7215,722017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Sloup PZ15,7615,3215,762017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Krásná Ves MB1,5115,7915,792016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Frýdštejn JN15,9015,8815,902017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
12.  Hradčany LI14,9515,9115,912015/07/04 Útok,nástřik 2xB úzké
13.  Hradčany LI15,9915,5115,992017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
14.  Krásná Ves MB15,8416,0516,052015/07/04 Útok,nástřik 2xB úzké
15.  Veselá SM16,0815,4316,082015/07/04 Útok,nástřik 2xB úzké
16.  Karlinky LI16,0916,0216,092016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
17.  Malá Skála JN16,0316,2316,232015/07/04 Útok,nástřik 2xB úzké
18.  Malá Skála JN16,1516,2416,242016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
19.  Košťálov SM16,3215,6216,322015/07/04 Útok,nástřik 2xB úzké
20.  Březová LI16,3515,7116,352016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
21.  Pěnčín JN16,0416,4316,432017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
22.  Karlinky LI16,6315,9116,632017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
23.  Sloup PZ14,8316,7416,742015/07/04 Útok,nástřik 2xB úzké
24.  Janův Důl LI16,5316,7716,772017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
25.  Velké Hamry JN15,8516,7716,772016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
26.  Doubravička MB16,8316,3716,832015/07/04 Útok,nástřik 2xB úzké
27.  Úmyslovice NB17,2316,6817,232015/07/04 Útok,nástřik 2xB úzké
28.  Pěnčín JN16,9317,2817,282016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
29.  Jílové u Držkova JN17,4816,1517,482016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
30.  Příchovice JN17,5617,0117,562016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
31.  Bukovina, Turnov SM17,3417,6117,612016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
32.  Nová Ves u Bakova MB17,6417,9017,902015/07/04 Útok,nástřik 2xB úzké
33.  Jeřmanice LI18,4718,4218,472017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
34.  Doubravička MB17,9718,5918,592017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
35.  Nová Ves LI17,8418,6518,652015/07/04 Útok,nástřik 2xB úzké
36.  Bukovina, Turnov SM19,0316,6919,032015/07/04 Útok,nástřik 2xB úzké
37.  Jílové u Držkova JN18,7419,0619,062017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
38.  Želízy ME19,2118,0619,212015/07/04 Útok,nástřik 2xB úzké
39.  Košťálov SM19,0919,2819,282016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
40.  Křížkový Újezdec PH19,3018,1919,302017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
41.  Tatobity SM19,3318,4219,332015/07/04 Útok,nástřik 2xB úzké
42.  Janův Důl LI19,5719,3119,572015/07/04 Útok,nástřik 2xB úzké
43.  Jílové u Držkova JN16,5319,7419,742015/07/04 Útok,nástřik 2xB úzké
44.  Bukovno MB20,3520,3720,372015/07/04 Útok,nástřik 2xB úzké
45.  Nová Ves u Bakova MB20,4617,4720,462016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
46.  Záskalí LI20,5920,4020,592016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
47.  Mělník BlataME17,3920,7220,722017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
48.  Záskalí LI19,3521,7821,782017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
49.  Raspenava LI22,1021,8722,102016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
50.  Krásná Ves BMB21,3922,2322,232017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
51.  Odolenovice JN22,2322,9922,992016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
52.  Odolenovice JN24,0123,6124,012015/07/04 Útok,nástřik 2xB úzké
53.  Škodějov SM23,9524,2424,242017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
54.  Doubravička MB27,6926,8727,692016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
55.  Želízy ME29,8826,4129,882017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
56.  Kostomlátky NB33,1633,7333,732015/07/04 Útok,nástřik 2xB úzké
57.  Benešov u Semil SM33,8216,0733,822016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
58.  Březno MB34,1920,6034,192016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
59.  Hradčany LI15,5335,4035,402016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
60.  Velké Hamry JN44,4644,3844,462017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
61.  Jeřmanice LI56,1417,3156,142015/07/04 Útok,nástřik 2xB úzké
62.  Velké Hamry JNNP17,24NP2015/07/04 Útok,nástřik 2xB úzké
63.  Želízy ME--NP2016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
64.  Tanvald ŠumburkJN16,87NPNP2017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
65.  Zeměchy LNNPNPNP2017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
66.  Tatobity SM14,77-NP2016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
67.  Kosořice MB18,8019,27NP2016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
68.  Příchovice JN26,90NPNP2017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
69.  Karlinky LINPNPNP2015/07/04 Útok,nástřik 2xB úzké
70.  Janův Důl LI--NP2016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
71.  Košťálov SMNP15,02NP2017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krásná Ves MB17,2717,0217,272015/07/04 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Krásná Ves MB17,0617,3117,312016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Benešov u Semil SM17,3616,8917,362016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Košťálov SM17,7617,3017,762017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Zeměchy LN17,5517,8217,822017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Malá Skála BéčkoJN18,0117,4318,012016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Jeřmanice LI18,0418,1218,122017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Jeřmanice LI18,5818,1618,582016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Sloup PZ18,9718,9218,972015/07/04 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Borovice MB18,8319,2119,212015/07/04 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Košťálov SM17,5819,2819,282016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
12.  Malá Skála BéčkoJN19,3519,9819,982015/07/04 Útok,nástřik 2xB úzké
13.  Těpeře JN19,3620,7020,702016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
14.  Březová LI20,4121,0721,072016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
15.  Karlinky LI23,0620,9623,062016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
16.  Karlinky LI24,0424,0824,082015/07/04 Útok,nástřik 2xB úzké
17.  Chrastava LI24,2622,1324,262016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
18.  Kosořice MB24,9225,0125,012017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
19.  Raspenava LI18,1926,5526,552017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
20.  Křížkový Újezdec PH23,1828,4428,442017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
21.  Karlinky LI31,5331,6331,632017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
22.  Kosořice MB26,3132,6332,632016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
23.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB31,5432,8932,892015/07/04 Útok,nástřik 2xB úzké
24.  Jeřmanice LI36,4420,1336,442015/07/04 Útok,nástřik 2xB úzké
25.  Mělník BlataME36,6635,6836,662017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
26.  Smidary HK36,5838,4738,472016/07/02 Útok,nástřik 2xB úzké
27.  Krásná Ves MB17,51NPNP2017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
28.  Zlatá Olešnice JNNPNPNP2017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
29.  Příchovice JNNPNPNP2017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/05/05 Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár
JL
2008/05/10 Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár
JL
2010/05/16 Krásná Ves, -, Krásná Ves
JL
2013/05/05 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
-
2013/05/05 Krásná Ves, fotbalové hřiště, Krásnoveský pohár
JL
2013/07/06 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2014/05/03 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2014/07/05 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2015/05/08 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2015/07/04 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2016/05/07 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2016/07/02 Krásná Ves, 5. kolo Krásná Ves
FNC
2017/07/15 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2017/07/15 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/11/18 Kulturní dům Držkov, Celkové vyhlášení FNC 2017
FNC
Kdy Kde Liga