Blanenská, Kuřim 2016 - IX. ročník O Vánočního kapra SDH Kuřim

Liga: -
Místo: Kuřim
Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 10. 12. 2016 09:00
Kontakt:   Vítězslav Schimmerle
Telefon:  731969493

Začátek rezervace: 01. 11. 2016 00:00
Konec rezervace: 08. 12. 2016 23:59
Začátek tipování:  10. 12. 2016 20:00
Konec hlasování: 10. 12. 2016 00:00
Zadal: Vítězslav Schimmerle

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/996698903809959/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Dovolujeme si Vás pozvat na již 9. ročník soutěže v požárním útoku mužů a žen O Vánočního kapra SDH Kuřim.

POZOR!!!! letos se soutěž pořádá na parkovišti TOS Kuřim na ul. Blanenská.

Ostatní vše jak znáte a vše při starém :-)


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-kurim-8190.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kuřim ABOVítězslav Schimmerle
22Morkovice KMPavel Krejčí
33Loučka VSŠimon Sedlář
44Albrechtičky NJjiljí Šimíček
55Senetářov BKLuboš Šebela
66Malá Lhota BKVítězslav Schimmerle
77Hostěrádky-Rešov AVYTomáš Masař
88Petrovice SKBKKatka Skotáková
99Radslavice VYMonika Štěpánová
1010Šaratice VYVítězslav Schimmerle
1111Střelice BOnepřihlášen
1212Silůvky BOBroňa Fráňová
1313Předměstí SYPavel Slezák
1414Hostěrádky-Rešov BVYTomáš Masař
1515Kuřim Old boysBOVítězslav Schimmerle
1616Hartmanice SYPetr Pachovský
1717Kuřim BBODavid Herman
1818Želeč PVSDH Želeč
1919Topolany AVYDominik Ševčík
2020Kuřim RetroBODavid Herman
2121Milešovice VYJan Florián
2222TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
2323Loučka MužiVSOndřej
2424Kučerov VYSDH Kučerov
2525Topolany BVYDominik Ševčík
2626Bohaté Málkovice VYDalibor Peška
2727Velké Opatovice BKJan Přichystal
2828Čikov TROndřej Lukeš
2929Podolí PRBřeťa Koplík
3030Černovice BKKatka Jílková
3131Brumov BKJiří Sedlák
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ostrov u Macochy BKTereza Štaffová
22Kuřim BOVítězslav Schimmerle
33Senetářov ABKLuboš Šebela
45Malá Lhota BKVítězslav Schimmerle
56Radslavice VYMonika Štěpánová
67Žďár BKKatka Kubínová
78Miroslav ZNKatka Porubová
89Drnovice VYDominik Ševčík
910TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
1011Senetářov BBKLuboš Šebela
1112Milešovice VYJan Florián
1213Hlubočany BVYVítězslav Schimmerle


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hartmanice ASY17,8017,8917,892008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zbraslav BO18,3218,5418,542013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Starý Lískovec Sport BM18,6118,5018,612012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kamenná Poruba AZA18,7318,7718,772013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kuřim BBO18,4919,2419,242014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sychotín BK19,2518,9219,252013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Široký Důl BSY18,9519,3419,342013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Starý Lískovec Sport BM19,3718,6119,372013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zbraslav BO19,1419,5219,522012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hartmanice BSY19,3619,5719,572013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hodějice VY19,5019,6719,672013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hluboké TR19,0319,6919,692008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Široký Důl ASY18,4719,7619,762012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ivanovice na Hané VY19,7619,8019,802014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hartmanice ASY19,8119,6419,812012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Široký Důl BSY18,5719,9019,902014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Šaratice VY19,9919,4719,992014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hartmanice ASY18,2120,0320,032014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hodějice VY19,4220,0620,062012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Široký Důl BSY20,0420,0920,092012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Tučapy VY20,1219,3820,122013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Tvarožná BO19,6520,1920,192013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hartmanice ASY18,8120,3120,312013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Starý Lískovec Sport BM20,3320,2520,332014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kuřim ABO19,8220,4020,402014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kuřim BBO20,5020,3220,502008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Ostrov u Macochy BK19,2320,5120,512013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nesvačilka BO20,2720,5320,532012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Petrovice SKBK20,3720,7620,762014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Lesnice SU20,5420,7620,762013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kuřim ABO20,9019,8020,902013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Ivanovice na Hané VY20,3420,9120,912013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Drnovice AVY21,0220,0121,022013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Vážany VY20,4821,0421,042014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nesvačilka BO21,4019,1521,402014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Habrovany AVY21,3221,4921,492013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nesvačilka BO17,9721,5121,512013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Tvarožná BO21,5519,9821,552014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Ostrov u Macochy BK21,5819,9021,582014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Kuřim ABO21,9720,6821,972008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Kuřim BBO20,8222,0922,092012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Petrovice SKBK20,9422,3822,382013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Habrovany BVY22,4221,8622,422013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Tvarožná BO22,5322,4622,532012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Svojanov SY22,8422,3022,842012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Kuřim BBO23,1018,8523,102013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Kamenná Poruba BZA23,2320,7423,232012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Stanoviště BO23,2318,2323,232008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Senetářov BK22,5723,6223,622014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Široký Důl ASY19,3023,7223,722014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Habrovany VY23,4123,8523,852012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Šaratice VY23,9222,1523,922008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Hartmanice BSY24,1323,1624,132012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Račice VY23,0324,1424,142014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Moutnice BBO22,3824,2124,212008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Perálec CR24,9723,9424,972012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Šaratice VY26,3526,3326,352012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Račice AVY24,4426,5326,532013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Kuřim CBO27,6823,4627,682012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Kuřim ABO27,8124,8227,812012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Brťov-Jeneč BBK30,8529,1230,852013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Heroltice BO39,1421,6139,142008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Račice VY39,1738,1239,172008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Sudice BK40,6638,8940,662014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Široký Důl ASY18,5740,9540,952013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Čebín BO31,8946,1546,152008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Šaratice VYNPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Maršovice ZRNPNPNP2008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Kamenná Poruba BZANPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Veverská Bítýška BO--NP2012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Žernovník BKNPNPNP2008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Hartmanice SYNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Královo Pole ABMNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Rakšice ZNNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Brťov-Jeneč ABKNPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Kamenná Poruba ZANPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Moutnice ABONPNPNP2008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Královo Pole BBMNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Račice BVYNPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Želeč PVNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Hostěrádky-Rešov VYNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Kamenná Poruba AZA--NP2012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Dražovice VYNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Královo Pole BMNPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hodějice VY18,4720,2120,212013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Drnovice AVY18,7120,3220,322013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hodějice VY20,6920,8220,822008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Heroltice BO20,1621,0421,042013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Radslavice VY20,5821,9221,922014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Senetářov BK22,4919,6622,492014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hodějice VY21,4023,0623,062012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kuřim BBO22,0523,3923,392013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kuřim BO24,1922,8924,192012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Olší BO25,5921,4725,592008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kuřim ABO26,0825,5326,082013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Petrovice SKBK--29,592014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Račice VY31,5331,4331,532013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Heroltice BO21,3634,9434,942008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kuřim BO35,9337,0237,022008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Veverská Bítýška BO56,0549,7856,052012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Heroltice BO21,5027,34NP2012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Ivanovice na Hané DVYNPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hodějice VYNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kuřim BONPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/12/10 Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2012/12/08 Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2013/12/14 Kuřim, O Vánočního kapra SDH Kuřim
-
2014/12/13 Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2015/09/26 Hasičská zbrojnice, TFA Kuřim
-
2015/12/12 Kuřim, hasičská zbrojnice, VIII. ročník
-
2016/12/10 Blanenská, Kuřim, IX. ročník O Vánočního kapra SDH Kuřim
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/08/18 Kozmice, hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka (noční) NHHL 2017
-
2017/08/18 SKIAREÁL KAROLINKA, II.ročník noční soutěžeO POHÁR SKIAREÁLU KAROLINKA
-
2017/08/19 Věžky, Vlčí Doly, Rescue Věžky 2017 soutěž v poskytování 1. pomoci
-
2017/08/19 Chudenice (KT), Memoriál Václava Zoubka
-
2017/08/19 fotbalové hřiště ve Staňkově, O pohár města Staňkova 2B
-
2017/08/19 Velký Týnec - TFC, Velký Týnec - TFC
-
2017/08/19 Vícenice ,sportovní areál, Hasické závody v požárním útoku
-
2017/08/19 Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH
-
2017/08/19 fotbalové hřiště, Tradiční pohárová soutěž v požárním útoku.
-
2017/08/19 Putimov, O pohár Starosty obce Putimov M,Ž
-
2017/08/19 Hřiště TJ Slavia, 11. kolo Moravskoslezského poháru Malé Hoštice
-
2017/08/19 Dubnica n/V, ZŠ 4, O primátora mesta XXII ročník
-
2017/08/19 Vítonice - hřiště, NOČNÍ POHÁR MLADÝCH HASIČŮ VÍTONICE
-
2017/08/19 Císařov - hasičská zbrojnice, Noční Císařov - soutěž v požárním útoku
-
2017/08/19 Staňkov fotbalové hřiště, Staňkovská noční osma
-
2017/08/20 Výletiště Vysoká, 18.ROČNÍK POHÁROVÉ SOUTĚŽE O POHÁR SDH VYSOKÁ
-
2017/08/20 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky, MSP 2017, 3B
-
2017/08/26 náměstí Míru, Rýmařov. 795 01, TFA Rýmařovský Železný Hasič
-
2017/08/26 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2017/08/26 Bílý Potok -bývalé hřiště, H-L Praděd 2B
-
2017/08/26 Heroltice, Hřiště, ŽL -> Heroltická hasičská sešlost - 14. ročník
-
2017/08/26 Jemnice - Podolí, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2017/08/26 Zbraslavice,tréninkové hřiště, noční soutěž
-
2017/08/26 Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák), noční soutěž pod umělým osvětlením (2.B)-(B75 C52
-
2017/08/26 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 3.ročník Memoriálu Jury Bartoňa, 2B
-
2017/08/26 Areál SDH Petrovice, Noční soutěž: O Putovní pohár SDH Petrovice
-
2017/08/26 Myslibořice, Noční soutěž v PÚ - jubilejní 10. ročník
-
2017/08/27 Areál SDH Sokolí, XVII. ročník Memoriálu Luboše Švaříčka
-
2017/08/27 Závada, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty SDH
-
2017/09/01 Jezdkovice, fotbalové hřiště, Noční soutěž 2017, 2B
-
2017/09/01 NOČNÍ HASIČSKÉ ZÁVODY Kostníky, hřiště u Hájku, KOSTNÍKY
-
2017/09/01 Areal Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota 2B
-
2017/09/02 Hřiště Dolní Bukovsko, 8.závod seriálu Č.B. dvojboj. Pouze pro okres Č.B.
-
2017/09/02 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2017/09/02 Lhotice, O putovní pohár starosty obce
-
2017/09/02 Markvarec, O pohár Starosty obce Markvarec M,Ž
-
2017/09/02 Hasičský areál v Milostovicích, 13. kolo Moravskoslezského poháru
-
2017/09/02 Zborovice, hřiště T.J. Pilana, II.ročník Noční soutěže mladých hasičů
-
2017/09/02 Jaroměřice nad / Rok Střelnice, Pohár starosty SDH
-
2017/09/02 Lhotice, Noční pohárová soutěž PS8 a PS12 bez omezení
-
2017/09/08 Areál hřiště v Janovicích, VIII. kolo NJL - IV r. Noční soutěž Janovice (NJ)!
-
2017/09/08 Noční Krasonice, Noční Krasonice
-
2017/09/08 areál hz SDH Služovice, NHHL Služovice 2017 - noční soutěž v PÚ na 2B
-
2017/09/09 Jiřice, O pohár Starosty obce Jiřice
-
2017/09/16 na hřišti u čističky, o putovní pohár SDH Písečné
-
2017/09/16 Český Brod, Sportovní den hasičských přípravek
-
2017/09/16 Atletický stadion, XXII.ročník "O pohár starosty města Nová Včelnice"
-
2017/09/16 Hněvkovice, O putovní pohár obce Hněvkovice M,Ž
-
2017/09/16 Fotbalový stadion Chropyně, Memorial Jana Zapletala
-
2017/09/16 Dolany - Hasičská zbrojnice, Noční hasičská soutěž na 2B o putovní pohár
-
Kdy Kde Liga