Lanškroun 2016 - Lanškrounský pohár

Liga: VCU
Místo: Lanškroun
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 03. 09. 2016 10:00
Kontakt:   Tomáš Klaban
Telefon:  603 815 983

Začátek rezervace: 03. 09. 2016 10:00
Konec rezervace: 03. 09. 2016 10:00
Začátek tipování:  03. 09. 2016 00:00
Konec hlasování: 03. 09. 2016 00:00
Zadal: Martin Valda

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-lanskroun-7486.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Kunčice UOLukáš Lešikar
22Lukavice UOLukáš Lešikar
33Letohrad - Orlice UOLukáš Lešikar
44Bystřec UOLukáš Lešikar
55Nepomuky UOLukáš Lešikar
66Mostek UOLukáš Lešikar
77Lanšperk UOLukáš Lešikar
88Horní Čermná UOLukáš Lešikar
99Horní Třešňovec UOLukáš Lešikar
1010Záchlumí UOLukáš Lešikar
1111Nekoř UOLukáš Lešikar
1212Bošín UOLukáš Lešikar
1313Dolní Dobrouč UOLukáš Lešikar
1414Dolní Čermná UOLukáš Lešikar
1515Letohrad - Orlice UOLukáš Lešikar
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Orlice UOLukáš Lešikar
22Letohrad - Kunčice UOLukáš Lešikar
33Letohrad - Červená UOLukáš Lešikar
44Česká Rybná UOLukáš Lešikar
55Nepomuky UOLukáš Lešikar
66Nekoř UOLukáš Lešikar
77Horní Čermná UOLukáš Lešikar
88Lukavice UOLukáš Lešikar
99Lanšperk UOLukáš Lešikar
1010Horní Třešňovec UOLukáš Lešikar
1111Dolní Třešňovec UOLukáš Lešikar


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Česká Rybná UO--17,582014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nepomuky UO17,6017,4617,602017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Letohrad - Orlice UO--17,692014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Orlice UO--17,812016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Česká Rybná UO--17,922016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Výčapy TR17,2418,0118,012009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Letohrad - Červená UO17,7918,1818,182017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nepomuky UO--18,262016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nevcehle JI18,5617,2518,562009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Letohrad - Červená UO--18,572016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chrášťany LT18,0718,6318,632009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lukavice AUO--18,652014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Letohrad - Kunčice BUO--18,762016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dolní Třešňovec UO--19,252015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Horní Třešňovec AUO--19,342015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Horní Třešňovec AUO--19,482016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dolní Třešňovec UO18,6319,5619,562009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dolní Třešňovec UO--19,572014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Lukavice UO--19,762016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nepomuky UO--19,872015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bohuňov SY19,1019,9119,912009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lanšperk UO--19,952014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Česká Rybná UO19,9919,1519,992017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Horní Třešňovec UO20,0319,3820,032009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Letohrad EUO19,6320,2120,212009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Letohrad - Kunčice BUO--20,402015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Dolní Třešňovec UO--20,682016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Lanšperk UO--20,762015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Lukavice UO19,5521,3921,392017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bystřec UO--21,552015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Letohrad DUO19,7721,6921,692009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Horní Čermná UO21,5121,7121,712017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Podmoklany HB20,3522,1722,172009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nepomuky UO--22,342014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Sychotín BK22,4122,8822,882009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nekoř UO--23,802016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Horní Čermná UO--23,872016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nekoř UO--24,372014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Česká Rybná UO26,2526,4726,472009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Lhotky CZR26,7526,9726,972009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Lanšperk UO27,0420,3027,042009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Česká Rybná UO--29,662015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Lanšperk UO--29,862016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Letohrad - Červená UO--34,292014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Letohrad - Červená UO--34,352015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Nekoř UO25,8537,8337,832017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Bystřec UO--40,892014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Turov UO21,7148,0848,082009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Horní Třešňovec UO--NP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Horní Třešňovec AUONPNPNP2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Letohrad UO--NP2009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/09/06 Lanškroun, UO, Lanškrounský pohár
VCU
2009/05/30 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2009/09/05 Lanškroun, UO, Lanškrounský pohár
VCU
2013/09/07 Lanškroun, O pohár
VCU
2014/09/06 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2015/09/05 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2016/09/03 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2017/09/02 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže