Lásenice 2017 - O pohár SDH Lásenice

Liga: VCT
Místo: Lásenice
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 08. 07. 2017 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 08. 07. 2017 13:00
Konec rezervace: 08. 07. 2017 13:00
Začátek tipování:  08. 07. 2017 00:00
Konec hlasování: 08. 07. 2017 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-lasenice-8299.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lásenice JH--18,982013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Lásenice JH19,1919,4219,422015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Markvarec JH19,4318,4719,432016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Halámky JH19,4919,4519,492015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Markvarec JH19,6819,1119,682015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stříbřec JH19,7419,7119,742015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lásenice JH19,8619,7619,862016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Mníšek JH19,8819,3019,882015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Heřmaneč JH--19,952013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Stajka JH19,9119,9519,952016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Rudolfov CB--19,992014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Markvarec JH--20,072014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Lomnice nad Lužnicí JH--20,262013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Heřmaneč JH--20,262014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kolence JH--20,402013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Stříbřec JH20,7118,4020,712016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Staňkov JH20,2720,9720,972015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Zdešov JH--21,232013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mníšek JH--21,292014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Český Rudolec JH--21,522013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Slavošovice CB21,6220,5921,622016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Frahelž JH--21,712013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Rudolfov CB21,7821,5121,782016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Hamr JH--22,232013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Markvarec JH--22,252013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Hamr JH--22,262014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Halámky JH22,3021,5822,302016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chlum u Třeboně JH--22,402013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Stříbřec BJH21,9422,6522,652016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Novosedly nad Nežárkou JH21,0022,7222,722015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Chlum u Třeboně JH22,7522,7722,772015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Chlum u Třeboně JH22,9622,5822,962016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Branná JH--23,652014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Halámky JH--23,942014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Stajka JH23,9822,8323,982015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Mníšek JH--24,032013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Valtínov JH24,1323,3924,132015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Novosedly nad Nežárkou JH--24,172014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Slavošovice CB24,4119,1224,412015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Novosedly nad Nežárkou JH24,6022,5224,602016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Mníšek JH24,8219,0224,822016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Chlum u Třeboně JH--24,932014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Polště JH25,1523,0725,152016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Hamr JH21,6525,5825,582015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Hamr JH22,2925,9125,912016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Stříbřec JH--27,922014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Stříbřec JH--28,322013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Polště JH--28,362014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Lásenice JH--28,372014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Stříbřec BJH27,6128,8028,802015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Staňkov JH--28,852014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Halámky JH--29,272013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Kolence JH--29,352014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Stajka JH--29,372014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Kolence JH30,1728,2130,172015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Polště JH--30,682013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Stajka JH--31,512013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Políkno JH--33,522013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Novosedly nad Nežárkou JH--35,382013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Stráž nad Nežárkou JH--39,042013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Staňkov JH--49,122013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Lomnice nad Lužnicí JH--NP2014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Dolní Žďár JH--NP2013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Valtínov JH29,21NPNP2016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Cizkrajov JHNPNPNP2016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Mělník BlataME46,44NPNP2016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Cizkrajov JH--NP2014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Slavonice JHNPNPNP2015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/07/09 Lásenice, Memoriál Stanislava Písaře
VCT
2012/07/14 Lásenice, Lásenice
VCT
2013/07/13 Lásenice,
VCT
2014/07/12 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2015/07/11 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2016/07/09 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2017/07/08 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/05/13 Cizkrajov, Memoriál Jana Štolby
VCT
2017/05/27 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/24 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
VCT
2017/07/01 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2017/07/08 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2017/07/15 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2017/07/22 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2017/08/05 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2017/08/12 Příbraz, O pohár obce Příbraz
VCT
2017/08/19 Rapšach, VCT Rapšach
VCT
2017/08/26 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2017/09/16 Slavošovice, O pohár SDH Slavošovice
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga