Kunčice 2017 - Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Letohrad - Kunčice
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 22. 07. 2017 11:00
Kontakt:   Jiří Šlezingr
Telefon:  +420 774 183 351

Začátek rezervace: 09. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 21. 07. 2017 20:00
Začátek tipování:  08. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 22. 07. 2017 00:00
Zadal: Denis Balounová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.kuncice-b.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-letohrad---kuncice-8169.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
22Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
33Lhotky SportZRMartin Ondra
44Čeperka NPALeoš Kříž
55Oponešice TRMartin Ondra
66Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
77Prchalov  NJHonza Adamec
88Babice  VSHonza Adamec
99Velké Hoštice  OPHonza Adamec
1010Chrášťany  LTHonza Adamec
1111Pasohlávky  BVHonza Adamec
1212Bohdalín  PEHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice BUOAdam Nádvorník
1414Chářovice BNMartin Ondra
1515Plumlov  PVHonza Adamec
1616Letohrad JeleniUOMartin Ondra
1717Olešná  HBHonza Adamec
1818Stará Říše  JIHonza Adamec
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Krasonice JILukáš Pivonka
2121Trnava  TRHonza Adamec
2222Louňovice pod Blaníkem BNMartin Ondra
2323Bašnice  JCHonza Adamec
2424Lavičky  ZRHonza Adamec
2525Chotěmice TAPatrik Baláž
2626Chrastavec SYJakub Šudoma
2727Obrubce  MBHonza Adamec
2828Rohovládova Bělá PAHonza Volejník
2929Zlatá Olešnice  JNHonza Adamec
3030Mladoňovice  TRHonza Adamec
3131Únětice  PJHonza Adamec
3232Hrobice  PAHonza Adamec
3333Míchov BKMartin Koutný
3435Radostín nad Oslavou  ZRHonza Adamec
3536Moravany  PAHonza Adamec
3637Čikov  TRHonza Adamec
3738Svídnice CRDavid Netolický
3839Dubenec TUMartínek z Dubence
3940Letohrad - Kunčice "B"UOLáďa Sýkora
4041Nemrlov SUJan Navrátil
4142Choustníkovo Hradiště TUHonza Seneta
4243Trnov RKdavid rohlena
4344Zderaz ACRJan Tměj
4445Babice VSDalibor Plesník
4546Touchovice LNLucie Hajmová
4647Velký Třebešov NAHonza Pajer
4748Jeníkovice HKMatěj Potůček
4849Novosedly STBohuslav Chval
4958Malá Skála JNRadek Havelka
5059Pšánky HKJakub Doskočil
5160Myštěves HKVeronika Borůvková
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Červená UOadus
22Chrášťany  LTHonza Adamec
33Stará Říše  JIHonza Adamec
44Libuň  JCHonza Adamec
55Dvorce  TAHonza Adamec
66Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
77Radíkov  PRHonza Adamec
88Skrochovice  OPHonza Adamec
99Rokytno PAMartin Ondra
1010Benešov u Semil  SMHonza Adamec
1111Nepomuky UOKateřina Krudencová
1212Letohrad - Orlice UORomana Motlová
1313Myštěves HKVeronika Borůvková
1414Dlouhá Ves RKPepa Malý
1515Dolní Přím HKSDH Dolní Přím
1616Touchovice LNLucie Hajmová
1717Trnov RKdavid rohlena
1818Hrobice PAjan pleskot
1919Holice PAVeronika Janusová
2020Letohrad - Kunčice BUORadka Pavelková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,3515,6616,352015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chrášťany LT16,3316,4216,422017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrášťany LT16,3316,4216,422017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vitiněves JC16,5216,4216,522014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Vitiněves JC16,6716,4116,672013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Vitiněves JC16,6716,4116,672013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chrášťany LT16,6816,0416,682016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chrášťany LT16,6816,0416,682016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Radíkov PR16,7316,5316,732016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Radíkov PR16,7316,5316,732016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Sychotín BK16,7316,6516,732012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nevcehle JI16,7516,4116,752008/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Vitiněves JC16,1117,0117,012015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Libuň JC16,6817,0817,082015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nevcehle JI16,3817,0917,092016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Výčapy TR--17,102003/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Libuň JC17,1416,6917,142017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Libuň JC17,1416,6917,142017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Radíkov PR15,5217,1517,152017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nepomuky UO17,0917,1617,162016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nepomuky UO17,0917,1617,162016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Letohrad - Kunčice UO16,9017,2017,202014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nepomuky UO17,2716,9917,272017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nepomuky UO17,2716,9917,272017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Sychotín BK17,1617,2717,272011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Výčapy TR--17,292005/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Sychotín BBK17,3616,8517,362016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Sychotín BBK16,8517,3617,362016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Stará Říše JI17,3817,1917,382017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Radíkov PR17,0117,4117,412012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Libuň JC17,4816,7317,482016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Myštěves HK17,3517,4817,482015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Libuň JC17,4816,7317,482016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Chrášťany LT17,0617,5317,532010/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Letohrad - Orlice UO17,5317,0817,532016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Letohrad - Orlice UO17,0817,5317,532016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Krásná Ves MB17,5417,0717,542015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Stará Ves FM--17,542003/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Benešov u Semil SM17,2317,6217,622017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Benešov u Semil SM17,2317,6217,622017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Letohrad - Orlice UO17,2217,6317,632014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Výčapy TR17,6916,8517,692011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Chrášťany LT17,7117,1217,712013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Louňovice pod Blaníkem BN17,0817,7217,722016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Chrášťany LT17,7316,1717,732011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Rychlov KM--17,742001/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Kunovice VS--17,752005/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Stará Ves FM--17,772004/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Myštěves HK17,7117,7817,782014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Výčapy TR17,8116,6617,812012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Stará Ves FM--17,822002/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Česká Rybná UO17,8217,8117,822014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Vitiněves JC16,1117,8917,892011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Rohovládova Bělá PA17,8717,9017,902015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Radíkov PR--17,942002/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Chrášťany LT17,9417,8517,942008/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Kunovice VS17,4317,9617,962007/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Úherce PS--17,972004/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Kunovice VS--17,972001/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Skrochovice OP17,9716,5617,972017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Nevcehle JI17,9916,5717,992011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Výčapy TR17,9917,6717,992010/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Ždírec nad Doubravou HB17,0318,0418,042012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Výčapy TR--18,062004/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Lhotky CZR18,0917,6918,092008/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Louňovice pod Blaníkem BN18,1016,9818,102017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Radíkov PR18,1116,9618,112013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Letohrad - Orlice UO17,4418,1118,112012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Chválenice PJ--18,142001/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Jablonec nad Jizerou SM16,9318,1618,162015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Výčapy TR--18,162001/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Chválenice PJ--18,162000/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Rokytno PA18,1118,1818,182017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Rokytno PA18,1118,1818,182017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Dolní Přím HK18,0818,2018,202014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Svoboda OP18,2317,8718,232011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Rychlov KM--18,272000/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Dvorce TA16,8418,2918,292017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Výčapy GKH18,3817,9018,382010/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Nevcehle JI18,4017,9718,402010/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Touchovice LN18,4116,7918,412017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Touchovice LN18,4116,7918,412017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Nevcehle JI18,4218,1918,422007/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Radíkov PR18,4216,9918,422010/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Dlouhá Ves RK18,4018,4418,442016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Dlouhá Ves RK18,4018,4418,442016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Letohrad - Kunčice UO18,4018,4918,492015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Letohrad KunčiceUO17,6018,5218,522011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Libňatov TU17,3918,5818,582014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Nevcehle JI--18,592006/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Opatovice PR--18,592000/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Lhotky ZR--18,632005/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Libuň JC18,6417,0318,642014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Chrášťany LT18,5818,6518,652012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Vitiněves JC16,9518,7718,772012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Radíkov PR--18,772001/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Kvasiny RK--18,802006/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Opatovice PR--18,842001/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Pravčice KM17,7618,8618,862008/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Letohrad - Kunčice UO18,8618,7518,862017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1997/08/16 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2000/08/20 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2001/08/18 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2002/08/17 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2003/08/30 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2004/08/28 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2005/06/05 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2006/06/04 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2007/06/03 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2008/05/30 Letohrad - Kunčice, UO, Kunčický pohár
VCU
2008/05/31 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2009/05/30 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
VCU
2010/08/07 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2011/06/04 Letohrad-Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
2012/06/02 Letohrad Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
2013/06/08 Letohrad Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
2013/06/08 Letohrad- Kunčice, 4. kolo VČHL
VČHL
2014/06/21 Letohrad- Kunčice, 7. kolo VČHL + Extraliga ČR
VČHL
2015/07/05 Letohrad- Kunčice, 5. kolo VČHL + Extraliga ČR
VČHL
2016/07/10 Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
2016/07/10 Letohrad- Kunčice, 7. kolo VČHL+ Extraliga ČR
VČHL
2017/07/22 Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/22 Letohrad- Kunčice, Kunčický pohár
VČHL
2018/07/29 Letohrad - Kunčice, 11. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/07/29 Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/09 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/10 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/23 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/24 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/07 Velké Hoštice, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/08 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/21 Brodeslavy, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/22 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/29 Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/01 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěves - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga