Letohrad- Orlice, areál Ostrov 2016 - Orlické Dozvuky

Liga: -
Místo: Letohrad - Orlice
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 08. 10. 2016 09:00
Kontakt:   Ondřej Pokorný
Telefon:  +733265840

Začátek rezervace: 28. 08. 2016 20:00
Konec rezervace: 07. 10. 2016 12:00
Začátek tipování:  28. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 07. 10. 2016 00:00
Zadal: Ondra Pokorný

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

2B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-letohrad---orlice-8097.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Letohrad - Orlice UOOndřej Matyáš
22Bašnice JCMilan Novotný
33Jinolice RenmotorJCOndra Pokorný
44Kujavy NJJan Matyáš
55Čeperka NPALeoš Kříž
66Velké Hoštice OPLukáš Pluške
77Šumvald OLBoB Kobylka
88Štíty SUVíťa
99Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
1010Myštěves HKOndra Pokorný
1111Hrabišín SURoman Jírů
1212Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
1313Dolní Čermná UOOndra Pokorný
1414Letohrad - Kunčice CUOMartin Valda
1515Trnava TRJakub Halouzka
1616Letohrad - Kunčice BUOOndra Pokorný
1717Jílové u Držkova JNPavel Štěpán
1818Trnov RKdavid rohlena
1919Bystřec AUOLinda Marešová
2020Košťálov SMLenka Poloprutská
2122Lukavice UOJosef Lehký
2223Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
2324Semechnice RKLukáš Žid
2425Záchlumí UOTomáš Cabalka
2526Hrobice PAOndra Kolibík
2627Tošovice NJLukáš Velič
2728Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
2829Velichovky NARadovan Bludský
2930Třebihošť TUMartin
3031Smidary HKOndra Pokorný
3132Lysice BKOndřej Daněk
3233Pěnčín JNJan Hloucal
3335Srch PALeoš Panchártek
3436Moravany PAMartin Valenta
3537Pšánky HKJakub Doskočil
3638Choltice PADavid čermák
3739Nepomuky UOLukáš Lešikar
3840Lanšperk UOJan Beneš
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Skrochovice OPMišelka Volná
22Letohrad - Orlice UOOndřej Matyáš
33Smidary HKEliška Rosůlková
44Nepomuky UOKateřina Krudencová
55Letohrad - Kunčice BUOSimona Faltusová
66Libuň JCAndrea Crhová
77Lanšperk UOJan Beneš
88Košťálov SMLenka Poloprutská
99Benešov u Semil SMVeronika Slavíková
1010Velichovky NAMarkéta Jebavá
1111Horní Čermná UOLukáš Lešikar


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC16,4516,0216,022014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice CUO16,4816,4216,422014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,4515,8016,452016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Stará Říše JI16,3516,4616,462016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Jinolice RenmotorJC--16,482015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Jinolice RenmotorJC--16,482015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bašnice JC--16,482015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Chrášťany LT16,5316,5816,582016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Chrášťany LT16,5316,5816,582016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bohdalín PE16,6316,4016,632016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Olešná HB16,6716,3916,672016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Plumlov PV16,2416,7616,762016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Starý Lískovec Sport BM16,7716,2216,772016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Myštěves HK16,3616,8116,812016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Trnov RK16,8317,2216,832014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Oponešice TR16,6916,8616,862016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Oponešice TR16,6916,8616,862016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Trnava TR16,9216,2916,922016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Trnava TR16,9216,2916,922016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Pšánky HK16,6116,9916,992016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Velké Hoštice OP16,4416,9916,992016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Pšánky HK16,6116,9916,992016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Letohrad - Orlice UO17,0518,4217,052014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Trnov RK--17,062015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Prchalov NJ15,8217,0817,082016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Bříšťany JC18,1617,1417,142014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Letohrad - Kunčice BUO17,1917,9117,192014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Lhotky Sport ZR17,2016,2917,202016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Chotěmice TA16,6317,2417,242016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Bašnice JC17,2917,6217,292014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Pšánky AHK--17,302015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Bystřec AUO17,3017,6117,302014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Myštěves HK--17,322015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Dolní Čermná UO17,3216,8017,322016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Myštěves HK--17,322015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Bystřec BUO17,8917,4317,432014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Letohrad - Kunčice CUO17,4417,4117,442016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Bašnice JC17,4416,7417,442016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Letohrad - Kunčice CUO17,4417,4117,442016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Bašnice JC17,4516,7417,442016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Hrobice PA17,4517,4617,462016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Jankov BN17,5016,8517,502016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Kosmonosy MB--17,532015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Obrubce MB--17,542015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Mostek UO21,4217,7017,702014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Trnov RK16,7217,7217,722016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Myštěves HK17,1717,7317,732014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Libuň JC17,9217,7817,782014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Brandýs nad Orlicí UO29,2317,8217,822014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Horní Radechová BNA--17,912015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Letohrad - Orlice UO--17,932015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Letohrad - Orlice AUO--17,932015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Bystřec AUO--17,932015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Bystřec AUO--17,932015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Horní Třešňovec AUO17,97NP17,972014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Čeperka NPA--18,022015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Podůlší BéčkoJC18,04NP18,042014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Horní Čermná AUO--18,052015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Horní Čermná AUO--18,052015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Havlovice TU18,0720,8618,072014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Horní Radechová BNA18,0919,2318,092014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Bystřec AUO17,0818,2018,202016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Havlovice TU--18,242015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Havlovice TU--18,242015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Mostek UO--18,272015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Mostek UO--18,272015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Velký Třebešov NA26,8518,3018,302014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Velichovky NA--18,312015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Moravany PA17,4618,3218,322016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Roudnice HK--18,332015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Bystřec BUO--18,382015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Bystřec BUO--18,382015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Červený Kostelec NANP18,3818,382014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Pšánky BHKNP18,4518,452014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Lanšperk UO--18,462015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Lanšperk UO--18,462015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Bystřec BUO18,2818,4918,492016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Tuř JC18,51NP18,512014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Velichovky NA18,6117,7118,612016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Slepotice PA18,6618,0518,662016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Brandýs nad Orlicí UO--18,692015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Brandýs nad Orlicí UO--18,692015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Bošín UO18,7525,5918,752014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Dolní Čermná UO19,5818,7818,782014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Letohrad - Kunčice BUO--18,832015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Letohrad - Kunčice BUO--18,832015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Dolní Čermná UO--18,842015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Dolní Čermná UO--18,842015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Horní Čermná AUO26,1418,8818,882014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Jeníkovice HK--18,922015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Choustníkovo Hradiště TU18,2818,9218,922016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Chrastavec SY17,1619,0719,072016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Letohrad - Kunčice CUO--19,082015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Letohrad - Kunčice CUO--19,082015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Horní Třešňovec AUO--19,242015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Horní Třešňovec AUO--19,242015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Přívrat UO--19,332015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Dubenec TU19,3419,0719,342016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Čeperka NPANP19,5319,532014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Hrobice PA--19,562015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2014/07/06 Letohrad- Orlice, 10. kolo VČHL
VČHL
2014/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/07/06 Letohrad- Orlice, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/10/10 Letohrad - Orlice, Dozvuky 2015
-
2016/08/07 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
EXČR
2016/08/07 Letohrad- Orlice, 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
VČHL
2016/10/08 Letohrad- Orlice, areál Ostrov, Orlické Dozvuky
-
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/04/15 Eurocamp Běšiny, O pohár starosty obce
-
2017/04/15 Dašice, hřiště, Memoriál Antonína Hory, paralelní soutěž v PÚ
-
2017/04/15 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ
-
2017/04/15 areál u školy v Litovanech, O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA 2B
-
2017/04/22 Skuteč, tréninkové hřiště FBC, O pohár starosty města, Memoriál Honzíka Kreminy
-
2017/04/22 Hodov, 4. ročník Memoriálu Františka Komínka
-
2017/04/22 Holice - Náměstí TGM, 3. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2017/04/22 Hodov, 4. ročník Memoriálu Františka Komínka
-
2017/04/22 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2017/04/29 Medlov u požární nádrže, O pohár starosty obce Medlov, Zborovice 2B
-
2017/04/30 Široká Niva fotbalové hřiště, IV. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2017/05/06 Dostihový areál Slušovice, 3. ročník O pohár starosty města Slušovice (2B)
-
2017/05/06 Bílany, hasičská zahrada, Pohárová soutěž Bílany, M,Ž na 2B
-
2017/05/13 Břidličná-fotbalové hřiště(2B), O putovní pohár Starosty Města Břidličné
-
2017/05/13 Sloup, Noční útočení v JZD
-
2017/05/19 Odry, 26. ročník Noční hasičské soutěže - 2B
-
2017/05/20 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, SDH Dešná
-
2017/05/21 Dobříš, O pohár starosty města Dobříše - IX. ročník
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/06/03 Rugby hřište, park Přelouč, Požární útoky v kat. muži, ženy, ml. a st. žáci
-
2017/06/09 Provodovice, O pohár SDH Provodovice - noční soutěž
-
2017/06/10 Oplocany hriště, OPLOCKEJ KOPEČEK , 2B .
-
2017/06/11 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2017/06/24 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/24 Vranín, Hasič. areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/07/01 Čelákovy, 6. ročník memoriálu Jaroslava Seidla
-
2017/07/01 sport. areal SDH Hostěradice, Noční soutěž 2B
-
2017/07/02 Kozmice, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce (denní) MSL 2017
-
2017/07/05 Ctiněves, fotbalové hřiště, O Pohár starostů obcí Černouček/Ctiněves.
-
2017/07/06 Jablůnka, O putovní pohár starosty
-
2017/07/08 Vidice, 8. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2017/07/08 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
-
2017/07/08 Oprechtice-f. hřiště Zahořany, O Pohár starosty obce
-
2017/07/08 ihrisko Letničie, Nočná súťaž o Zlatú medajlu starostu obce Letničie
-
2017/07/28 Sportovní areál Prosetín, Noční soutěž na 2B nástřik + nejrychlejší náběr
-
2017/08/12 Mikulůvka, O pohár starosty SDH a obce Mikulůvka
-
2017/08/18 Kozmice, hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka (noční)
-
2017/08/19 Hřiště TJ Velká Lhota, O pohár starosty SDH Velká Lhota
-
2017/08/20 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, kolo MSP 2017, 3B
-
2017/08/26 náměstí Míru, Rýmařov. 795 01, TFA Rýmařovský Železný Hasič
-
2017/09/02 Štítary, hřiště SDH Štítary, Noční soutěž, 2B
-
2017/09/16 Atletický stadion, XXII.ročník "O pohár starosty města Nová Včelnice"
-
Kdy Kde Liga