Letohrad- Orlice, areál Ostrov 2016 - Orlické Dozvuky

Liga: -
Místo: Letohrad - Orlice
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 08. 10. 2016 09:00
Kontakt:   Ondřej Pokorný
Telefon:  +733265840

Začátek rezervace: 28. 08. 2016 20:00
Konec rezervace: 07. 10. 2016 12:00
Začátek tipování:  28. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 07. 10. 2016 00:00
Zadal: Ondra Pokorný

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

2B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-letohrad---orlice-8097.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Letohrad - Orlice UOOndřej Matyáš
22Bašnice JCMilan Novotný
33Jinolice RenmotorJCOndra Pokorný
44Kujavy NJJan Matyáš
55Čeperka NPALeoš Kříž
66Velké Hoštice OPLukáš Pluške
77Šumvald OLBoB Kobylka
88Štíty SUVíťa
99Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
1010Myštěves HKOndra Pokorný
1111Hrabišín SURoman Jírů
1212Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
1313Dolní Čermná UOOndra Pokorný
1414Letohrad - Kunčice CUOMartin Valda
1515Trnava TRJakub Halouzka
1616Letohrad - Kunčice BUOOndra Pokorný
1717Jílové u Držkova JNPavel Štěpán
1818Trnov RKdavid rohlena
1919Bystřec AUOLinda Marešová
2020Košťálov SMLenka Poloprutská
2122Lukavice UOJosef Lehký
2223Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
2324Semechnice RKLukáš Žid
2425Záchlumí UOTomáš Cabalka
2526Hrobice PAOndra Kolibík
2627Tošovice NJLukáš Velič
2728Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
2829Velichovky NARadovan Bludský
2930Třebihošť TUMartin
3031Smidary HKOndra Pokorný
3132Lysice BKOndřej Daněk
3233Pěnčín JNJan Hloucal
3335Srch PALeoš Panchártek
3436Moravany PAMartin Valenta
3537Pšánky HKJakub Doskočil
3638Choltice PADavid čermák
3739Nepomuky UOLukáš Lešikar
3840Lanšperk UOJan Beneš
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Skrochovice OPMišelka Volná
22Letohrad - Orlice UOOndřej Matyáš
33Smidary HKEliška Rosůlková
44Nepomuky UOKateřina Krudencová
55Letohrad - Kunčice BUOSimona Faltusová
66Libuň JCAndrea Crhová
77Lanšperk UOJan Beneš
88Košťálov SMLenka Poloprutská
99Benešov u Semil SMVeronika Slavíková
1010Velichovky NAMarkéta Jebavá
1111Horní Čermná UOLukáš Lešikar


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--16,422014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--17,052014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bříšťany JC--17,142014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO--17,192014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bystřec AUO--17,302014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bystřec BUO--17,432014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostek UO--17,702014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Brandýs nad Orlicí UO--17,822014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horní Třešňovec AUO--17,972014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Tuř JC--18,512014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bošín UO--18,752014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Čermná UO--18,782014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Horní Čermná AUO--18,882014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Čeperka NPA--19,532014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Roudnice HK--19,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Červená BUO--19,722014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lanšperk UO--19,742014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nepomuky UO--20,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Přívrat UO--21,102014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Záchlumí UO--21,942014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dašice PA--23,252014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lukavice AUO--25,582014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Ústí nad Orlicí AUO--27,792014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lukavice BUO--42,112014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vitiněves JC15,8617,8615,862014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Louňovice pod Blaníkem BN16,4716,0716,472016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Letohrad - Kunčice UO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Letohrad - Kunčice AUO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jablonec nad Jizerou SM--16,602015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nevcehle JI16,4316,8116,812016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Vitiněves JC--16,922015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vitiněves JC--16,922015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Letohrad - Orlice UO17,0117,9017,012014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Letohrad - Orlice UO--17,012014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Myštěves HK--17,082015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Myštěves HK--17,082015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Libuň JC17,0417,1017,102016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Libuň JC17,0417,1017,102016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Libuň JC--17,202015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Libuň JC--17,202015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Česká Rybná UO--17,272014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Česká Rybná UO17,2719,3617,272014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Letohrad - Orlice UO16,5417,3117,312016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Letohrad - Orlice UO16,5417,3117,312016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Myštěves HK17,4117,6117,412014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Rokytno PA17,4217,0117,422016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Rokytno PA17,4217,0117,422016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Letohrad - Kunčice UO17,7217,6417,642014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Letohrad - Kunčice UO--17,642014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dolní Přím HK17,6720,2317,672014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Libňatov TU--17,682015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Dolní Přím HK17,6817,1317,682016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nepomuky UO--17,702015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nepomuky UO--17,702015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Vitiněves JC17,9115,6517,912016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Vitiněves JC17,9115,6517,912016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Nepomuky UO17,0717,9117,912016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Nepomuky UO17,0717,9117,912016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Letohrad - Červená UO--17,952015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Letohrad - Červená UO--17,952015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Česká Rybná UO--18,012015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Česká Rybná UO--18,012015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Letohrad - Červená UO27,2018,0418,042014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Letohrad - Červená UO--18,042014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Libuň JC20,7618,1818,182014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Dolní Přím HK--18,312015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dolní Třešňovec UO--18,762014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Dolní Třešňovec UO27,1818,7618,762014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Roudnice HK18,5418,7718,772016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Letohrad - Kunčice BUO--18,802015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Letohrad - Kunčice BUO--18,802015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nepomuky UO18,8218,9218,822014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Nepomuky UO--18,822014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Lanšperk UO--18,942015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Lanšperk UO--18,942015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Radíkov PR18,9018,9918,992016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Radíkov PR18,9018,9918,992016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Roudnice HK--19,172015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Dlouhá Ves RK18,4019,2119,212016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Dolní Třešňovec UO--19,232015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Dolní Třešňovec UO--19,232015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Bystřec UO--19,892015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Bystřec UO--19,892015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Horní Třešňovec AUO--19,962015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Horní Třešňovec AUO--19,962015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Lanšperk UO20,5120,2520,252014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Lanšperk UO--20,252014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Roudnice HK20,2528,2720,252014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Roudnice HK--20,252014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Bystřec UO20,4330,3020,432014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Bystřec UO--20,432014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Libňatov TU20,4618,3120,462016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Libňatov TU20,4618,3120,462016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Nekoř UO20,9142,3020,912014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Nekoř UO--20,912014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Libňatov TU35,1322,2122,212014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Jeníkovice HK35,3923,9123,912014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Dlouhá Ves RK--25,412015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Dlouhá Ves RK--25,412015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Letohrad - Kunčice BUO27,5417,4727,542016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Horní Třešňovec AUO31,2951,5131,292014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Horní Třešňovec UO--31,292014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Nekoř UO--48,762015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Nekoř UO--48,912015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Sychotín BBKNPNPNP2016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Sychotín BBKNPNPNP2016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2014/07/06 Letohrad- Orlice, 10. kolo VČHL
VČHL
2014/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/07/06 Letohrad- Orlice, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/10/10 Letohrad - Orlice, Dozvuky 2015
-
2016/08/07 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
EXČR
2016/08/07 Letohrad- Orlice, 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
VČHL
2016/10/08 Letohrad- Orlice, areál Ostrov, Orlické Dozvuky
-
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/03/25 Sportovní hala Velká n/V, VELICKÁ HALA
-
2017/04/15 Dašice, hřiště, Memoriál Antonína Hory, paralelní soutěž v PÚ
-
2017/04/15 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ
-
2017/04/15 areál u školy v Litovanech, O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA 2B
-
2017/04/22 Holice - Náměstí TGM, 3. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2017/04/22 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2017/04/30 Široká Niva fotbalové hřiště, IV. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/06/03 Rugby hřište, park Přelouč, Požární útoky v kat. muži, ženy, ml. a st. žáci
-
2017/06/09 Provodovice, O pohár SDH Provodovice - noční soutěž
-
2017/06/10 Oplocany hriště, OPLOCKEJ KOPEČEK , 2B .
-
2017/06/24 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/07/01 Čelákovy, 6. ročník memoriálu Jaroslava Seidla
-
2017/07/02 Študlov fotbalové hřiště, XI. ročník Memoriálu Jindřicha Polácha
-
2017/07/02 Kozmice, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce (denní) MSL 2017
-
2017/07/06 Jablůnka, O putovní pohár starosty
-
2017/07/08 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
-
2017/07/08 ihrisko Letničie, Nočná súťaž o Zlatú medajlu starostu obce Letničie
-
2017/08/12 Mikulůvka, O pohár starosty SDH a obce Mikulůvka
-
2017/08/18 Kozmice, hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka (noční)
-
2017/08/19 Hřiště TJ Velká Lhota, O pohár starosty SDH Velká Lhota
-
2017/08/20 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, kolo MSP 2017, 3B
-
2017/09/16 Atletický stadion, XXII.ročník "O pohár starosty města Nová Včelnice"
-
Kdy Kde Liga