Litenčice 2016 - Noční soutěž

Liga: -
Místo: Litenčice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 17. 09. 2016 21:00
Kontakt:   Miroslav Ovečka
Telefon:  739487647

Začátek rezervace: 28. 08. 2016 20:00
Konec rezervace: 17. 09. 2016 21:00
Začátek tipování:  17. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 17. 09. 2016 00:00
Zadal: mirrao

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhlitencice.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

NOČNÍ SOUTĚŽ 

muži a ženy 2B

prezentace od 20.00

nástup 20.45

start prvního družstva 21.00

MOŽNOST PŮJČENÍ 2 ZÁVODNÍKŮ


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-litencice-8075.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Litenčice mužiKMmirrao
22Nová Dědina mužiKMmirrao
33Hoštice ŽenyKMAntonín Novák
44TAG Zahnašovice mužiKMmirrao
55Chvalnov KMDaniel Šušlík
66Roštění KMmirrao
77Chropyně KMMarek Mucha
88Počenice ŽenyKMPavel Kunčar
99Litenčice ženyKMmirrao
1010Cetechovice KMDaniel Šušlík
1111Dětkovice VYMichal Hrabánek
1212Hoštice KMAntonín Novák
1313Křenovice PRMarek Zavřel
1414TAG Zahnašovice ženyKMmirrao
1515Myslejovice TOPPVMilan Buriánek
1616Počenice MužiKMPavel Kunčar
1717Karolín KMMartin Ondra
1818Podhradní Lhota KMJakub Adámek
1919Hrabůvka PRHonza
2020Myslejovice BPVMilan Buriánek
2121Zdislavice ŽenyKMRadek Šťastný
2222Loukov ZenyKMmarta
2323Nítkovice KMRadoslav Gregor
2424Morkovice MuziKMPavel Krejčí
2525Zdislavice MužiKMRadek Šťastný
2626Loukov MuziKMmarta
2727Morkovice ZenyKMPavel Krejčí
2828Dětkovice ženyVYMichal Hrabánek
2929Záhlinice mužiKMmirrao
3030Loučka VSOndřej
3131Jankovice UHSDH Jankovice
3232Dětkovice PVLadislav Kořínek
3333Vrchoslavice - MužiPVSDH Vrchoslavice
3434Mikulůvka mužiVSTomáš Žamboch
3535Pornice mužiKMPetr
3636Hoštice Drink TEAMKMmirrao
3737Vrchoslavice  - ŽenyPVSDH Vrchoslavice
3838Sobíšky PRJiří Kočař
3939Rymice KMRadim Svěchota
4040Velká Lhota VSJosef Sabo
4141Morkovice ŽenyKMKristina Krejčí
4242Domamyslice DvojkaPVMartin Vykopal
4343Domamyslice DvojkaPVMartin Vykopal


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Karolín KM15,9216,1916,192016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dětkovice VY16,5616,4016,562016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nová Dědina KM16,6316,1716,632016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Křenovice PR16,6716,3116,672016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myslejovice BPV16,7315,7416,732016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chropyně KM16,8117,0517,052016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Roštění KM17,4016,8017,402016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Myslejovice TOPPV15,4818,1518,152016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hoštice KM18,2618,1218,262016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chvalnov KM19,0919,2819,282016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Záhlinice KM18,1319,2819,282016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zdislavice KM19,2819,5519,552016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pornice KM20,3820,4120,412016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Morkovice KM20,1520,9220,922016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Počenice KM20,7321,7021,702016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Podolí PR23,3323,1823,332016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Litenčice KM26,3426,2426,342016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hoštice Drink TeamKM28,8627,2928,862016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Cetechovice KM29,6743,7743,772016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  TAG Zahnašovice KMNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nítkovice KMNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vrchoslavice PVNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíkov PR16,0616,1016,102016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pravčice AKM16,4516,3116,452017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  TAG Zahnašovice KM17,0017,0817,082016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hodějice VY17,0817,1917,192017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dětkovice VY16,9817,2017,202016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Rychlov KM16,7717,2917,292016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bílany KM17,1017,3517,352016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Rymice KM16,8417,4017,402016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Špičky PR17,6217,2217,622016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hlinsko PR17,6417,5817,642016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dětkovice VY17,7916,9417,792017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rymice KM17,9917,1817,992017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Radíkov PR17,1218,0718,072017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hlinsko PR17,1218,1818,182017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nětčice KM17,4018,6918,692016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  TAG Zahnašovice KM18,7118,3318,712016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Tučapy KM18,7817,5718,782016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Morkovice KM18,6818,8218,822016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  TAG Zahnašovice KM19,3217,3019,322017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Pravčice BKM19,5818,2319,582017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Počenice KM19,7219,0519,722016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Loukov KM19,7220,1020,102016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Počenice KM19,6920,4220,422015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Machová ZL20,0020,5520,552016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nětčice AKM20,8020,4720,802014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Počenice KM20,9720,8520,972016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nětčice KM20,5621,1921,192017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Morkovice KM19,3721,3521,352016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nětčice KM21,0921,6921,692015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nětčice BKM22,5122,6522,652014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Nětčice AKM22,5123,2723,272013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Pačlavice BKM23,5623,8423,842014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Litenčice KM22,9323,9423,942014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Zborovice KM23,8024,2424,242015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Litenčice KM24,8822,1724,882013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Litenčice KM25,1124,3425,112016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Zdislavice KM23,7025,8025,802013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Hoštice KM24,8126,1526,152016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Pačlavice BKM26,3625,6826,362013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Zdislavice KM26,4920,5226,492016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Zdislavice KM26,9923,4126,992015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Počenice KM28,3528,8028,802014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Litenčice KM29,5423,2729,542016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Pravčice KM18,2331,9531,952016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Pačlavice AKM21,9932,8332,832014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Hlubočany VY33,6933,7233,722015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Dětkovice VY32,1834,3534,352016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Luleč VY35,0222,0235,022013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Hoštice KM36,6224,7636,622013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Zdislavice KM35,4537,1137,112014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Pačlavice AKM37,3032,4237,302013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Koryčany KM38,3032,3738,302014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Litenčice KM44,0745,1745,172015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Loukov KM32,4232,75NP2017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Starší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pravčice KM12,2513,0013,002014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nová Dědina KM15,2614,0215,262014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zdislavice KM19,2418,6319,242014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Počenice A KM23,3823,9823,982014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nětčice KM18,5425,0825,082014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pačlavice KM30,4331,2231,222014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zborovice KM33,8233,4133,822014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Litenčice KM39,9630,5639,962014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kroměříž KM--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Počenice B KM--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Mladší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nětčice KM18,5018,9618,962014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Litenčice B KM23,0122,4223,012014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zdislavice KM23,2624,7124,712014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Litenčice A KM25,2620,2825,262014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Počenice KM26,5128,8128,812014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Zdounky KM36,5536,9736,972014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kroměříž KM39,9532,5539,952014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pačlavice KM41,6143,0443,042014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2014/06/14 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2015/06/13 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2015/09/19 Litenčice, Noční soutěž
-
2016/06/18 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2016/06/19 Litenčice, soutěž Mladých hasičů v Požárním útoku
-
2016/09/17 Litenčice, Noční soutěž
-
2017/06/17 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2017/09/16 Litenčice, Noční soutěž - O pohár starosty obce
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/08/26 náměstí Míru, Rýmařov. 795 01, TFA Rýmařovský Železný Hasič
-
2017/08/26 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2017/08/26 Bílý Potok -bývalé hřiště, H-L Praděd 2B
-
2017/08/26 Heroltice, Hřiště, ŽL -> Heroltická hasičská sešlost - 14. ročník
-
2017/08/26 Jemnice - Podolí, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2017/08/26 Kostel sv. Zdislavy, O pohár starosty obce Prostřední Bečva
-
2017/08/26 Zbraslavice, Noční soutěž na 2B
-
2017/08/26 Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák), noční soutěž pod umělým osvětlením (2.B)-(B75 C52
-
2017/08/26 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 3.ročník Memoriálu Jury Bartoňa, 2B
-
2017/08/26 Areál SDH Petrovice, Noční soutěž: O Putovní pohár SDH Petrovice
-
2017/08/26 Myslibořice, Noční soutěž v PÚ - jubilejní 10. ročník
-
2017/08/27 Areál SDH Sokolí, XVII. ročník Memoriálu Luboše Švaříčka
-
2017/08/27 Závada, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty SDH
-
2017/09/01 Jezdkovice, fotbalové hřiště, Noční soutěž 2017, 2B
-
2017/09/01 NOČNÍ HASIČSKÉ ZÁVODY Kostníky, hřiště u Hájku, KOSTNÍKY
-
2017/09/01 Areal Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota 2B
-
2017/09/02 Hřiště Dolní Bukovsko, 8.závod seriálu Č.B. dvojboj. Pouze pro okres Č.B.
-
2017/09/02 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2017/09/02 Lhotice, O putovní pohár starosty obce
-
2017/09/02 Maršovice, 12.kolo Žďárské ligy v Maršovicích 2.9.2017
-
2017/09/02 Markvarec, O pohár Starosty obce Markvarec M,Ž
-
2017/09/02 Hasičský areál v Milostovicích, 13. kolo Moravskoslezského poháru
-
2017/09/02 Zborovice, hřiště T.J. Pilana, II.ročník Noční soutěže mladých hasičů
-
2017/09/02 Jaroměřice nad / Rok Střelnice, Pohár starosty SDH
-
2017/09/02 Hřiště v Trusovicích u KD, Noční soutěž v Trusovicích Muži/ženy 2B
-
2017/09/02 Lhotice, Noční pohárová soutěž PS8 a PS12 bez omezení
-
2017/09/08 Areál hřiště v Janovicích, VIII. kolo NJL - IV r. Noční soutěž Janovice (NJ)!
-
2017/09/08 Noční Krasonice, Noční Krasonice
-
2017/09/08 Cizkrajov, Noční závody v Cizkrajově
-
2017/09/08 areál hz SDH Služovice, NHHL Služovice 2017 - noční soutěž v PÚ na 2B
-
2017/09/09 Jiřice, O pohár Starosty obce Jiřice
-
2017/09/15 Jemnice, náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2017/09/16 na hřišti u čističky, o putovní pohár SDH Písečné
-
2017/09/16 Český Brod, Sportovní den hasičských přípravek
-
2017/09/16 Atletický stadion, XXII.ročník "O pohár starosty města Nová Včelnice"
-
2017/09/16 Hněvkovice, O putovní pohár obce Hněvkovice M,Ž
-
2017/09/16 Fotbalový stadion Chropyně, Memorial Jana Zapletala
-
2017/09/16 Dolany - Hasičská zbrojnice, Noční hasičská soutěž na 2B o putovní pohár
-
2017/09/16 Hřiště TJ Sokol, Fryčovický Hrbol
-
2017/09/16 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2017/09/16 Litenčice, Noční soutěž - O pohár starosty obce
-
2017/09/17 Knínice, VII. ročník O putovní pohár SDH Knínice
-
2017/09/23 místní hřiště, O POHÁR OBCE ÚSTRAŠICE a Memoriál Patrika Pažina
-
2017/09/23 Areál Mšk Hurbanovo, Pohár primátorky mesta Hurbanovo
-
2017/09/23 Kulturní areál Výkleky, Pohárová soutěž v PÚ ( muži - 3B, ženy - 2B )
-
2017/09/23 Výkleky, Pohárová soutěž v požárním útoku Výkleky 2017
-
2017/09/23 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 Olomouc - pohár starosky OSH, Olomouc stadion Lokomotiva - Pohár starostky OSH
-
2017/09/23 Police - zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2017/10/07 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga