Litenčice 2016 - Noční soutěž

Liga: -
Místo: Litenčice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 17. 09. 2016 21:00
Kontakt:   Miroslav Ovečka
Telefon:  739487647

Začátek rezervace: 28. 08. 2016 20:00
Konec rezervace: 17. 09. 2016 21:00
Začátek tipování:  17. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 17. 09. 2016 00:00
Zadal: mirrao

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhlitencice.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

NOČNÍ SOUTĚŽ 

muži a ženy 2B

prezentace od 20.00

nástup 20.45

start prvního družstva 21.00

MOŽNOST PŮJČENÍ 2 ZÁVODNÍKŮ


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-litencice-8075.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Litenčice mužiKMmirrao
22Nová Dědina mužiKMmirrao
33Hoštice ŽenyKMAntonín Novák
44Zahnašovice mužiKMmirrao
55Chvalnov KMDaniel Šušlík
66Roštění KMmirrao
77Chropyně KMMarek Mucha
88Počenice ŽenyKMPavel Kunčar
99Litenčice ženyKMmirrao
1010Cetechovice KMDaniel Šušlík
1111Dětkovice VYMichal Hrabánek
1212Hoštice KMAntonín Novák
1313Křenovice PRMarek Zavřel
1414Zahnašovice ženyKMmirrao
1515Myslejovice TOPPVMilan Buriánek
1616Počenice MužiKMPavel Kunčar
1717Karolín KMMartin Ondra
1818Podhradní Lhota KMJakub Adámek
1919Hrabůvka PRHonza
2020Myslejovice BPVMilan Buriánek
2121Zdislavice ŽenyKMRadek Šťastný
2222Loukov ZenyKMmarta
2323Nítkovice KMRadoslav Gregor
2424Morkovice MuziKMPavel Krejčí
2525Zdislavice MužiKMRadek Šťastný
2626Loukov MuziKMmarta
2727Morkovice ZenyKMPavel Krejčí
2828Dětkovice ženyVYMichal Hrabánek
2929Záhlinice mužiKMmirrao
3030Loučka VSOndřej
3131Jankovice UHSDH Jankovice
3232Dětkovice PVLadislav Kořínek
3333Vrchoslavice - MužiPVSDH Vrchoslavice
3434Mikulůvka mužiVSTomáš Žamboch
3535Pornice mužiKMPetr
3636Hoštice Drink TEAMKMmirrao
3737Vrchoslavice  - ŽenyPVSDH Vrchoslavice
3838Sobíšky PRJiří Kočař
3939Rymice KMRadim Svěchota
4040Velká Lhota VSJosef Sabo
4141Morkovice ŽenyKMKristina Krejčí
4242Domamyslice DvojkaPVMartin Vykopal
4343Domamyslice DvojkaPVMartin Vykopal


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Karolín KM15,9216,1916,192016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dětkovice VY16,5616,4016,562016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nová Dědina KM16,6316,1716,632016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Křenovice PR16,6716,3116,672016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myslejovice BPV16,7315,7416,732016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chropyně KM16,8117,0517,052016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Roštění KM17,4016,8017,402016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Myslejovice TOPPV15,4818,1518,152016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hoštice KM18,2618,1218,262016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chvalnov KM19,0919,2819,282016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Záhlinice KM18,1319,2819,282016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zdislavice KM19,2819,5519,552016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pornice KM20,3820,4120,412016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Morkovice KM20,1520,9220,922016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Počenice KM20,7321,7021,702016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Podolí PR23,3323,1823,332016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Litenčice KM26,3426,2426,342016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hoštice Drink TeamKM28,8627,2928,862016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Cetechovice KM29,6743,7743,772016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zahnašovice KMNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nítkovice KMNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vrchoslavice PVNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíkov PR16,0616,1016,102016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zahnašovice KM17,0017,0817,082016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dětkovice VY16,9817,2017,202016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Rychlov KM16,7717,2917,292016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bílany KM17,1017,3517,352016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Rymice KM16,8417,4017,402016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Špičky PR17,6217,2217,622016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hlinsko PR17,6417,5817,642016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nětčice KM17,4018,6918,692016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Zahnašovice KM18,7118,3318,712016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Tučapy KM18,7817,5718,782016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Morkovice KM18,6818,8218,822016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Počenice KM19,7219,0519,722016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Loukov KM19,7220,1020,102016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Počenice KM19,6920,4220,422015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Machová ZL20,0020,5520,552016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nětčice AKM20,8020,4720,802014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Počenice KM20,9720,8520,972016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Morkovice KM19,3721,3521,352016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nětčice KM21,0921,6921,692015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nětčice BKM22,5122,6522,652014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nětčice AKM22,5123,2723,272013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Pačlavice BKM23,5623,8423,842014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Litenčice KM22,9323,9423,942014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Zborovice KM23,8024,2424,242015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Litenčice KM24,8822,1724,882013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Litenčice KM25,1124,3425,112016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Zdislavice KM23,7025,8025,802013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Hoštice KM24,8126,1526,152016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Pačlavice BKM26,3625,6826,362013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Zdislavice KM26,4920,5226,492016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Zdislavice KM26,9923,4126,992015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Počenice KM28,3528,8028,802014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Litenčice KM29,5423,2729,542016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Pravčice KM18,2331,9531,952016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Pačlavice AKM21,9932,8332,832014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Hlubočany VY33,6933,7233,722015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Dětkovice VY32,1834,3534,352016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Luleč VY35,0222,0235,022013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Hoštice KM36,6224,7636,622013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Zdislavice KM35,4537,1137,112014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Pačlavice AKM37,3032,4237,302013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Koryčany KM38,3032,3738,302014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Litenčice KM44,0745,1745,172015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Starší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pravčice KM12,2513,0013,002014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nová Dědina KM15,2614,0215,262014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zdislavice KM19,2418,6319,242014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Počenice A KM23,3823,9823,982014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nětčice KM18,5425,0825,082014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pačlavice KM30,4331,2231,222014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zborovice KM33,8233,4133,822014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Litenčice KM39,9630,5639,962014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Počenice B KM--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kroměříž KM--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Mladší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nětčice KM18,5018,9618,962014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Litenčice B KM23,0122,4223,012014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zdislavice KM23,2624,7124,712014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Litenčice A KM25,2620,2825,262014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Počenice KM26,5128,8128,812014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Zdounky KM36,5536,9736,972014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kroměříž KM39,9532,5539,952014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pačlavice KM41,6143,0443,042014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2014/06/14 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2015/06/13 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2015/09/19 Litenčice, Noční soutěž
-
2016/06/18 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2016/06/19 Litenčice, soutěž Mladých hasičů v Požárním útoku
-
2016/09/17 Litenčice, Noční soutěž
-
2017/06/17 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/01/21 Brně - Městská hala Vodova, Štafeta 4x60 (2x2x60m)
-
2017/01/28 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2017/02/11 Nevřeň, ICE CUP 2017
-
2017/02/19 Dolní Loučky, Dolnoloučská zima
-
2017/04/15 Dašice, hřiště, Memoriál Antonína Hory, paralelní soutěž v PÚ
-
2017/04/22 Náměstí TGM, 3. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2017/04/22 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2017/04/30 Široká Niva fotbalové hřiště, IV. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/06/03 Rugby hřište, park Přelouč, Požární útoky v kat. muži, ženy, ml. a st. žáci
-
2017/06/24 Knínice, hříště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/07/02 Študlov fotbalové hřiště, XI. ročník Memoriálu Jindřicha Polácha
-
2017/07/02 Kozmice, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce (denní) MSL 2017
-
2017/07/08 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
-
2017/07/08 ihrisko Letničie, Nočná súťaž o Zlatú medajlu starostu obce Letničie
-
2017/08/12 Fotbalové hřiště, Pohárová soutěž
-
2017/08/18 Kozmice, hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka (noční)
-
2017/08/20 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, kolo MSP 2017, 3B
-
Kdy Kde Liga