Litenčice 2017 - Memoriál Pavlů Měrkových

Liga: PHL
Místo: Litenčice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 17. 06. 2017 13:00
Kontakt:   Miroslav Ovečka
Telefon:  739 487 647

Začátek rezervace: 04. 06. 2017 20:00
Konec rezervace: 16. 06. 2017 20:00
Začátek tipování:  03. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 25. 06. 2017 00:00
Zadal: Mishi

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhlitencice.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Nástup družstev v 12:45, start prvního družstva 13:00

Kategorie: Muži 3B a Ženy 2B
Základna: Zámková dlažba, zbytek tráva
Povrch: Rovný travnatý povrch, fotbalové hřiště
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-litencice-8286.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Litenčice KMMishi
22Polkovice PRMishi
33Křenovice PRMishi
44TAG Zahnašovice KMMishi
55Mladcová ZLMishi
66Mistřice UHMishi
77Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
88Pravčice KMMishi
99Rymice KMMishi
1010Karolín KMMishi
1111Luboměř NJMishi
1212Přílepy KMmirrao
1313Radkova Lhota PRMishi
1414Nová Dědina KMMishi
1515Vítonice KMMishi
1616Nětčice KMMishi
1717Dětkovice VYMichal Hrabánek
1818Špičky PRpavel bohac
1919Hrabůvka PRHonza
2020Valšovice (Hranice VI) PRPetr Řeháček
2121Vrchoslavice PVSDH Vrchoslavice
2222Hlinsko PRPetr Šromota
2323Babice VSPetr Korábečný
2424Sulimov KMJaroslav Ševčík
2525Hodějice VYAleš Knos
2626Bílany KMPetra Nadymáčková
2760Ludslavice KMPavel Lužík
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Radíkov PRMishi
23TAG Zahnašovice KMMishi
34Rymice KMMishi
45Dětkovice VYMichal Hrabánek
56Pravčice AKMMishi
67Loukov KMmarta
78Hlinsko PRPetr Šromota
811Pravčice BKMMishi
912Hodějice VYDenisa Kežlínková
1030Nětčice KMMishi


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Luboměř NJ14,6515,3515,352017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  TAG Zahnašovice KM15,7115,4215,712017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Karolín KM15,9216,1916,192016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hrabůvka PR16,1316,2816,282017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Křenovice PR16,2616,3916,392017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dětkovice VY16,5616,4016,562016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nová Dědina KM16,6316,1716,632016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Křenovice PR16,6716,3116,672016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Myslejovice BPV16,7315,7416,732016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chropyně KM16,8117,0517,052016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Roštění KM17,4016,8017,402016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dětkovice VY16,4117,5917,592017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Litenčice BKM16,9317,9217,922017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Myslejovice TOPPV15,4818,1518,152016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hoštice KM18,2618,1218,262016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vrbka KM18,5418,7218,722017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chvalnov KM19,0919,2819,282016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Záhlinice KM18,1319,2819,282016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Morkovice KM19,4517,4919,452017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zdislavice KM19,2819,5519,552016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kostelany KM20,0019,1620,002017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Pornice KM20,3820,4120,412016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Morkovice KM20,1520,9220,922016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Medlov KM20,6321,2221,222017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Pustiměř dorostVY20,8621,2521,252017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Pustiměř VY21,5421,2321,542017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Počenice KM20,7321,7021,702016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Zborovice KM22,0920,8822,092017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Podolí PR23,3323,1823,332016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Litenčice KM23,0524,1324,132017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Litenčice KM26,3426,2426,342016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Hoštice KM28,4528,6328,632017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Zdounky KM28,8319,9028,832017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hoštice Drink TeamKM28,8627,2928,862016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Chvalnov KM31,6819,1231,682017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hoštice Drink TeamKM18,7532,9432,942017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Cetechovice KM29,6743,7743,772016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Lutopecny KM52,8748,6552,872017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Myslejovice PVNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  TAG Zahnašovice KMNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Karolín KMNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Nítkovice KMNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Pornice KMNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Vrchoslavice PVNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Topolany VYNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíkov PR16,0616,1016,102016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pravčice AKM16,4516,3116,452017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  TAG Zahnašovice KM17,0017,0817,082016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hodějice VY17,0817,1917,192017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dětkovice VY16,9817,2017,202016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Rychlov KM16,7717,2917,292016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bílany KM17,1017,3517,352016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Rymice KM16,8417,4017,402016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Špičky PR17,6217,2217,622016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hlinsko PR17,6417,5817,642016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dětkovice VY17,7117,3717,712017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dětkovice VY17,7916,9417,792017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Rymice KM17,9917,1817,992017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Radíkov PR17,1218,0718,072017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hlinsko PR17,1218,1818,182017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nětčice KM17,4018,6918,692016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  TAG Zahnašovice KM18,7118,3318,712016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Tučapy KM18,7817,5718,782016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Morkovice KM18,6818,8218,822016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  TAG Zahnašovice KM19,3217,3019,322017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Počenice KM19,4219,0719,422017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  TAG Zahnašovice KM18,8919,4919,492017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Pravčice BKM19,5818,2319,582017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Počenice KM19,7219,0519,722016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Loukov KM19,7220,1020,102016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Počenice KM19,6920,4220,422015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Machová ZL20,0020,5520,552016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nětčice AKM20,8020,4720,802014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Počenice KM20,9720,8520,972016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nětčice KM20,5621,1921,192017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Morkovice KM19,3721,3521,352016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Nětčice KM21,0921,6921,692015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nětčice BKM22,5122,6522,652014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nětčice AKM22,5123,2723,272013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Pačlavice BKM23,5623,8423,842014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Litenčice KM22,9323,9423,942014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Zborovice KM23,8024,2424,242015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Litenčice KM24,8822,1724,882013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Litenčice KM25,1124,3425,112016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Hoštice KM24,8825,2825,282017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Zdislavice KM23,7025,8025,802013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Hoštice KM24,8126,1526,152016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Pačlavice BKM26,3625,6826,362013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Zdislavice KM26,4920,5226,492016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Zdislavice KM26,9923,4126,992015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Počenice KM28,3528,8028,802014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Litenčice KM29,5423,2729,542016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Litenčice KM31,5821,8831,582017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Pravčice KM18,2331,9531,952016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Pačlavice AKM21,9932,8332,832014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Hlubočany VY33,6933,7233,722015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Dětkovice VY32,1834,3534,352016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Luleč VY35,0222,0235,022013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Hoštice KM36,6224,7636,622013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Zdislavice KM35,4537,1137,112014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Pačlavice AKM37,3032,4237,302013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Koryčany KM38,3032,3738,302014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Litenčice KM44,0745,1745,172015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Morkovice KMNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Loukov KM32,4232,75NP2017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Starší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pravčice KM12,2513,0013,002014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nová Dědina KM15,2614,0215,262014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zdislavice KM19,2418,6319,242014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Počenice A KM23,3823,9823,982014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nětčice KM18,5425,0825,082014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pačlavice KM30,4331,2231,222014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zborovice KM33,8233,4133,822014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Litenčice KM39,9630,5639,962014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Počenice B KM--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kroměříž KM--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Mladší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nětčice KM18,5018,9618,962014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Litenčice B KM23,0122,4223,012014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zdislavice KM23,2624,7124,712014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Litenčice A KM25,2620,2825,262014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Počenice KM26,5128,8128,812014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Zdounky KM36,5536,9736,972014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kroměříž KM39,9532,5539,952014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pačlavice KM41,6143,0443,042014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2014/06/14 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2015/06/13 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2015/09/19 Litenčice, Noční soutěž
-
2016/06/18 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2016/06/19 Litenčice, soutěž Mladých hasičů v Požárním útoku
-
2016/09/17 Litenčice, Noční soutěž
-
2017/06/17 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2017/09/16 Litenčice, Noční soutěž - O pohár starosty obce
-
2018/06/16 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/26 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2018/06/16 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2018/06/17 Křenovice, 20. ročník O putovní pohár obce Křenovice
PHL
2018/06/30 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2018/07/07 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2018/07/15 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2018/07/21 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2018/07/22 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice
PHL
2018/07/28 Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy
PHL
2018/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2018/08/11 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
PHL
2018/08/19 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice
PHL
2018/09/01 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
Kdy Kde Liga