Litenčice 2017 - Noční soutěž - O pohár starosty obce

Liga: -
Místo: Litenčice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 16. 09. 2017 20:30
Kontakt:   Miroslav Ovečka
Telefon:  739487647

Začátek rezervace: 03. 09. 2017 20:00
Konec rezervace: 15. 09. 2017 20:00
Začátek tipování:  16. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 16. 09. 2017 00:00
Zadal: mirrao

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhlitencice.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

SDH Litenčice pořádá 3.ročník Noční soutěže

Kategorie Muži i ženy 2B

možnost půjčení dvou závodníku


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-litencice-9071.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Litenčice KMmirrao
22Chvalnov KMmirrao
33Hoštice KMmirrao
44TAG Zahnašovice KMmirrao
55Litenčice ženyKMmirrao
66Počenice ženyKMmirrao
77Karolín KMmirrao
88TAG Zahnašovice ženyKMmirrao
99Křenovice PRmirrao
1010Pornice mužiKMPetr
1111Morkovice KMPavel Krejčí
1212Dětkovice VYMichal Hrabánek
1313Medlov KMZdeněk Bršlica
1414Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1515Myslejovice PVAlča Buriánková
1616Nítkovice KMmirrao
1717Dětkovice ŽenyVYMichal Hrabánek
1818Morkovice ŽenyKMPavel Krejčí
1919Litenčice BKMRadoslav Gregor
2020Rymice KMRadim Svěchota
2121Hoštice ŽenyKMStanislav Župka
2222Pustiměř DorostVYPetra Krejčiříková
2323Hrabůvka PRHonza
2424Vrbka KMViliam Pospíšil
2525Doloplazy PVRené Běhal
2626Luboměř NJJakub Vojtek
2727Pustiměř ŽenyVYPetra Krejčiříková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Luboměř NJ14,6515,3515,352017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  TAG Zahnašovice KM15,7115,4215,712017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Karolín KM15,9216,1916,192016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hrabůvka PR16,1316,2816,282017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Křenovice PR16,2616,3916,392017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dětkovice VY16,5616,4016,562016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nová Dědina KM16,6316,1716,632016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Křenovice PR16,6716,3116,672016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Myslejovice BPV16,7315,7416,732016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chropyně KM16,8117,0517,052016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Roštění KM17,4016,8017,402016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dětkovice VY16,4117,5917,592017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Litenčice BKM16,9317,9217,922017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Myslejovice TOPPV15,4818,1518,152016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hoštice KM18,2618,1218,262016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vrbka KM18,5418,7218,722017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chvalnov KM19,0919,2819,282016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Záhlinice KM18,1319,2819,282016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Morkovice KM19,4517,4919,452017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zdislavice KM19,2819,5519,552016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kostelany KM20,0019,1620,002017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Pornice KM20,3820,4120,412016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Morkovice KM20,1520,9220,922016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Medlov KM20,6321,2221,222017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Pustiměř dorostVY20,8621,2521,252017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Pustiměř VY21,5421,2321,542017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Počenice KM20,7321,7021,702016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Zborovice KM22,0920,8822,092017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Podolí PR23,3323,1823,332016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Litenčice KM23,0524,1324,132017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Litenčice KM26,3426,2426,342016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Hoštice KM28,4528,6328,632017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Zdounky KM28,8319,9028,832017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hoštice Drink TeamKM28,8627,2928,862016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Chvalnov KM31,6819,1231,682017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hoštice Drink TeamKM18,7532,9432,942017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Cetechovice KM29,6743,7743,772016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Lutopecny KM52,8748,6552,872017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nítkovice KMNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Pornice KMNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Vrchoslavice PVNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Topolany VYNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Myslejovice PVNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  TAG Zahnašovice KMNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Karolín KMNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíkov PR16,0616,1016,102016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pravčice AKM16,4516,3116,452017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  TAG Zahnašovice KM17,0017,0817,082016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hodějice VY17,0817,1917,192017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dětkovice VY16,9817,2017,202016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Rychlov KM16,7717,2917,292016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bílany KM17,1017,3517,352016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Rymice KM16,8417,4017,402016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Špičky PR17,6217,2217,622016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hlinsko PR17,6417,5817,642016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dětkovice VY17,7117,3717,712017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dětkovice VY17,7916,9417,792017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Rymice KM17,9917,1817,992017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Radíkov PR17,1218,0718,072017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hlinsko PR17,1218,1818,182017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nětčice KM17,4018,6918,692016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  TAG Zahnašovice KM18,7118,3318,712016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Tučapy KM18,7817,5718,782016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Morkovice KM18,6818,8218,822016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  TAG Zahnašovice KM19,3217,3019,322017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Počenice KM19,4219,0719,422017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  TAG Zahnašovice KM18,8919,4919,492017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Pravčice BKM19,5818,2319,582017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Počenice KM19,7219,0519,722016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Loukov KM19,7220,1020,102016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Počenice KM19,6920,4220,422015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Machová ZL20,0020,5520,552016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nětčice AKM20,8020,4720,802014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Počenice KM20,9720,8520,972016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nětčice KM20,5621,1921,192017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Morkovice KM19,3721,3521,352016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Nětčice KM21,0921,6921,692015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nětčice BKM22,5122,6522,652014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nětčice AKM22,5123,2723,272013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Pačlavice BKM23,5623,8423,842014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Litenčice KM22,9323,9423,942014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Zborovice KM23,8024,2424,242015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Litenčice KM24,8822,1724,882013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Litenčice KM25,1124,3425,112016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Hoštice KM24,8825,2825,282017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Zdislavice KM23,7025,8025,802013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Hoštice KM24,8126,1526,152016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Pačlavice BKM26,3625,6826,362013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Zdislavice KM26,4920,5226,492016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Zdislavice KM26,9923,4126,992015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Počenice KM28,3528,8028,802014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Litenčice KM29,5423,2729,542016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Litenčice KM31,5821,8831,582017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Pravčice KM18,2331,9531,952016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Pačlavice AKM21,9932,8332,832014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Hlubočany VY33,6933,7233,722015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Dětkovice VY32,1834,3534,352016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Luleč VY35,0222,0235,022013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Hoštice KM36,6224,7636,622013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Zdislavice KM35,4537,1137,112014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Pačlavice AKM37,3032,4237,302013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Koryčany KM38,3032,3738,302014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Litenčice KM44,0745,1745,172015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Morkovice KMNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Loukov KM32,4232,75NP2017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Starší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pravčice KM12,2513,0013,002014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nová Dědina KM15,2614,0215,262014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zdislavice KM19,2418,6319,242014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Počenice A KM23,3823,9823,982014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nětčice KM18,5425,0825,082014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pačlavice KM30,4331,2231,222014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zborovice KM33,8233,4133,822014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Litenčice KM39,9630,5639,962014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Počenice B KM--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kroměříž KM--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Mladší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nětčice KM18,5018,9618,962014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Litenčice B KM23,0122,4223,012014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zdislavice KM23,2624,7124,712014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Litenčice A KM25,2620,2825,262014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Počenice KM26,5128,8128,812014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Zdounky KM36,5536,9736,972014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kroměříž KM39,9532,5539,952014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pačlavice KM41,6143,0443,042014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2014/06/14 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2015/06/13 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2015/09/19 Litenčice, Noční soutěž
-
2016/06/18 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2016/06/19 Litenčice, soutěž Mladých hasičů v Požárním útoku
-
2016/09/17 Litenčice, Noční soutěž
-
2017/06/17 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2017/09/16 Litenčice, Noční soutěž - O pohár starosty obce
-
2018/06/16 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/12/09 Kuřim, parkoviště u TOS Kuřim, O Vánočního kapra SDH Kuřim
-
2017/12/09 Prosetín, V. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky
-
2018/04/14 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory
-
2018/05/05 FK Velké Hoštice, Hoštická májová soutěž na 2B
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
Kdy Kde Liga