Loukov 2017 - O putovní pohár starosty SDH Loukov

Liga: PHL
Místo: Loukov
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 24. 06. 2017 09:30
Kontakt:   Martin Rosecký
Telefon:  725 381 968

Začátek rezervace: 11. 06. 2017 20:00
Konec rezervace: 23. 06. 2017 20:00
Začátek tipování:  10. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 02. 07. 2017 00:00
Zadal: Mishi

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Nástup družstev v 9:15, start prvního družstva 9:30

Kategorie: Muži 3B a Ženy 2B
Základna: Náběh k základně a povrch kolem základny z asfaltu
Povrch: Rovný travnatý povrch, fotbalové hřiště
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-loukov-8287.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Loukov KMMishi
22Přílepy KMMishi
33Podhradní Lhota KMMishi
44TAG Zahnašovice KMMishi
55Mladcová ZLMishi
66Mistřice UHMishi
77Litenčice KMMishi
88Pravčice KMMishi
99Rymice KMMishi
1010Karolín KMMishi
1111Luboměř NJMishi
1212Ludslavice KMPavel Lužík
1313Radkova Lhota PRMishi
1414Nová Dědina KMMishi
1515Vítonice KMMishi
1616Nětčice KMMishi
1717Křenovice PRMishi
1818Hrabůvka PRHonza
1919Brusné KMMartin Šťastný
2020Lešná VSmarta
2121Špičky PRJarda Schneider
2222Vrchoslavice PVRadim Janečka
2323Ratiboř MužiVSOndřej Bártek
2424Vrbka KMViliam Pospíšil
2525Valšovice (Hranice VI) PRPetr Řeháček
2626Hlinsko PRPetr Šromota
2727Babice VSMishi
2828Roštění KMPavel Lajda
2960Sulimov KMSvatopluk Minařík
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Loukov KMMishi
22Špičky PRMishi
33TAG Zahnašovice KMMishi
44Rymice KMMishi
55Nětčice KMMishi
66Pravčice AKMMishi
77Lešná VSmarta
88Radíkov PRMagdaléna Hlavová
910Brusné KMMartin Šťastný
1012Hlinsko PRPetr Šromota
1113Pravčice BKMMishi


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Špičky PR16,9316,8616,932017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  TAG Zahnašovice KM16,9616,7716,962016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Babice VS16,9317,1617,162016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Pravčice KM17,1317,4117,412013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Hlubočky OL17,5817,2217,582014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Pravčice KM17,6317,5417,632016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Luboměř NJ17,4517,7217,722014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Ludslavice KM17,4517,7617,762013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  TAG Zahnašovice KM17,8217,0517,822014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Podhradní Lhota KM17,8917,7917,892017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Plumlov PV16,7717,9017,902017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Špičky PR17,6017,9417,942016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Babice VS16,82117,9717,972017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Mladcová ZL18,0517,3418,052017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  TAG Zahnašovice KM17,8818,0618,062013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Mistřice UH17,3618,0718,072014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  TAG Zahnašovice KM18,1016,6718,102017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Valšovice (Hranice VI) PR18,1217,6518,122014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mladcová ZL17,9218,1318,132014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Vítonice KM18,1517,8218,152013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Martinice KM18,2418,1918,242014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Špičky PR17,5918,2518,252015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Ludslavice KM17,8418,3018,302015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Rymice KM18,2518,3418,342014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Hlubočky OL20,4718,3618,362013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Mladcová ZL18,0618,3918,392013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Radkova Lhota PR18,4118,0918,412016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Pravčice KM17,4218,4218,422017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Valšovice (Hranice VI) PR18,4317,7218,432015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Radkova Lhota PR18,4818,3818,482017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Mistřice UH18,4817,8518,482015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Karolín KM18,5018,1718,502016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  TAG Zahnašovice KM18,5218,2218,522015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Karolín KM18,5317,4918,532014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Rychlov KM18,0718,5818,582013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Litenčice KM18,6418,6718,672014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Polkovice PR18,7717,9518,772014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Rymice KM18,1618,8918,892017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Počenice KM18,9218,7818,922013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Ludslavice KM18,4419,0119,012016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Karolín BKM17,5619,0219,022013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Valšovice (Hranice VI) PR17,0919,0319,032017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Luboměř NJ19,0618,5119,062015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Rychlov KM18,2619,0719,072016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Litenčice KM18,8619,1119,112015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Šarovy ZL18,0319,2219,222015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Rajnochovice KM18,9219,3619,362013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Rychlov KM18,9019,3619,362015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Rymice KM18,4719,3719,372015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Ludslavice KM18,7019,3819,382014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Litenčice KM19,4118,0419,412016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Sulimov KM19,4319,4319,432015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Hlinsko PR19,4519,3319,452017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Karolín KM18,7119,5019,502015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Roštění KM19,6218,7119,622014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Roštění KM19,6319,1519,632017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Litenčice KM19,6418,6719,642017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Hlubočky OL18,3619,6619,662015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Vítonice KM19,7118,2519,712016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Vítonice KM19,7219,6019,722017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Radkova Lhota PR17,4219,8619,862015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Nová Dědina BKM19,9019,8219,902016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Paršovice PR19,1619,9219,922013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Rychlov KM19,3320,2320,232014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Počenice KM19,1820,3220,322014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Roštění KM20,0820,3820,382013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Rouské PR19,1020,5320,532016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Podhradní Lhota KM18,3720,5920,592013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Vítonice KM20,6517,9120,652014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Hlinsko PR20,8917,6620,892013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Karolín KM21,0417,4021,042017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Nová Dědina BKM18,9121,2521,252015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Loukov KM21,2621,3721,372015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Tučapy KM21,4421,2221,442013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Provodovice PR21,4520,7121,452013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Nová Dědina KM21,0821,5221,522013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Počenice KM21,4921,6321,632015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Nová Dědina KM21,7018,8621,702017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Podhradní Lhota KM21,9421,5821,942016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Loukov KM21,6721,9821,982017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Loukov KM20,7822,0522,052013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Mladcová ZL21,8422,3022,302015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Loukov KM22,4221,5622,422016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Skalička PR22,4521,1322,452016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Brusné KM22,6021,7422,602016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Nětčice KM22,9421,8022,942017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Rymice KM23,1918,5823,192016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Záhlinice KM24,2423,9824,242013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Roštění KM24,4919,5824,492015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Luboměř NJ18,3124,7324,732016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Mistřice UH25,2117,2025,212016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Vrbka KM23,6925,9625,962017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Nětčice KM26,2426,0526,242015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Křenovice PR18,1626,2426,242017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Litenčice KM26,7123,9826,712013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Ludslavice KM19,3727,8927,892017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Dobrotice KM28,3527,6728,352013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Nětčice KM28,6028,2928,602016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Roštění KM19,4429,5429,542016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Nová Dědina KM29,9329,0229,932014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/08/02 Loukov , KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2004/08/02 Loukov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2005/07/30 Loukov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2006/07/29 Loukov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2007/08/12 Loukov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2008/07/26 Libosváry, PR, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2009/07/25 Loukov-Libosváry, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2010/07/24 Loukov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2013/08/24 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2014/08/23 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2015/08/22 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2016/08/13 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2017/06/24 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2018/07/07 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/26 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2018/06/16 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2018/06/17 Křenovice, 20. ročník O putovní pohár obce Křenovice
PHL
2018/06/30 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2018/07/07 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2018/07/15 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2018/07/21 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2018/07/22 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice
PHL
2018/07/28 Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy
PHL
2018/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2018/08/11 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
PHL
2018/08/19 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice
PHL
2018/09/01 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
Kdy Kde Liga