LUDRA CUP Drahanovice 2017 - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Ludéřov
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 29. 07. 2017 21:00
Kontakt:   delegát ONL: Hlavinka Tomáš
Telefon:  732 507 699

Začátek rezervace: 23. 07. 2017 19:00
Konec rezervace: 29. 07. 2017 17:00
Začátek tipování:  29. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 29. 07. 2017 00:00
Zadal: Pavel Navrátil

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhluderov/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Hasičský areál "Za bytovkami"


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-luderov-8362.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Ludéřov mužiOLPavel Navrátil
22Měrotín OLTomáš Hlavinka
33Tršice OLJaroslav Hubka
44Pěnčín PVPeťa Bartoňková
55Bílovice PVPavel Navrátil
66Myslejovice PVAlča Buriánková
77Ivanovice na Hané MužiVYSDH Ivanovice na Hané
88Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
99Laškov mužiPVLenka Kopečná
1010Hlubočky OLTomáš Palička
1111Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
1212Olešnice ŽenyOLRadka Skoaplová
1313Břidličná BRJíří Skopal
1414Trusovice ŽenyOLTomáš Hradil
1515Olešnice X - teamOLTomáš Hlavinka
1616Náměšť na Hané mužiOLRudolf Piterka
1717Krasice ŽenyPVKarolína Burešová
1818Drahanovice OLJan Řezníček
1919Myslejovice PVAlča Buriánková
2020Nové Dvory ženyOLJiřina Navrátilová
2121Dětkovice MužiVYSDH Ivanovice na Hané
2222Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
2323Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
2424Olešnice X-teamOLRadka Skoaplová
2525Dětkovice MužiPVLadislav Kořínek
2626Stražisko mužiPVPavel Navrátil
2727Haňovice OLMafka Sobotová
2828Dětkovice ŽenyPVLadislav Kořínek
2929Cholina OLPatrik Maksant
3030Velký Týnec Ženy OLAnna Majerova
3131Střelice OLMafka Sobotová
3232Náměšť na Hané ženyOLRudolf Piterka
3333Šumvald OLBoB Kobylka
3434Sobíšky PRHonza Balint
3535Cholina ŽenyOLPatrik Maksant
3636Krasice PVBarča Burešová
3737Velký Týnec muži OLAnna Majerova
3838Střížov mužiOLMartin Andrýsek
3939Dub nad Moravou OLTomáš Palička
4040Kožušany OLPetr Zmeškal
4141Hlubočky MužiOLTomáš Palička
4242Dolní Studénky MužiSUJan Rotter
4343Moravičany ŽenySUMartin
4444Kožušany ženyOLPetr Zmeškal
4545Dolany OLPetr Holoubek
4646Újezd ženyOLPetr Petr
4747Podolí PRBřeťa Koplík
4848Dolany BOLPetr Holoubek
4949Svésedlice ŽenyOLAleš Zavadil
5050Mokrá BBOMiroslav Neveselý
5151Hodějice ženyVYDenisa Kežlínková
5252Mladeč OLMiroslav Mlčoch
5353Svésedlice MužiOLAleš Zavadil
5454Benešov BKMartin Švéda
5555Troubelice OLTomáš Kotraš
5657Mladeč ŽenyOLMiroslav Mlčoch
5758Droždín OLJiří Hájek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/04 Ludéřov, na návsi, XVII. ročník "O putovní pohár sv. Floriána"
-
2016/07/30 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž v požárním útoku, 2B
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže