LUDRA CUP Drahanovice 2017 - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Ludéřov
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 29. 07. 2017 21:00
Kontakt:   delegát ONL: Hlavinka Tomáš
Telefon:  732 507 699

Začátek rezervace: 23. 07. 2017 19:00
Konec rezervace: 29. 07. 2017 17:00
Začátek tipování:  29. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 29. 07. 2017 00:00
Zadal: Pavel Navrátil

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhluderov/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Hasičský areál "Za bytovkami"


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-luderov-8362.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Ludéřov mužiOLPavel Navrátil
22Měrotín OLTomáš Hlavinka
33Tršice OLJaroslav Hubka
44Pěnčín PVPeťa Bartoňková
55Bílovice PVPavel Navrátil
66Myslejovice PVAlča Buriánková
77Ivanovice na Hané MužiVYSDH Ivanovice na Hané
88Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
99Laškov mužiPVLenka Kopečná
1010Hlubočky OLTomáš Palička
1111Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
1212Olešnice ŽenyOLRadka Skoaplová
1313Břidličná BRJíří Skopal
1414Trusovice ŽenyOLTomáš Hradil
1515Olešnice X - teamOLTomáš Hlavinka
1616Náměšť na Hané mužiOLRudolf Piterka
1717Krasice ŽenyPVKarolína Burešová
1818Drahanovice OLJan Řezníček
1919Myslejovice PVAlča Buriánková
2020Nové Dvory ženyOLJiřina Navrátilová
2121Dětkovice MužiVYSDH Ivanovice na Hané
2222Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
2323Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
2424Olešnice X-teamOLRadka Skoaplová
2525Dětkovice MužiPVLadislav Kořínek
2626Stražisko mužiPVPavel Navrátil
2727Haňovice OLMafka Sobotová
2828Dětkovice ŽenyPVLadislav Kořínek
2929Cholina OLPatrik Maksant
3030Velký Týnec Ženy OLAnna Majerova
3131Střelice OLMafka Sobotová
3232Náměšť na Hané ženyOLRudolf Piterka
3333Šumvald OLBoB Kobylka
3434Sobíšky PRHonza Balint
3535Cholina ŽenyOLPatrik Maksant
3636Krasice PVBarča Burešová
3737Velký Týnec muži OLAnna Majerova
3838Střížov mužiOLMartin Andrýsek
3939Dub nad Moravou OLTomáš Palička
4040Kožušany OLPetr Zmeškal
4141Hlubočky MužiOLTomáš Palička
4242Dolní Studénky MužiSUJan Rotter
4343Moravičany ŽenySUMartin
4444Kožušany ženyOLPetr Zmeškal
4545Dolany OLPetr Holoubek
4646Újezd ženyOLPetr Petr
4747Podolí PRBřeťa Koplík
4848Dolany BOLPetr Holoubek
4949Svésedlice ŽenyOLAleš Zavadil
5050Mokrá BBOMiroslav Neveselý
5151Hodějice ženyVYDenisa Kežlínková
5252Mladeč OLMiroslav Mlčoch
5353Svésedlice MužiOLAleš Zavadil
5454Benešov BKMartin Švéda
5555Troubelice OLTomáš Kotraš
5657Mladeč ŽenyOLMiroslav Mlčoch
5758Droždín OLJiří Hájek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ludéřov OL15,0214,6315,022017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešnice OL15,0814,9115,082017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ludéřov OL15,5215,4615,462017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV15,5414,6915,542017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Měrotín OL14,8915,6815,682017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dětkovice PV15,2515,7115,712017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Stražisko PV15,3915,8715,872017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Odrlice OL15,6716,0116,012017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Haňovice OL16,1616,2716,272016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chválkovice OL16,6216,2116,622016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Břidličná BR16,6316,5416,632017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Pavlov-výběr SU16,6315,6616,632017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Tršice OL16,5916,7416,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chválkovice OL16,1616,7416,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Myslejovice APV16,7515,8016,752016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Olešnice XOL15,6816,8016,802016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Krasice PV16,6317,0317,032017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Břidličná BR15,8717,0817,082017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Cholina OL17,1016,8717,102017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Želeč PV17,2217,0917,222016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Měrotín OL15,8417,2417,242016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Kožušany OL17,3916,5717,392017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Náměšť na Hané OL17,5016,5917,502016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dolany BOL17,3517,7817,782017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Drahanovice OL17,8017,5517,802017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Troubelice OL17,9417,8717,942017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Střížov OL18,0516,5618,052017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dolany AOL16,5618,1018,102017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Šumvald OL18,2718,2918,292017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Medlov OL16,6818,3418,342017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Drahanovice OL18,4417,8218,442016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Náměšť na Hané OL17,1718,6218,622017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Podolí PR18,7218,7518,752017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Benešov BK18,9318,0918,932016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Droždín OL18,9318,5218,932017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Troubelice OL19,1119,1019,112017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Střížov OL18,7619,3019,302017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Benešov BK19,6219,4319,622017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Čelechovice na Hané PV19,6719,0319,672016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Krasice PV18,9020,0720,072017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Ludéřov OL20,1215,6820,122016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Droždín OL17,1520,3020,302017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dolní Studénky SU20,7917,9520,792016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dolany OL15,1420,7920,792017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Krasice PV20,6221,4421,442016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Myslejovice BPV19,3721,6121,612016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Střelice OL21,6122,2922,292017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Moravičany SU17,4122,5322,532016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Dub nad Moravou OL23,1122,9323,112017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Drahanovice OL23,5023,6523,652017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Oplocany PR21,8724,8324,832016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Velká Bystřice OL24,8225,4025,402016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Majetín OL25,6625,6125,662017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Čechy pod Kosířem PV26,7826,7726,782017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Náměšť na Hané OL27,2527,0127,252017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Lošov OL19,3727,4727,472016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Svésedlice OL28,0727,3128,072017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Grygov OL27,1228,7028,702016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Podolí PR26,2329,4029,402016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Laškov PV31,6831,6231,682017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Čechy pod Kosířem PV25,2042,4842,482017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Mladeč OL47,7647,4047,762017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Laškov PV47,3050,3250,322017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Těšetice OL67,1328,0667,132017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Cholina OLNPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Buková PV17,13NPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Myslejovice BPV16,45NPNP2017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Kožušany OLNPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Myslejovice TOPPVNPNPNP2017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Plinkout OLNPNPNP2017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Nové Dvory OLNP19,32NP2016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Měrotín OLNPNPNP2017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Domamyslice DvojkaPVNP17,88NP2017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Dolní Studénky SUNPNPNP2017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Velký Týnec OLNPNPNP2017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Janovice BRNPNPNP2017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Domamyslice dvojkaPV15,12NPNP2017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Velký Týnec OLNPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pěnčín PV18,5518,3518,552017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pěnčín PV17,9118,7418,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Krasice PV18,4018,9818,982017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Velký Týnec OL18,9319,0619,062016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nové Dvory OL18,3419,3119,312017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Svésedlice OL19,8718,5019,872017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Olešnice OL20,0819,6620,082016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kožušany OL20,2020,6320,632017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Krasice PV19,8220,6820,682017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Blatec OL21,1420,6721,142017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Laškov PV21,7319,9821,732017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Náměšť na Hané OL21,6021,7721,772017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pěnčín PV22,0420,0322,042016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dětkovice PV22,3719,9822,372017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Krasice PV22,5020,2522,502016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Želeč PV21,2022,5722,572016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Haňovice OL21,0222,9622,962017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Olešnice OL20,2622,9922,992017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Mladeč OL22,5423,6523,652017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nové Dvory OL19,3123,9323,932017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Droždín ChvádrožOL24,6321,7524,632016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Olešnice OL18,4825,1225,122017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Náměšť na Hané OL25,2225,0725,222017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Laškov PV25,2223,5725,222016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bílovice PV26,0824,9726,082016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Haňovice OL36,6120,7336,612016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Majetín OL37,7037,8537,852017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Újezd OL40,2739,9840,272017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Oplocany PR51,6924,4251,692016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Trusovice OL41,7456,5556,552017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Blatec OLNPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Moravičany SUNPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nové Dvory OLNPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Svésedlice OLNPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Velký Týnec OLNPNPNP2017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Janovice BR17,31NPNP2017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Čechy pod Kosířem PVNPNPNP2017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Cholina OLNPNPNP2017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/04 Ludéřov, na návsi, XVII. ročník "O putovní pohár sv. Floriána"
-
2016/07/30 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž v požárním útoku, 2B
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže