Ludslavice 2017 - O pohár starosty SDH Ludslavice

Liga: PHL
Místo: Ludslavice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 27. 05. 2017 13:00
Kontakt:   Radomír Kojecký
Telefon:  732 804 442

Začátek rezervace: 14. 05. 2017 20:00
Konec rezervace: 26. 05. 2017 20:00
Začátek tipování:  13. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 04. 06. 2017 00:00
Zadal: Mishi

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Nástup družstev v 12:45, start prvního družstva 13:00

Kategorie: Muži 3B a Ženy 2B
Základna: Betonový povrch kolem základy, náběh k základně vydlážděn v celé délce
Povrch: Rovný travnatý povrch, fotbalové hřiště
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-ludslavice-8285.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mysločovice ZLMishi
22Roštění KMMishi
33Ludslavice KMMishi
44TAG Zahnašovice KMMishi
55Mladcová ZLMishi
66Mistřice UHMishi
77Křenovice PRMishi
88Pravčice KMMishi
99Rymice KMMishi
1010Karolín KMMishi
1111Luboměř NJMishi
1212Tučapy KMMishi
1313Radkova Lhota PRMishi
1414Nová Dědina KMMishi
1516Nětčice KMMishi
1617Litenčice KMMishi
1718Prchalov NJMishi
1819Polkovice PRTomáš Mareček
1920Dětkovice VYMichal Hrabánek
2021Špičky PRpavel bohac
2122Prchalov BNJMishi
2223Brusné KMMartin Šťastný
2324Hlinsko PRPetr Šromota
2425Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2526Vrchoslavice PVRadim Janečka
2627Loukov KMLukáš Pecháček
2728Císařov PRLuboš Zatloukal
2829Sulimov KMSvatopluk Minařík
2930Babice VSPetr Korábečný
3031Valašská Polanka VSTomáš Fojtik
3132Zdounky KMJiří Šauer
3233Chropyně KMVladislav Sedlařík
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRMishi
22Rymice KMMishi
33TAG Zahnašovice KMMishi
44Radíkov PRMishi
55Nětčice KMMishi
66Pravčice AKMMishi
77Dětkovice VYMichal Hrabánek
88Hlinsko PRPetr Šromota
99Loukov KMLukáš Pecháček
1011Pravčice BKMMishi
1112Holešov KMBlanka Janálová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíkov PR16,6316,6216,632017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radíkov PR17,3916,8617,392013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Špičky PR17,2317,6117,612017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Rymice KM17,7217,4517,722017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pravčice KM17,9018,0518,052013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Rychlov KM18,4518,3918,452013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlinsko PR18,1118,5218,522013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pravčice AKM18,7418,2318,742017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pravčice KM18,9618,4818,962014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  TAG Zahnašovice KM18,2219,3019,302013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Pravčice BKM20,2117,7320,212017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Tučapy KM19,9320,2320,232013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nětčice BKM20,5219,3420,522013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  TAG Zahnašovice KM18,9420,5920,592014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nětčice KM20,6019,6820,602013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Tučapy KM21,0920,3921,092014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Rymice KM21,3920,5221,392014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bílany KM19,3421,7621,762013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nětčice KM18,8421,7821,782017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nětčice BKM23,0519,4523,052014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  TAG Zahnašovice KM17,7523,3823,382017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nětčice KM24,4822,0724,482014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hlinsko PR22,0225,5825,582017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Rychlov KM30,0132,2532,252014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bílany KM35,9335,8635,932014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Hlinsko PR23,2436,2036,202014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Trnava ZL37,7142,7042,702013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Loukov KM43,4743,1043,472013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Rymice KM51,2223,0451,222013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Machová ZLNPNPNP2014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Loukov KMNPNPNP2017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Holešov KMNPNPNP2017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/05/31 Ludslavice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2005/05/28 Ludslavice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2006/05/27 Ludslavice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2007/05/26 Ludslavice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2008/05/31 Ludslavice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2009/05/30 Ludslavice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2010/07/10 Ludslavice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2011/05/28 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2013/05/25 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2014/05/24 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2015/05/30 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2016/05/28 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2017/05/27 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2018/05/26 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/26 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2018/06/16 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2018/06/17 Křenovice, 20. ročník O putovní pohár obce Křenovice
PHL
2018/06/30 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2018/07/07 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2018/07/15 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2018/07/21 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2018/07/22 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice
PHL
2018/07/28 Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy
PHL
2018/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2018/08/11 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
PHL
2018/08/19 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice
PHL
2018/09/01 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
Kdy Kde Liga