Lužnice 2016 - O pohár kempu Lužnice

Liga: VCT
Místo: Lužnice
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 20. 08. 2016 19:00
Kontakt:   Zdeněk Radosta
Telefon: 

Začátek rezervace: 07. 08. 2016 18:00
Konec rezervace: 19. 08. 2016 18:00
Začátek tipování:  20. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 20. 08. 2016 00:00
Zadal: Aleš Daňhel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/Kemp-Lu%C5%BEnice-106550192735509/?fref=ts

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-luznice-7332.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Markvarec JHmartin pecha
22Mníšek JHJan Zahradník
33Hosín CBJan Brašnička
44Slavošovice CBvit koukal
55Halámky JHJan Prokes
66Dubičné CBKuba Kohoutek
77Valtínov JHmartin pecha
88Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
99Hamr JHMichal Szokol
1010Frahelž JHLáďa Růžička
1111Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
1212Rapšach JHMiroslav Kouřil
1313Stajka JHLuboš Petr
1414Lásenice JHHanka Straňáková
1515Stříbřec JHLáďa Frantík
1616Roseč JHJan Šachl
1717Kolence JHDaniel Vacek
1818Cizkrajov JHJan Povolný
1919Záblatí JHMilan Řehoř
2020Stříbřec JHLáďa Frantík
2121Domanín JHMartin Kropik
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
22Rapšach JHMiroslav Kouřil
33Dubičné BCBJaroslav Klečka ml.
44Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
55Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
66Lásenice JHHanka Straňáková
77Staňkov JHHasiči Staňkov
88Hrdějovice CBzdenek severa
99Stříbřec JHKateřina Jonáčková
1010Chlum u Třeboně JHPetr Belanský


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kolence JH--19,072016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Markvarec JH--19,402016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Slavošovice CB--19,732016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Cizkrajov JH--20,302016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Lásenice JH--20,382016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stříbřec JH--20,762016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Mníšek JH--22,092016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Lomnice nad Lužnicí JH--22,782016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Halámky JH--23,472016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Frahelž JH--23,542016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chlum u Třeboně JH--23,902016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Novosedly nad Nežárkou JH--24,072016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Domanín JH--24,082016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Stajka JH--24,582016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Valtínov JH--30,972016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Stříbřec BJH--33,592016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Majdalena JH--38,712016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Višňová JH--42,822016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Záblatí JH--44,942016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Lužnice JH--65,782016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Hamr JH--69,532016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dubičné CB--NP2016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Rapšach JH--NP2016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/08/20 Lužnice, Noční soutěž o pohár kempu Lužnice
VCT
2012/08/18 Lužnice, Noční soutěž o pohár kempu Lužnice
VCT
2013/08/17 Lužnice, Noční soutěž, O pohár kempu Lužnice
VCT
2014/08/23 Lužnice, Noční soutěž, O pohár kempu Lužnice
VCT
2015/08/22 Lužnice, Noční soutěž, O pohár kempu Lužnice
VCT
2016/08/20 Lužnice, O pohár kempu Lužnice
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/05/13 Cizkrajov, Memoriál Jana Štolby
VCT
2017/05/27 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/24 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
VCT
2017/07/01 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2017/07/08 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2017/07/15 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2017/07/22 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2017/08/05 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2017/08/12 Příbraz, O pohár obce Příbraz
VCT
2017/08/19 Rapšach, VCT Rapšach
VCT
2017/08/26 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2017/09/16 Slavošovice, O pohár SDH Slavošovice
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga