Měrotín (Parduska, areál SDH) 2016 - Noční soutěž Měrotín o putovní pohár N.F.I. METALL

Liga: -
Místo: Měrotín
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 20. 08. 2016 21:00
Kontakt:   SDH Měrotín
Telefon:  734834202

Začátek rezervace: 21. 07. 2016 18:00
Konec rezervace: 20. 08. 2016 20:00
Začátek tipování:  20. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 20. 08. 2016 00:00
Zadal: Tomáš Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://hasici.merotin.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Noční soutěž konaná v Měrotíne pod záštitou  N.F.I Metall. Pro první místo připravena bečka piva a ceny pro všechny soutěžící. Po skončení závodu after párty a možnost stanování. Ráno snídaně zdarma pro každého. Pravidla a propozice najdete na našich webových stránkách nebo na Facebooku.


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-merotin-8031.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Volne
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Měrotín OLTomáš Hlavinka
22Loučany Ženy OLTomáš Hlavinka
33Haňovice OLJiří Novák
44Šumvald OLBoB Kobylka
55Újezd OLTomáš Hlavinka
66Pavlov SUTomáš Hlavinka
77Újezd ŽenyOLTomáš Hlavinka
89Náměšť na Hané OLTomáš Hlavinka
910Pavlov-výběr SUPavel Vařeka
1011Pavlov ženySUTomáš Hlavinka
1112Kožušany ženyOLPetr Zmeškal
1214Hlubočky Ženy OLTomáš Hlavinka
1315Pavlov-výběr ženySUTomáš Hlavinka
1416Grygov OLTomáš Hlavinka
1517Blatec ženyOLTomáš Hlavinka
1618Ráječek SUTomáš Hlavinka
1719Hlubočky Muži OLTomáš Hlavinka
1820Haňovice ženyOLMafka Sobotová
1921Nová Hradečná OLJakub Hlavinka
2022Ludéřov OLPavel Navrátil
2123Slavětín OLVít Slavíček
2224Měrotín Ženy OLLubomír Růžička
2325Moravičany SULubomír Růžička
2426Slavětín Ženy OLLubomír Růžička
2527Olešnice XOLTomáš Hlavinka
2628Nové Dvory ženyOLJiřina Navrátilová
2729Cholina ženyOLPatrik Maksant
2830Olešnice ženyOLTomáš Hlavinka
2931Náměšť na Hané ženyOLIvana Stratilová
3032Svésedlice mužiOLAleš Zavadil
3134Dolní Studénky SUTomáš Hlavinka
3235Svésedlice ženyOLAleš Zavadil


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice OL15,0115,1315,132017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Měrotín OL15,2915,6915,692017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ludéřov OL15,7815,5815,782017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV15,4515,9115,912017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hlubočky OL15,9815,8015,982017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Střelice OL15,9216,1916,192017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chválkovice OL16,2115,9516,212017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Svésedlice OL16,2215,5816,222017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Náměšť na Hané OL16,3315,6316,332017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Cholina OL16,4216,0216,422017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dolany AOL16,3616,9516,952017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Pavlov-výběr SU17,0116,2517,012017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Domamyslice DvojkaPV15,5017,1317,132017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Moravičany SU18,1618,4118,412017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Troubelice OL17,7618,6218,622017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Krasice PV17,6919,0719,072017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dolany BOL21,4217,2221,422017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Břidličná BR22,1121,5722,112017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Drahanovice OL23,0122,9923,012017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dub nad Moravou OL24,2823,2824,282017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Velký Týnec OL28,4618,4728,462017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mladeč OL21,0036,3736,372017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Čechy pod Kosířem PV36,5536,5136,552017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Újezd OL37,1638,4038,402017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Podolí PRNP20,99NP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kožušany OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Šumvald OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Blatec OLNP18,02NP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Tršice OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Střížov OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Náměšť na Hané OL19,0718,9019,072017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krasice PV19,7318,3919,732017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hlubočky OL19,8320,0420,042017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pěnčín PV20,4020,1820,402017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Blatec OL20,6920,6920,692017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Haňovice OL20,4321,3021,302017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Svésedlice OL21,9820,4021,982017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Moravičany SU25,1624,2625,162017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kožušany OL34,6531,8534,652017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Újezd OL36,5635,3436,562017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Čechy pod Kosířem PV40,5526,8140,552017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Velký Týnec OLNP32,20NP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Mladeč OLNP33,93NP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bílovice PVNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nové Dvory OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Cholina OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Trusovice OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/21 Přírodní areál, Parduska, XI.ročník Memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2015/06/20 Měrotín, areál PARDUSKA, XII.ročník Memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2015/08/15 Měrotín, areál PARDUSKA, I.ročník NOČNÍCH ZÁVODŮ, 2B
-
2016/06/18 Měrotín (na kopci parduska), Memoriál Josefa Vitoula, 2B
-
2016/08/20 Měrotín (Parduska, areál SDH), Noční soutěž Měrotín o putovní pohár N.F.I. METALL
-
2017/06/17 Měrotín - areál, XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2017/08/19 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/08/26 náměstí Míru, Rýmařov. 795 01, TFA Rýmařovský Železný Hasič
-
2017/08/26 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2017/08/26 Bílý Potok -bývalé hřiště, H-L Praděd 2B
-
2017/08/26 Heroltice, Hřiště, ŽL -> Heroltická hasičská sešlost - 14. ročník
-
2017/08/26 Jemnice - Podolí, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2017/08/26 Kostel sv. Zdislavy, O pohár starosty obce Prostřední Bečva
-
2017/08/26 Zbraslavice, Noční soutěž na 2B
-
2017/08/26 Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák), noční soutěž pod umělým osvětlením (2.B)-(B75 C52
-
2017/08/26 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 3.ročník Memoriálu Jury Bartoňa, 2B
-
2017/08/26 Areál SDH Petrovice, Noční soutěž: O Putovní pohár SDH Petrovice
-
2017/08/26 Myslibořice, Noční soutěž v PÚ - jubilejní 10. ročník
-
2017/08/27 Areál SDH Sokolí, XVII. ročník Memoriálu Luboše Švaříčka
-
2017/08/27 Závada, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty SDH
-
2017/09/01 Jezdkovice, fotbalové hřiště, Noční soutěž 2017, 2B
-
2017/09/01 NOČNÍ HASIČSKÉ ZÁVODY Kostníky, hřiště u Hájku, KOSTNÍKY
-
2017/09/01 Areal Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota 2B
-
2017/09/02 Hřiště Dolní Bukovsko, 8.závod seriálu Č.B. dvojboj. Pouze pro okres Č.B.
-
2017/09/02 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2017/09/02 Lhotice, O putovní pohár starosty obce
-
2017/09/02 Maršovice, 12.kolo Žďárské ligy v Maršovicích 2.9.2017
-
2017/09/02 Markvarec, O pohár Starosty obce Markvarec M,Ž
-
2017/09/02 Hasičský areál v Milostovicích, 13. kolo Moravskoslezského poháru
-
2017/09/02 Zborovice, hřiště T.J. Pilana, II.ročník Noční soutěže mladých hasičů
-
2017/09/02 Jaroměřice nad / Rok Střelnice, Pohár starosty SDH
-
2017/09/02 Hřiště v Trusovicích u KD, Noční soutěž v Trusovicích Muži/ženy 2B
-
2017/09/02 Lhotice, Noční pohárová soutěž PS8 a PS12 bez omezení
-
2017/09/08 Areál hřiště v Janovicích, VIII. kolo NJL - IV r. Noční soutěž Janovice (NJ)!
-
2017/09/08 Noční Krasonice, Noční Krasonice
-
2017/09/08 Cizkrajov, Noční závody v Cizkrajově
-
2017/09/08 areál hz SDH Služovice, NHHL Služovice 2017 - noční soutěž v PÚ na 2B
-
2017/09/09 Jiřice, O pohár Starosty obce Jiřice
-
2017/09/15 Jemnice, náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2017/09/16 na hřišti u čističky, o putovní pohár SDH Písečné
-
2017/09/16 Český Brod, Sportovní den hasičských přípravek
-
2017/09/16 Atletický stadion, XXII.ročník "O pohár starosty města Nová Včelnice"
-
2017/09/16 Hněvkovice, O putovní pohár obce Hněvkovice M,Ž
-
2017/09/16 Fotbalový stadion Chropyně, Memorial Jana Zapletala
-
2017/09/16 Dolany - Hasičská zbrojnice, Noční hasičská soutěž na 2B o putovní pohár
-
2017/09/16 Hřiště TJ Sokol, Fryčovický Hrbol
-
2017/09/16 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2017/09/16 Litenčice, Noční soutěž - O pohár starosty obce
-
2017/09/17 Knínice, VII. ročník O putovní pohár SDH Knínice
-
2017/09/23 místní hřiště, O POHÁR OBCE ÚSTRAŠICE a Memoriál Patrika Pažina
-
2017/09/23 Areál Mšk Hurbanovo, Pohár primátorky mesta Hurbanovo
-
2017/09/23 Kulturní areál Výkleky, Pohárová soutěž v PÚ ( muži - 3B, ženy - 2B )
-
2017/09/23 Výkleky, Pohárová soutěž v požárním útoku Výkleky 2017
-
2017/09/23 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 Olomouc - pohár starosky OSH, Olomouc stadion Lokomotiva - Pohár starostky OSH
-
2017/09/23 Police - zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2017/10/07 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga