Měrotín - areál 2017 - XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B

Liga: -
Místo: Měrotín
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 17. 06. 2017 11:00
Kontakt:   Lubomír Růžička
Telefon:  604124991

Začátek rezervace: 28. 05. 2017 18:00
Konec rezervace: 17. 06. 2017 11:00
Začátek tipování:  01. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 17. 06. 2017 00:00
Zadal: Tomáš Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://hasici.merotin.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

 sportovní nebo zásahové hadice, registrace mužstev od 10:00 zahájení pokusů v 11:00, startovné 100Kč, poběží se jednokolově s dodatečnou soutěží o nejrychlejší nalívačinu (o sud piva), dle směrnic požárního sportu se stanovením místních úprav, Rezervace spuštěna 28.5.2017 v 18:00,


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-merotin-8696.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Měrotín OLTomáš Hlavinka
22Loučany ženy OLTomáš Hlavinka
33Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
44Dětkovice MužiPVLadislav Kořínek
55Kožušany OLPetr Zmeškal
66Janovice BRTomáš Hlavinka
77Haňovice OLTomáš Hlavinka
88Šumvald OLBoB Kobylka
99Břidličná BRTomáš Hlavinka
1010Blatec ženyOLKateřina Skládalová
1111Olešnice ŽenyOLLukáš Navrátil
1212Střelice OLTábuk Kubát
1313Dolany OLPetr Holoubek
1414Haňovice ženyOLMafka Sobotová
1515Bělkovice-Lašťany OLPetr Holoubek
1616Dětkovice ŽenyPVLadislav Kořínek
1717Drahanovice OLJan Řezníček
1818Svésedlice OLAleš Zavadil
1919Červenka ženyOLHana Voříšková
2020Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
2121Dolní Libina ženySUAdéla Blažková
2222Hlubočky OLGabriela Krejčí
2323Tršice OLJaroslav Hubka
2424Svésedlice ženyOLAleš Zavadil
2525Hlubočky OLGabriela Krejčí
2626Podolí PRBřeťa Koplík
2728Olešnice X - teamOLTomáš Hlavinka
2829Břevenec OLLukáš Kyselý
2930Loštice SUTomáš Hlavinka
3031Mladeč OLTomáš Hlavinka
3132Náměšť na Hané RAFANI!!!OLLukáš Navrátil
3233Lesnice SUTomáš Hlavinka
3336Loštice ženy SUTomáš Hlavinka
3437Mladeč ženyOLTomáš Hlavinka
3538Lesnice ženySUTomáš Hlavinka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice OL15,0115,1315,132017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Měrotín OL15,2915,6915,692017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ludéřov OL15,7815,5815,782017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV15,4515,9115,912017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hlubočky OL15,9815,8015,982017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Střelice OL15,9216,1916,192017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chválkovice OL16,2115,9516,212017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Svésedlice OL16,2215,5816,222017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Náměšť na Hané OL16,3315,6316,332017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Cholina OL16,4216,0216,422017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dolany AOL16,3616,9516,952017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Pavlov-výběr SU17,0116,2517,012017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Domamyslice DvojkaPV15,5017,1317,132017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Moravičany SU18,1618,4118,412017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Troubelice OL17,7618,6218,622017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Krasice PV17,6919,0719,072017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dolany BOL21,4217,2221,422017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Břidličná BR22,1121,5722,112017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Drahanovice OL23,0122,9923,012017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dub nad Moravou OL24,2823,2824,282017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Velký Týnec OL28,4618,4728,462017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mladeč OL21,0036,3736,372017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Čechy pod Kosířem PV36,5536,5136,552017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Újezd OL37,1638,4038,402017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Blatec OLNP18,02NP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Tršice OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Střížov OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Podolí PRNP20,99NP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Kožušany OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Šumvald OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Náměšť na Hané OL19,0718,9019,072017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krasice PV19,7318,3919,732017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hlubočky OL19,8320,0420,042017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pěnčín PV20,4020,1820,402017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Blatec OL20,6920,6920,692017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Haňovice OL20,4321,3021,302017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Svésedlice OL21,9820,4021,982017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Moravičany SU25,1624,2625,162017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kožušany OL34,6531,8534,652017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Újezd OL36,5635,3436,562017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Čechy pod Kosířem PV40,5526,8140,552017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nové Dvory OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Cholina OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Trusovice OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Velký Týnec OLNP32,20NP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Mladeč OLNP33,93NP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bílovice PVNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/21 Přírodní areál, Parduska, XI.ročník Memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2015/06/20 Měrotín, areál PARDUSKA, XII.ročník Memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2015/08/15 Měrotín, areál PARDUSKA, I.ročník NOČNÍCH ZÁVODŮ, 2B
-
2016/06/18 Měrotín (na kopci parduska), Memoriál Josefa Vitoula, 2B
-
2016/08/20 Měrotín (Parduska, areál SDH), Noční soutěž Měrotín o putovní pohár N.F.I. METALL
-
2017/06/17 Měrotín - areál, XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2017/08/19 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/12/09 Kuřim, parkoviště u TOS Kuřim, O Vánočního kapra SDH Kuřim
-
2017/12/09 Prosetín, V. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky
-
2018/04/14 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory
-
2018/05/05 FK Velké Hoštice, Hoštická májová soutěž na 2B
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
Kdy Kde Liga