Mladoňovice 2016 - pohár Petra Mladoně

Liga: TRL
Místo: Mladoňovice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 17. 09. 2016 12:30
Kontakt:   jan.chloupek@volny.cz
Telefon:  607661395

Začátek rezervace: 03. 09. 2016 19:00
Konec rezervace: 17. 09. 2016 10:00
Začátek tipování:  03. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 17. 09. 2016 00:00
Zadal: Rosťa Neuwirth

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-mladonovice-7610.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jasenice TRAleš Daňhel
22Mladoňovice TRAleš Daňhel
33Myslibořice TRDavid Nedvěd
44Příložany TRJarda Blatný
55Černín ZNMarcel Sklenář
66Jaroměřice nad Rokytnou TRMilan Urbánek
77Výčapy TRMichal Svoboda
88Bačice TRSDH Bačice-Udeřice
99Stařeč TRSabina Maštalířová
1010Petrovice BTRJakub Jeřábek
1111Stará Říše JIDominik Liška
1212Nárameč TRPetr Pavlík
1313Chlum TRTomáš Trnka
1414Police TRAleš Coufal
1515Bransouze TRSDH Bransouze
1616Hodov TRSDH Hodov
1717Kněžice TRRosťa Neuwirth
1818Oponešice TRJosef Navrátil
1920Radonín TRJakub Picmaus
2021Vladislav TRPepa Sedlák
2122Vladislav TRPepa Sedlák
2240Kamenná TRMilan Prochazka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radonín TRViktorie Vidláková
22Jaroměřice nad Rokytnou TRMilan Urbánek
33Bačice TRSDH Bačice-Udeřice
44Budišov TRKateřina Syrová
55Stařeč TRSabina Maštalířová
66Petrůvky TRPavla Pěnčová
77Myslibořice TRDavid Nedvěd
88Nárameč TRPetr Pavlík
99Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
1010Radonín XTRMonika Číhalová
1111Petrovice TREliška Novotná


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sedlatice AJI15,9015,6715,902013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Krasonice JI16,4116,3516,412015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Olešná HB16,1216,4516,452015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Krasonice JI16,1916,5116,512016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Stará Říše JI16,0716,5316,532013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Sedlatice JI16,1116,5516,552013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Oponešice TR16,6316,5816,632014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Mladoňovice TR16,6616,6916,692015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Mladoňovice TR16,2416,7216,722016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Stará Říše JI16,7316,5416,732014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,7716,4116,772013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Stará Říše JI16,7616,8116,812016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Výčapy ATR16,8016,8416,842013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Sedlatice JI16,8816,3216,882014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dolní Němčice JH16,9316,8116,932014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Dolní Němčice BJH17,1116,9517,112015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dolní Němčice BJH17,1116,7517,112015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dolní Němčice JH16,5917,1217,122016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Oponešice TR17,0617,1217,122014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dolní Němčice JH17,1317,0717,132015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Stará Říše JI17,1416,8917,142013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mladoňovice TR16,2817,1817,182014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Horky TR17,2117,1417,212013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Želetava TR17,1817,2217,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Mladoňovice TR16,1517,2317,232015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Sedlatice JI16,9817,2317,232016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Litovany TR17,2916,9017,292013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Kamenná TR17,1117,2917,292014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Mladoňovice TR17,0017,3417,342013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Police TR17,3217,3517,352016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Krasonice JI17,4016,6317,402013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Dolní Němčice BJH17,4216,6417,422014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Radotice TR16,9417,4417,442015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Mladoňovice TR17,3917,4517,452013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Police TR17,5017,2717,502016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Předín TR17,5717,4117,572012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Petrovice ATR17,5817,4217,582013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Kněžice TR17,0617,5817,582015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Dolní Němčice JH17,5417,5917,592012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Čikov TR17,5916,9917,592013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Radotice TR17,5917,4417,592016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Petrovice BTR17,5817,5917,592016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Dolní Němčice BJH17,5917,3517,592016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Sedlatice BJI17,6017,5117,602015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Hornice TR17,2617,6217,622014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Oponešice TR17,2717,6317,632016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Čikov TR17,1717,6317,632015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Výčapy TR16,7017,6317,632015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Radotice TR17,7017,3617,702013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Želetava TR17,7416,8817,742014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Krasonice JI17,7717,0517,772013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Krasonice JI17,7717,3217,772014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Boršov JI17,7917,3517,792013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Kněžice TR17,8017,5417,802014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Radotice TR17,8217,7217,822013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Radotice TR17,6517,8417,842015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,2617,8517,852013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Olešná HB17,8716,7917,872014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Moravské Budějovice TR17,6217,8717,872013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Myslibořice TR17,5917,8717,872014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Sedlatice BJI17,6917,9017,902013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Chlum TR17,7617,9217,922015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Petrovice BTR17,9217,8117,922016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,7617,9617,962014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Petrovice BTR17,9617,8317,962015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Kněžice TR17,9817,6517,982014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Kostníky TR18,0117,9918,012013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Police TR18,0117,4418,012015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Mladoňovice TR17,0918,0218,022016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Čikov TR18,0316,6618,032014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Pavlov JI17,8618,0718,072012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Strachoňovice JI17,9118,0818,082015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Chlum TR18,1217,4018,122013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Bohdalín PE17,8218,1418,142014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Sedlejov JI17,7718,1418,142015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Bačice TR18,1218,1518,152014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Želetava TR18,1917,9618,192012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Police TR18,2117,7518,212013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Police TR18,1218,2118,212014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Krasonice JI18,2216,3618,222016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Radonín TR17,5718,2218,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Sokolí TR17,8818,2218,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Radotice TR18,2318,0818,232014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Litovany TR18,2818,0818,282014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Kostníky TR18,3117,9118,312015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Jindřichovice JI18,2618,3218,322014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Myslibořice TR18,3318,0718,332015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Mladoňovice TR17,6418,3318,332012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Nárameč TR18,3518,3418,352014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Sedlejov JI18,2318,3518,352014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Jindřichovice JI18,3717,9518,372013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Police TR18,3917,6918,392015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Horky TR18,2418,4018,402015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Předín TR18,0218,4018,402013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Nevcehle JI18,4017,6418,402016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Želetava TR18,2318,4118,412013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Sedlatice BJI17,7318,4218,422014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Radonín TR18,4218,3318,422016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Bransouze TR18,4518,3018,452016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Čechtín TR18,4518,1118,452016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Petrůvky TR16,9217,0317,032016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Radonín TR17,4317,1217,432016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,5917,4317,432016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Myslibořice TR17,3417,6117,612016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Petrovice TR17,9817,7317,982016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Budišov TR17,6418,4018,402016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Jaroměřice nad Rokytnou TR18,4918,5818,582016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bačice TR18,7019,2419,242016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nárameč TR17,8919,3719,372016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Radonín XTR21,0221,4521,452016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Stařeč TR22,1121,9222,112016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Častohostice TRNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2012/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice
-
2013/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2013/07/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2013/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2014/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2014/07/06 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2014/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2015/06/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela MH
-
2015/07/03 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2015/07/05 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2015/08/30 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2016/07/01 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2016/07/03 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2016/09/17 Mladoňovice, pohár Petra Mladoně
TRL
2017/09/02 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/05/28 Myslibořice areál u ZŠ, O pohár starosty obce
TRL
2017/06/04 Výčapy, Pohár starosty SDH
TRL
2017/06/24 Kněžice, Pohá starostu O.Ú. , Memoriál A.Šloufa
TRL
2017/07/15 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2017/07/16 Chlum, O pohár SDH
TRL
2017/07/23 Budišov, O pohár starosty SDH
TRL
2017/07/30 Litovany, O pohár obce Litovany
TRL
2017/08/13 Radonín, O pohár starosty obce
TRL
2017/08/19 Bačice, Pohár obcí Bačice Udeřice
TRL
2017/08/20 Stařeč, O pohár starosty SDH
TRL
2017/09/02 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2017/09/09 Petrovice, Memoriál Josefa Honse
TRL
Kdy Kde Liga