Mladoňovice 2017 - O pohár Petra Mladoně

Liga: TRL
Místo: Mladoňovice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 03. 09. 2017 12:30
Kontakt:   alesdanhel@seznam.cz
Telefon:  721279169

Začátek rezervace: 19. 08. 2017 12:30
Konec rezervace: 02. 09. 2017 08:00
Začátek tipování:  19. 08. 2017 20:00
Konec hlasování: 02. 09. 2017 00:00
Zadal: Rosťa Neuwirth

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-mladonovice-8802.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mladoňovice TRAleš Daňhel
22Výčapy TRMichal Svoboda
33Bačice TRPetra Mezírková
44Příštpo TRVojtěch Tomšíček
55Petrovice BTRJakub Jeřábek
66Myslibořice TRRoman Benda
77Černín ZNJiří Veselý
88Kamenná TRMilan Prochazka
99Hodov TRSDH Hodov
1010Blatnice TRSDH Blatnice
1111Bransouze TRSDH Bransouze
1212Litovany TRPetra Mezírková
1313Dešná BJHAleš Coufal
1414Kamenná TRMilan Prochazka
1515Čechtín TRŽaneta Slabá
1616Kněžice TRRosťa Neuwirth
1717Čikov TROndřej Lukeš
1818Chlum TRLudvík Tvarůžek
1919Jasenice TROndřej Nováček
2020Radonín TRJakub Picmaus
2121Nevcehle JIMiroslav Jelínek
2222Oponešice TRJosef Navrátil
2323Bítovánky TRJakub Navratil
2424Výčapy BTRVít Svoboda
2525Stařeč TRSabina Maštalířová
2626Dolní Němčice JHMirek Havlík
2727Příložany TRMichal Machálek
2830Police TRAleš Coufal
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radonín XTRMonika Číhalová
22Stará Říše JIKlára Pelejová
33Budišov TRŽaneta Slabá
44Myslibořice TRRoman Benda
55Petrůvky TRPavla Pěnčová
66Bačice TRPetra Mezírková
77Bačice TRPetra Mezírková
88Výčapy TRVít Svoboda
99Stařeč TRSabina Maštalířová
1013Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
1120Radonín TRZuzana Číhalová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sedlatice AJI15,9015,6715,902013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR16,0216,2116,212017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Krasonice JI16,4116,3516,412015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olešná HB16,1216,4516,452015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Krasonice JI16,1916,5116,512016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,0716,5316,532013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sedlatice JI16,1116,5516,552013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Oponešice TR16,6316,5816,632014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Mladoňovice TR16,6616,6916,692015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladoňovice TR16,2416,7216,722016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Stará Říše JI16,7316,5416,732014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Krasonice JI16,7716,6216,772017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,7716,4116,772013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Stará Říše JI16,7616,8116,812016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Výčapy ATR16,8016,8416,842013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Sedlatice JI16,8816,3216,882014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dolní Němčice JH16,9316,8116,932014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dolní Němčice BJH17,1116,9517,112015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dolní Němčice BJH17,1116,7517,112015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dolní Němčice JH16,5917,1217,122016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Oponešice TR17,0617,1217,122014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Litovany TR17,0317,1217,122017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dolní Němčice JH17,1317,0717,132015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Stará Říše JI17,1416,8917,142013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Mladoňovice TR16,2817,1817,182014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Horky TR17,2117,1417,212013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Želetava TR17,1817,2217,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mladoňovice TR16,1517,2317,232015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Sedlatice JI16,9817,2317,232016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Kamenná TR17,1117,2917,292014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Litovany TR17,2916,9017,292013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Mladoňovice TR17,0017,3417,342013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Police TR17,3217,3517,352016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Výčapy ATR17,3917,0817,392017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Krasonice JI17,4016,6317,402013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Dolní Němčice BJH17,4216,6417,422014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Radotice TR16,9417,4417,442015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Mladoňovice TR17,3917,4517,452013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Police TR17,5017,2717,502016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Předín TR17,5717,4117,572012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Petrovice ATR17,5817,4217,582013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Kněžice TR17,0617,5817,582015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Dolní Němčice JH17,5417,5917,592012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Čikov TR17,5916,9917,592013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Radotice TR17,5917,4417,592016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Petrovice BTR17,5817,5917,592016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Dolní Němčice BJH17,5917,3517,592016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Sedlatice BJI17,6017,5117,602015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Hornice TR17,2617,6217,622014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Výčapy TR16,7017,6317,632015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Oponešice TR17,2717,6317,632016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Čikov TR17,1717,6317,632015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Radotice TR17,7017,3617,702013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Želetava TR17,7416,8817,742014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Krasonice JI17,7717,0517,772013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Krasonice JI17,7717,3217,772014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Boršov JI17,7917,3517,792013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Kněžice TR17,8017,5417,802014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Radotice TR17,8217,7217,822013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Radotice TR17,6517,8417,842015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,2617,8517,852013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Moravské Budějovice TR17,6217,8717,872013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Myslibořice TR17,5917,8717,872014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Olešná HB17,8716,7917,872014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Stará Říše JI17,8217,8717,872017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Sedlatice BJI17,6917,9017,902013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Chlum TR17,7617,9217,922015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Petrovice BTR17,9217,8117,922016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,7617,9617,962014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Petrovice BTR17,9617,8317,962015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Kněžice TR17,9817,6517,982014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Kostníky TR18,0117,9918,012013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Police TR18,0117,4418,012015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Mladoňovice TR17,0918,0218,022016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Čikov TR18,0316,6618,032014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Pavlov JI17,8618,0718,072012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Strachoňovice JI17,9118,0818,082015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Chlum TR18,1217,4018,122013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Bohdalín PE17,8218,1418,142014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Sedlejov JI17,7718,1418,142015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Bačice TR18,1218,1518,152014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Želetava TR18,1917,9618,192012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Police TR18,2117,7518,212013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Police TR18,1218,2118,212014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Krasonice JI18,2216,3618,222016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Radonín TR17,5718,2218,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Sokolí TR17,8818,2218,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Radotice TR18,2318,0818,232014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Litovany TR18,2818,0818,282014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Kostníky TR18,3117,9118,312015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Jindřichovice JI18,2618,3218,322014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Myslibořice TR18,3318,0718,332015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Mladoňovice TR17,6418,3318,332012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Sedlejov JI18,2318,3518,352014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Nárameč TR18,3518,3418,352014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Stařeč TR18,3118,3718,372017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Jindřichovice JI18,3717,9518,372013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Police TR18,3917,6918,392015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Chlum TR18,3918,3418,392017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Nevcehle JI18,4017,6418,402016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Petrůvky TR16,9217,0317,032016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Radonín TR17,4317,1217,432016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,5917,4317,432016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Myslibořice TR17,3417,6117,612016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Petrovice TR17,9817,7317,982016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Budišov TR17,6418,4018,402016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Jaroměřice nad Rokytnou TR18,4918,5818,582016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bačice TR18,7019,2419,242016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nárameč TR17,8919,3719,372016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Radonín XTR21,0221,4521,452016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Stařeč TR22,1121,9222,112016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Častohostice TRNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2012/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice
-
2013/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2013/07/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2013/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2014/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2014/07/06 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2014/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2015/06/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela MH
-
2015/07/03 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2015/07/05 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2015/08/30 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2016/07/01 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2016/07/03 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2016/09/17 Mladoňovice, pohár Petra Mladoně
TRL
2017/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2017/09/03 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
Kdy Kde Liga


Soutěže