Mladoňovice 2017 - Noční soutěž Mladoňovice, 2B

Liga: -
Místo: Mladoňovice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 04. 07. 2017 20:30
Kontakt:   Ing. Aleš Daňhel
Telefon:  721279169

Začátek rezervace: 20. 06. 2017 20:00
Konec rezervace: 04. 07. 2017 13:00
Začátek tipování:  19. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 04. 07. 2017 00:00
Zadal: Aleš Daňhel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDHMladonovice/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

SDH Mladoňovice

Vás srdečně zve na

NOČNÍ SOUTĚŽ

Datum:        Úterý 4. července 2017

Místo:           Hasičský areál Chobot, Mladoňovice

Začátek:      Po setmění (cca 22:00), prezence od 20:30 hod.

Disciplína:    Požární útok, muži i ženy na 2B

Startovné:   Muži i ženy 200 Kč

Pravidla:       Dle pravidel Jihlavské OPEN ligy (www.jol.firesport.eu)

                  Výjimka: možnost půjčení 2 závodníků

                  Hadice B65, C42 povoleny

                  Pořadí dle rezervace na www.firesport.eu, dále dle příjezdu

                  Družstva, zaregistrovaná na portálu firesport.eu, která nebudou mít zaplacené startovné do 21:15 hodin, ztrácí zaregistrovanou pozici a budou zařazena na                         konec startovní listiny!

                  Soutěž je otevřená až do startu posledního družstva

Podmínky:    Elektr. časomíra se sklopnými terči a velkým displejem

                        Základna i náběh na zámkové dlažbě, trať travnatá

                  Celá trať i základna jsou kompletně osvětleny

                  K dispozici je krytý areál s velmi bohatým občerstvením

                  Velkoplošná projekce probíhajících útoků

Ceny:             Poháry, finanční odměny, věcné ceny

                       Muži:   1. místo 2500 Kč           4. místo 500 Kč

                                   2. místo 1500 Kč           5.-10. místo věcné ceny

                                   3. místo 800 Kč             

                      Ženy:  1. místo 1000 Kč           3. místo 200 Kč

                                   2. místo 500 Kč             4. – 5. místo věcné ceny

                      Cena pro nejrychlejšího proudaře a proudařku

Informace a podrobnosti:

                       Ing. Aleš Daňhel: 721 279 169

                 Luboš John:  728 152 957

www.facebook.com/SDHMladonovice      

www.sdhmladonovice.webnode.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-mladonovice-8930.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Mladoňovice MUŽITRAleš Daňhel
22Jasenice MUŽITRAleš Daňhel
33Budišov ŽENYTRAleš Daňhel
44Střížov JIPetr Kabátek
55Čechtín TRLibor Tvarůžek
66Choltice MUŽIPADavid čermák
77Černín ZNJiří Veselý
88Krasonice JILukáš Pivonka
99Hornice TRAleš Bobu
1010Police TRRadim Macků
1111Střížov BJIPetr Kabátek
1212Myslibořice ženyTRViktorie Vidláková
1313Kamenná TRMilan Prochazka
1414Stará Říše MUŽIJIAleš Daňhel
1515Domamil ženyTRLucie Polická
1616Dešná BJHRadim Macků
1717Čikov TROndřej Lukeš
1818Střížov ŽenyJIPetr Kabátek
1919Lhotice TRLaďa Jánský
2020Kostníky TRMartin Puchnar
2121Stará Říše Ženy JIKlára Pelejová
2222Kojatice TRAleš Šotkovský
2323Rácovice TRMartin Fiala
2424Český Rudolec JHTomáš Vlček
2525Radotice TRRadek Janda
2626Lesná ZNPetr Procházka
2727Moravské Budějovice TRFilip Šťastný
2828Stařeč Ženy TRSabina Maštalířová
2929Oponešice TRJosef Navrátil
3030Martínkov mužiTRLuboš Venhoda
3131Příložany TRMichal Machálek
3232Cizkrajov JHJan Povolný
3333Nevcehle JIMiroslav Jelínek
3434Třebelovice TRJosef Bulíček
3536Petrovice BTRMartin Caha
3639Kamenná TRMilan Prochazka
3740Jakubov u Moravských Budějovic ŽenyTRVendula Vejmelkova


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sedlatice AJI15,9015,6715,902013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Krasonice JI16,4116,3516,412015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Olešná HB16,1216,4516,452015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Krasonice JI16,1916,5116,512016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Stará Říše JI16,0716,5316,532013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Sedlatice JI16,1116,5516,552013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Oponešice TR16,6316,5816,632014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Mladoňovice TR16,6616,6916,692015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Mladoňovice TR16,2416,7216,722016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Stará Říše JI16,7316,5416,732014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,7716,4116,772013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Stará Říše JI16,7616,8116,812016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Výčapy ATR16,8016,8416,842013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Sedlatice JI16,8816,3216,882014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dolní Němčice JH16,9316,8116,932014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Dolní Němčice BJH17,1116,7517,112015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dolní Němčice BJH17,1116,9517,112015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dolní Němčice JH16,5917,1217,122016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Oponešice TR17,0617,1217,122014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dolní Němčice JH17,1317,0717,132015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Stará Říše JI17,1416,8917,142013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mladoňovice TR16,2817,1817,182014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Horky TR17,2117,1417,212013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Želetava TR17,1817,2217,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Sedlatice JI16,9817,2317,232016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Mladoňovice TR16,1517,2317,232015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Kamenná TR17,1117,2917,292014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Litovany TR17,2916,9017,292013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Mladoňovice TR17,0017,3417,342013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Police TR17,3217,3517,352016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Krasonice JI17,4016,6317,402013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Dolní Němčice BJH17,4216,6417,422014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Radotice TR16,9417,4417,442015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Mladoňovice TR17,3917,4517,452013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Police TR17,5017,2717,502016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Předín TR17,5717,4117,572012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Kněžice TR17,0617,5817,582015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Petrovice ATR17,5817,4217,582013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Dolní Němčice JH17,5417,5917,592012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Čikov TR17,5916,9917,592013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Radotice TR17,5917,4417,592016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Petrovice BTR17,5817,5917,592016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Dolní Němčice BJH17,5917,3517,592016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Sedlatice BJI17,6017,5117,602015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Hornice TR17,2617,6217,622014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Výčapy TR16,7017,6317,632015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Oponešice TR17,2717,6317,632016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Čikov TR17,1717,6317,632015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Radotice TR17,7017,3617,702013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Želetava TR17,7416,8817,742014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Krasonice JI17,7717,0517,772013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Krasonice JI17,7717,3217,772014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Boršov JI17,7917,3517,792013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Kněžice TR17,8017,5417,802014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Radotice TR17,8217,7217,822013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Radotice TR17,6517,8417,842015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,2617,8517,852013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Moravské Budějovice TR17,6217,8717,872013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Myslibořice TR17,5917,8717,872014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Olešná HB17,8716,7917,872014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Sedlatice BJI17,6917,9017,902013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Chlum TR17,7617,9217,922015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Petrovice BTR17,9217,8117,922016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,7617,9617,962014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Petrovice BTR17,9617,8317,962015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Kněžice TR17,9817,6517,982014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Kostníky TR18,0117,9918,012013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Police TR18,0117,4418,012015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Mladoňovice TR17,0918,0218,022016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Čikov TR18,0316,6618,032014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Pavlov JI17,8618,0718,072012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Strachoňovice JI17,9118,0818,082015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Chlum TR18,1217,4018,122013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Sedlejov JI17,7718,1418,142015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Bohdalín PE17,8218,1418,142014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Bačice TR18,1218,1518,152014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Želetava TR18,1917,9618,192012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Police TR18,2117,7518,212013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Police TR18,1218,2118,212014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Krasonice JI18,2216,3618,222016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Radonín TR17,5718,2218,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Sokolí TR17,8818,2218,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Radotice TR18,2318,0818,232014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Litovany TR18,2818,0818,282014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Kostníky TR18,3117,9118,312015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Jindřichovice JI18,2618,3218,322014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Myslibořice TR18,3318,0718,332015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Mladoňovice TR17,6418,3318,332012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Sedlejov JI18,2318,3518,352014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Nárameč TR18,3518,3418,352014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Jindřichovice JI18,3717,9518,372013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Police TR18,3917,6918,392015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Nevcehle JI18,4017,6418,402016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Horky TR18,2418,4018,402015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Předín TR18,0218,4018,402013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Želetava TR18,2318,4118,412013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Radonín TR18,4218,3318,422016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Sedlatice BJI17,7318,4218,422014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Horky TR18,4518,3118,452014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Nárameč TR18,2818,4518,452015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Petrůvky TR16,9217,0317,032016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,5917,4317,432016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Radonín TR17,4317,1217,432016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Myslibořice TR17,3417,6117,612016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Petrovice TR17,9817,7317,982016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Budišov TR17,6418,4018,402016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Jaroměřice nad Rokytnou TR18,4918,5818,582016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bačice TR18,7019,2419,242016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nárameč TR17,8919,3719,372016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Radonín XTR21,0221,4521,452016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Stařeč TR22,1121,9222,112016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Častohostice TRNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2012/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice
-
2013/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2013/07/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2013/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2014/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2014/07/06 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2014/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2015/06/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela MH
-
2015/07/03 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2015/07/05 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2015/08/30 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2016/07/01 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2016/07/03 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2016/09/17 Mladoňovice, pohár Petra Mladoně
TRL
2017/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2017/09/02 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/07/28 Sportovní areál Prosetín, Noční soutěž na 2B nástřik + nejrychlejší náběr
-
2017/07/29 Rýmařov Sokolovská ulice, MEMORIÁL JANA SUKA, 2B
-
2017/07/29 Pacov, Soutěž o pohár Starosty města Pacov, PEHL, M, Ž
-
2017/07/29 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár
-
2017/07/30 Hřiště TJ Hustopeče nad Bečvou, O POHÁR SDH HUSTOPEČE NAD BEČVOU
-
2017/07/30 hřiště Lužná, O Zlatou přilbu Luženských kotárů - soutěž na 2B
-
2017/08/04 Oldřišov, Pohárová soutěž kategorie mladší a starší žáci
-
2017/08/04 Salačova Lhota, O pohár Starosty obce Salačova Lhota (noční) M,Ž
-
2017/08/04 Bílovec-Výškovice, XVII. ročník noční soutěže, 2B
-
2017/08/04 Areál SDH - Mokřinka, DolnoLhotská lucerna
-
2017/08/04 Bystřička hřiště u Lukášů, Noční soutěž na 2B
-
2017/08/05 O Zámecký pohár SDH Přílepy, (3B - muži/ 2B - ženy)
-
2017/08/05 Oldřišov, 7.kolo Moravskoslezského poháru
-
2017/08/05 Sokolská zahrada Zdislavice, Noční soutěž, 2B
-
2017/08/05 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2017/08/06 Široká Niva, fotbalové hřiště, O POHÁR STAROSTKY
-
2017/08/06 nový sportovní areál, 9. kolo MSL - Větřkovice - 6.8.2017
-
2017/08/11 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2017/08/11 Fotbalové hřiště, Noční soutěž. O pohár SDH Potštát na 2B
-
2017/08/11 Suchá Rudná,lyžařská sjezdovka, Noční pohárová soutěž, 2B
-
2017/08/12 Mikulůvka, O pohár starosty SDH a obce Mikulůvka
-
2017/08/12 Studená, za hasičárnou, Memoriál Tomáše Čelouda, III. ročník (JHHL)
-
2017/08/12 Mirošov fotbalové hřiště, O pohár města Mirošov ,2B, sklopky el. časomíra
-
2017/08/12 Přáslavice, O pohár Starosty obce Přáslavice M, Ž
-
2017/08/12 Tršice zámecký areál, Netradiční soutěž 2B
-
2017/08/12 Kujavy, Memoriál A.Slezáka, O pohár starostky obce
-
2017/08/12 Lesná, Fotbalové hřiště, VI. Ročník Noční Lesná 2B, C42,B65
-
2017/08/12 Šebkovice, Noční soutěž
-
2017/08/12 Zborovice, hřiště T. J. Pilana, I.ročník noční soutěžě PS a soutěže v PS8
-
2017/08/12 Kujavy, O pohár HVP a 100 000 Kč
-
2017/08/13 Sportovní areál Dolní Bečva, ŠTÍT RADHOŠTĚ 55. ročník
-
2017/08/13 Cizkrajov na fotbalovém hřišti, O pohár obce
-
2017/08/18 Kozmice, hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka (noční) NHHL 2017
-
2017/08/19 Věžky, Vlčí Doly, Rescue Věžky 2017 soutěž v poskytování 1. pomoci
-
2017/08/19 Chudenice (KT), Memoriál Václava Zoubka
-
2017/08/19 fotbalové hřiště ve Staňkově, O pohár města Staňkova 2B
-
2017/08/19 Velký Týnec - TFC, Velký Týnec - TFC
-
2017/08/19 Vícenice ,sportovní areál, Hasické závody v požárním útoku
-
2017/08/19 Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH
-
2017/08/19 Putimov, O pohár Starosty obce Putimov M,Ž
-
2017/08/19 Vítonice - hřiště, NOČNÍ POHÁR MLADÝCH HASIČŮ VÍTONICE
-
2017/08/19 Císařov - hasičská zbrojnice, Noční Císařov - soutěž v požárním útoku
-
2017/08/20 Výletiště Vysoká, 18.ROČNÍK POHÁROVÉ SOUTĚŽE O POHÁR SDH VYSOKÁ
-
2017/08/20 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky, MSP 2017, 3B
-
2017/08/26 náměstí Míru, Rýmařov. 795 01, TFA Rýmařovský Železný Hasič
-
2017/08/26 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 3.ročník Memoriálu Jury Bartoňa, 2B
-
2017/08/26 Myslibořice, Noční soutěž v PÚ - jubilejní 10. ročník
-
2017/09/01 NOČNÍ HASIČSKÉ ZÁVODY Kostníky, hřiště u Hájku, KOSTNÍKY
-
2017/09/02 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2017/09/02 Markvarec, O pohár Starosty obce Markvarec M,Ž
-
Kdy Kde Liga