Mníšek 2017 - Memoriál Jiřího Černého

Liga: VCT
Místo: Mníšek
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 15. 07. 2017 13:00
Kontakt:   Jan Zahradník
Telefon:  602711610

Začátek rezervace: 02. 07. 2017 18:00
Konec rezervace: 14. 07. 2017 18:00
Začátek tipování:  15. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 15. 07. 2017 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://sdhmnisek.8u.cz/aktuality/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B, nástřikové terče


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-mnisek-8253.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mníšek JHJan Zahradník
22Stříbřec JHKateřina Jonáčková
33Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
44Halámky JHPetr Belanský
55Lásenice JHHanka Straňáková
66Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
77Slavošovice CBKuba Kohoutek
88Hamr JHMichal Szokol
99Stříbřec JHKateřina Jonáčková
1010Příbraz JHMartin Neumann
1111Polště JHKarel Hummler
1212Višňová JHAleš
1313Cizkrajov JHbohuslav brůžek
1414Stajka JHLuboš Petr
1515Frahelž JHJan Slipka
1616Dubičné SDH DubicneCBPetr Valovič
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Staňkov JHHasiči Staňkov
22Lásenice JHHanka Straňáková
33Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
44Rapšach JHstáňa
55Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
66Hamr JHMichal Szokol
77Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
88Hrdějovice CBSilvie Gërvalla
99Suchdol nad Lužnicí JHNatálie Petroušková
1010Stříbřec JHKateřina Jonáčková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrdějovice CB25,1124,2925,112016/07/16 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Chlum u Třeboně JH26,5226,9426,942016/07/16 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Lásenice JH28,1426,6128,142016/07/16 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Lomnice nad Lužnicí JH27,7829,7929,792017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Chlum u Třeboně JH29,2530,0330,032017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Lomnice nad Lužnicí JH30,1326,6130,132016/07/16 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Staňkov JH28,6630,6630,662016/07/16 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Novosedly nad Nežárkou JH31,2931,5831,582017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Suchdol nad Lužnicí JH32,5834,1334,132017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Hrdějovice CB22,4434,6834,682017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Stříbřec JH35,0931,7335,092017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
12.  Lásenice JH35,4427,2535,442017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
13.  Staňkov JH34,1836,1836,182017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
14.  Rapšach JH35,8337,6137,612017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
15.  Rapšach JH37,7836,5937,782016/07/16 Útok,nástřik 2xB úzké
16.  Novosedly nad Nežárkou JH37,9539,1839,182016/07/16 Útok,nástřik 2xB úzké
17.  Příbraz JH37,8340,4440,442017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
18.  Hamr JH57,0659,8259,822017/07/15 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/07/16 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2012/07/21 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2013/07/20 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2014/07/19 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2015/07/18 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2016/07/16 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2017/07/15 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/08/26 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2017/09/16 Slavošovice, O pohár SDH Slavošovice
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga