Morkovice 2015 - IV. ročník O putovní přilbu Josefa Vašiny

Liga: -
Místo: Morkovice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 02. 05. 2015 12:30
Kontakt:   SDH Morkovice
Telefon:  602704472

Začátek rezervace: 25. 03. 2015 12:30
Konec rezervace: 02. 05. 2015 12:30
Začátek tipování:  02. 05. 2015 20:00
Konec hlasování: 02. 05. 2015 00:00
Zadal: Ondřej Janečka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhmorkovice.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Místo konání:   cvičiště u hasičské zbrojnice v Morkovicích

Kategorie:                 Muži, Ženy, Starší páni 

Způsob provedení:    dle pravidel PS a SHS

-         sportovní hadice povoleny

-         bez přetlakového ventilu s nastartovanou PPS

                                   muži - 3 B

                                   ženy, starší páni - 2 B

Startovné:                  150,- Kč za 1 družstvo

Ceny:              v kategorii muži, ženy:

                       1. místo:               putovní cena, věcné ceny  

1. – 3. místo:        poháry, věcné ceny

                        4. - 5. místo:         věcné ceny

v kategorii starší páni:

1. – 3. místo:        poháry, věcné ceny

                        4. - 5. místo:         věcné ceny 

 

Občerstvení:  bude zajištěno v prostorách konání soutěže


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-morkovice-6543.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Morkovice BKMOndřej Janečka
22Nová Dědina KMMartin Láník
34Křenovice PRSDH Křenovice
45Želeč PVSDH Želeč
56Litenčice KMmirrao
67Počenice KMPavel Kunčar
78Dětkovice VYMichal Hrabánek
89Pačlavice AKMNikola Staňková
910Chropyně KMVladislav Sedlařík
1011Mladcová ZLOndra Struška
1112Nová Dědina BKMDominik Krejčíř
1213Medlov KMZdeněk Bršlica
1314Polkovice PRDaniel Peřina
1415Nětčice KMSvatava Navrátilová
1516Hostěrádky-Rešov VYTomáš Masař
1617Slušovice CZLKristina Krejčí
1718TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
1819Prasklice KMPavel Krejčí
1920Ludslavice KMPavel Lužík
2021Tvarožná BOMichal Kousal
2122Zdounky KMJiří Šauer
2223Brusné KMMartin Šťastný
2330Morkovice AKMOndřej Janečka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Počenice KMPavel Kunčar
24Pačlavice AKMNikola Staňková
36Nětčice KMSvatava Navrátilová
47TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
58Slušovice ZLKristina Krejčí
69Prasklice KMPavel Krejčí
710Hlubočany VYMarek
830Morkovice KMOndřej Janečka
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Morkovice Sací týmKMOndřej Janečka
22Uhřice KMKristina Krejčí
33Pačlavice KMNikola Staňková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  TAG Zahnašovice KM17,0816,7117,082017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Prchalov ANJ16,4217,1517,152017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Polkovice PR17,2817,3517,352017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Mladcová ZL17,3717,0417,372017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Valšovice (Hranice VI) PR17,2217,7217,722017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hodějice VY17,7917,8117,812013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hlinsko PR17,9217,7217,922017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  TAG Zahnašovice KM18,0317,8818,032013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Vrchoslavice PV18,3718,2118,372017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Křenovice PR18,7417,8918,742017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Ludslavice KM17,7818,0718,782017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dětkovice VY19,2318,8819,232013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chvalnov KM20,0519,8920,092017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Zdounky KM19,3520,2220,222013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Litenčice KM18,3320,4520,452017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Čechy PR18,8620,8420,842017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Počenice KM21,0621,0121,062013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Císařov PR18,7121,2421,242017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Křenovice PR21,5321,3921,532013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Citov PR19,9222,2722,272017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Pačlavice KM22,1322,7522,752013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Pornice KM23,5223,1223,522013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Medlov KM22,6624,3524,352013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Chvalnov AKM26,0123,6326,012013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Roštění KM27,4922,5827,492013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Oplocany PR27,5626,2327,562017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Morkovice KM31,0531,3631,362017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Cetechovice KM32,5530,2232,552017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Rokytnice PR33,1525,8133,152017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Litenčice KM33,3719,1833,372013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Trusovice OL34,1530,2034,152017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Chvalnov BKM38,2640,3440,342013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Prasklice KM41,8641,3141,862013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Chropyně KM--NP2013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Luboměř NJ19,1818,23NP2017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Morkovice KM--NP2013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Kokory PR25,1325,09NP2017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Nětčice KM--NP2013/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Prchalov NJNPNPNP2017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Chropyně KMNP18,34NP2017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/04 Morkovice, Kroměříž, II. ROČNÍK O PUTOVNÍ PŘILBU JOSEFA VAŠINY
-
2014/05/03 Morkovice, O putovní přilbu Josefa Vašiny
-
2015/05/02 Morkovice, IV. ročník O putovní přilbu Josefa Vašiny
-
2016/05/07 Morkovice, Hasičárna, V. ročník O putovní přilbu Josefa Vašiny
-
2017/05/06 Morkovice, O putovní přilbu J.Vašiny-VC MHJ
MHJPR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/12/16 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA
-
2018/01/13 Dolní Hradiště, ICE CUP 2018
-
2018/02/10 Nevřeň, ICE CUP 2018
-
2018/04/14 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory
-
2018/05/05 FK Velké Hoštice, Hoštická májová soutěž na 2B
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
Kdy Kde Liga